Liemenės

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 15 (1 puslapių)

Liemenės

 

Liemenė yra universalus drabužis, kuris gali būti nešiojimas visais metų laikais, tad kartą įsigijus – ilgiems metams turėti kokybišką rūbą. Liemenės gali būti dėvimos ant striukės, taip pat – džemperio, maikučių ilgomis arba trumpomis rankovėmis. Tai drabužis, kuris puikiai tinka šiltą pavasarį, tai pat – vėlyvą rudenį, tad dėl universalumo – ji turi būti Jūsų spintoje!

 

Liemenės – moterims, vyrams ir vaikams

 

Siūlome išbandyti ypač geros kokybės, šiltas bei tvirtas HIATUS liemenes, kurios dėl savo universalumo gali būti nešiojamos visais metų laikais. Svarbiausia tinkamai pasirinkti kitus drabužius, kurie yra dėvimi su liemenėmis. Tai gali būti ne tik storesni arba plonesni viršutiniai drabužiai, tačiau tai pat ir timpos, šortai arba suknelės, kurios aprangai suteikia lengvumo, moteriškumo.

 

Ieškodami liemenių žiūrėkite, kad jos tiktų savo dydžiu, kadangi tokiu atveju dėvėjimas bus patogesnis, o judėjimas – paprastesnis. Taip pat išbandykite liemenes, kurios atrodo ne tik sportiškai, tačiau pasižymi ir klasikiniu stiliumi, tad gali būti dėvimos ne tik sporto bei žygių metu, tačiau ir tada, kai norite atrodyti elegantiškai.

 

Liemenė yra puikus drabužis, kuris tinka ir vaikams. HIATUS atstovauja žinomiausių gamintojų gaminius: Columbia, Didriksons, Jack Wolfskin, Legowear tad įsigijus jų liemenes galite būti ramus, tad drabužis nesuplyš net kai yra dėvimas labai judraus vaiko. Mažieji dažniausiai dienas leidžia kiemuose, tad gera, tvirta apranga, kuri padeda išvengti šalčio bei drėgmės – būtina.

 

Liemenė – visais metų laikais

 

Kadangi liemenė yra universalus drabužis – tai puikus pasirinkimas visiems metų laikams. Vasaros vakarais, kurie dažniausiai vėsesni, tad puikiai tinka norintiems išvengti peršalimo. Taip pat ir rudens dienomis, kai vėjas gana didelis tvyro drėgmė, o gera liemenė gali padėti išvengti šalčio. Žinoma, žiemos metu, kai liemenės dažniausiai dėvimos po ar ant sportinio stiliaus striukių taip suteikdamos žmogui galimybę jaustis šiltai ir tuo pačiu išvengti perpūtimo, kuris gali sukelti ligas.

Svarbiausia, kad visais metų laikais galite dėvėti tik geros kokybės liemenes, kurios ne tik apsaugo nuo šalčio bei drėgmės, tačiau taip pat ir padeda išvengti perkaitimo, oda visada kvėpuoja, tad net ir aktyviai leisdami laiką – jausitės gerai.

 

Liemenės kaina

 

Hiatus gali pasiūlyti geros kokybės liemenės, tad jas pasirinkę džiaugsitės ne tik patvarumu, tačiau taip pat ir ilgai tarnausiančiu drabužiu. Kadangi drabužis yra pagamintas iš labai geros kokybės sintetinio audinio – kainuoja kiek daugiau nei įprasti sintetiniai audiniai, kurie dažniausiai jau po poros skalbimų nusiskalbia, nebeatrodo gražiai.

 

Investuodami į kokybišką drabužį galėsite ilgus metus džiaugtis rūbų, kuris gali būti nešiojamas visais metų laikais, juolab, kuris nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Geriausia plauti skalbimo mašinoje, žemoje temperatūroje, nenaudojant minkštiklių ir baliklių. Dėmėms šalinti puikiai tinka ūkiškas muilas, kuris neturėtų būti labai intensyviai trinamas į audinio paviršių.

 

Visada verta investuoti daugiau, tačiau įsigyti drabužius, kurie Jums tarnaus ilgus metus. Tai ne tik ekonomiškas, tačiau ir ekologiškas pasirinkimas, tad tinka tiems, kurie gyvena draugiškai su gamta.