Filtruoti

Kaina

Dydis
S
M
30/32"
30/32’’
32
32/32
32/32"
32/32’’
32/34
32/34"
32/34’’
34
34/32
34/32"
34/34
34/34’’
36
36/32
36/32"
36/32’’
36/34
36/34"
36/34’’
38
38/32
38/32"
38/32’’
38/34
38/34"
40/32
40/32"
46
46/32’’
48/32’’
48/34’’
50
50/32’’
50/34’’
52
52/32’’
54/32’’
56
56/32’’

Technologija

Tipas:

Vyriškos kelnės


Vyriškos kelnės – drabužis kiekvienai dienai

Nors šiais laikais kelnės yra ne tik vyriškas, tačiau ir moteriškas drabužis, tačiau minint šį rūbą dažniausiai pagalvojama apie vyriškius, kurie ieško komfortabilaus ir patogaus rūbo. Išties, kelnės yra vienas iš tų rūbų be kurio paprasčiausiai niekaip nebūtų įmanoma įsivaizduoti patogios kasdienybės. Vyriškos kelnės yra kasdienis drabužis. Šiuo metu galima rūbą detaliau suklasifikuoti pagal tai – kur su juo bus einama: šventinės kelnės, oficialios, darbo, sporto, laisvalaikio ir kitos. Hiatus.lt orientuojasi į šiltas, stilingas ir patogias vyriškas kelnes, kurios labiausiai tinka laisvalaikio bei sporto metu. Nors dažniausiai paminint šiltas kelnes atrodo, kad siekiant jas vilkėti reikia laukti žiemos, tačiau net ir vasaros metu stipriai apglundančios kelnės gali būti Jūsų kasdienė apranga.

Kaip pasirinkti vyriškas kelnes?

Hiatus.lt kelnės vyrams atitinka aukštus kokybės standartus ir tenkina didelio rato pirkėjų poreikius. Kelnių pasirinkimas platus, tad jeigu nežinote, kurios Jums tinka labiausiai – žemiau skaitykite kriterijus, kuriais rekomenduojama ieškoti Jums tinkamo gaminio. Tiesa, jeigu ir ši pagalba Jums per menka – tokiu atveju susisiekite su mūsų konsultantu arba atvykite į mūsų parduotuvę, kur atsakysime į visus Jums iškilusius klausimus ir tuo pačiu padėsime pasirinkti tinkamiausias kelnes. Jau daug metų dirbame šioje sferoje, tad mokame įsiklausyti į klientų poreikius ir objektyviai patarti.

Dydis. Nepriklausomai nuo to, kokio tipo drabužis Jums reikalingas – dydis yra pats svarbiausias kriterijus, kuris lemia pasirinkimą. Kai kurie asmenys bijo pirkti internetu, kadangi galvoja, jog didelė tikimybė, kad bus nupirktos netinkamo dydžio vyriškos kelnės. Hiatus.lt stengiasi taupyti Jūsų laiką. Nepaisant to, kad kelnes galima grąžinti (jeigu jos Jums netiko) ir atgauti sumokėtus pinigus, tačiau geriausiai peržvelgti detalius matmenis. Hiatus.lt vyriškos kelnės yra kelių skirtingų dydžių, tad kiekvienas žmogus pagal savo poreikius nesunkiai atras labiausiai jam tinkančią aprangą.

Investicija. Antras kriterijus, kurį dažniausiai įvertina didelė dalis žmonių – pinigai. Kiekvienas žmogus nusistato tokį biudžetą, kurį gali sau leisti. Pirkėjus galima būtų klasifikuoti į dvi kategorijas. Tokius, kurie suvokia, kad kokybė kainuoja daugiau ir kartą skiria kiek didesnę investiciją vėliau džiaugdamiesi ilgus metus tais pačiais rūbais. Kita dalis pirkėjų skiria mažesnes sumas, tačiau perka naujus daiktus gana dažnai, kadangi dėl prastesnės kokybės gaminys tarnauja trumpiau. Jūsų pasirinkimas – kaip ir ką pirkti, tačiau jeigu tikrai norite aukštos kokybės gaminio, tokiu atveju teks už jį sumokėti.

Medžiaga. Priklausomai nuo to, kam skirtos kelnės bei kur su jomis planuojate eiti – reikia ir tam tikros medžiagos kelnių. Hiatus.lt prekiauja aktyvaus laisvalaikio tipo kelnėmis, kurios taip pat tinka ir laisvalaikiui. Kelnės gaminamos iš neilono ir elastano, taigi puikiai priglunda prie kojų, šildo jas ir sugeria išsiskiriantį prakaitą. Šios kelnės puikiai tinka sportui, kadangi drėgmė labai greitai išgarinama. Pamirškite taisyklę, kada blogu oru lauke negalima sportuoti. Įsigijus šias kokybiškas kelnes sportas ir lietaus, ir snygio metu nebus problematiškas. Vasaros metu iš kokybiškos medžiagos pagamintos kelnės padės apsisaugoti nuo kaitrių saulės spindulių. Juolab, tiek neilonas, tiek elastanas yra labai tvirta medžiaga, taigi drabužis Jums tarnaus ilgą laiko tarpą ir svarbiausia – mažai dėvėsis. Išskalbus kelnes jos vėl grįš į pradinę savo formą, taigi neišsitampys.

Stilius. Hiatus.lt prekiauja sporto bei laisvalaikio vyriškomis kelnėmis, tad suprantama, kokio stiliaus gaminys yra parduodamas. Vyriškos kelnės gali būti stipriai aptemptos arba jų apačia gali būti kiek platesnė. Pasirinkti rekomenduojame ne tik pagal savo poreikius bei grožio suvokimą, tačiau taip pat ir figūrą. Platesnių pečių savininkai turėtų pasirinkti bent minimaliai platėjančias kelnes, kad būtų išlaikomos proporcijos. Tuo tarpu smulkaus sudėjimo vyrams rekomenduojamos siauros, aptemptos kelnės, kurios labai dažnai pasirenkamos bėgiojimui šaltuoju metų laiku. Jos visiškai nevaržo judesių, leidžia patogiai jaustis ir tuo pačiu stilingai atrodyti.

Susegimas. Kelnės gali būti tarsi timpos be jokio užsegimo ir paprasčiausiai „apglėbti“ pilvą. Taip pat, galima pasirinkti kelnes su užtrauktuku, kurias apsimauti bei nusimauti yra kiek paprasčiau. Dažniausiai šio kriterijaus pasirinkimas yra gana nereikšmingas, tačiau, visgi, jeigu Jums tai svarbu – įvertinkite visus variantus.

Kitos smulkmenos. Ieškant kelnių, kurios bus ilgalaikė investicija, naudinga palyginti kuo daugiau variantų, kad būtumėte tikras, kad Jūsų pasirinkimas tikrai yra pats geriausias. Hiatus.lt prekiauja kokybiška produkcija, kuri Jums tarnaus labai ilgai, leis judėti komfortabiliai ir tuo pačiu atrodyti stilingai. Kadangi visos kelnės tikrai aukštos kokybės – telieka pasirinkti tokį drabužį, kuris kitais aspektais Jums tiktų labiausiai.
Dar kartą paminėsime, kad jeigu nepavyksta atrasti, kokios kelnės Jums tinka labiausiai – rekomenduojame pasitarti su mūsų specialistais. Hiatus.lt padės atrasti kokybę.

Taisyklės kelnėms ir apie kelnes

Nepriklausomai nuo to, kokias kelnes vilkite šiandien – egzistuoja tam tikros taisyklės, kurių būtina laikytis.

1. Kelnės ir švara. Statistika rodo, kad lietuviai per metus įsigyja vos vienerias kelnes, o plauna jas vos kartą per mėnesį.  Higiena – kiekvieno žmogaus pasirinkimas, tačiau nepamirškite, kad greta visada yra žmonių, kurie turi taikstytis su Jūsų nešvariomis kelnėmis.
2. Etiketas rodo, kad kelnės visada turėtų būti tamsesnės už marškinius, tačiau kalbant apie sportinę aprangą – ši taisyklė negalioja. Tai reiškia, kad galite būti vienspalvis arba dėvėti kelių skirtingų spalvų aprangą, kuri gali būti suderinta pagal Jūsų poreikius.
3. Kadangi sportinės kelnės dažniausiai būna stipriai aptemptos – ieškodami vyriškų apatinių kelnių atsižvelkite į tai, kad apatinių medžiaga neįsirėžtų į Jūsų kūną.
4. Sportinės kelnės neturi būti aptemptos. Jos turi priglusti taip leisdamos žmogui patogiai judėti, tačiau jos jokiu būdu negali būti labai stipriai aptemptos, kadangi tai gali trukdyti judesiams.
5. Prekės ženklas – ne prestižas. Jeigu įsigijote žinomo gamintojo kelnes – Jūsų tikslas neturėtų būti demonstratyviai su jomis vaikščioti, kad parodytumėte aplinkiniams, kad galite sau leisti įsigyti šį gaminį. Gamintojas – kokybės garantija, tačiau ne prestižo simbolis.
6. Hiatus.lt prekiauja tokiomis vyriškomis kelnėmis, kurios tinka laisvalaikiui arba sportui. Perkant kelnes rekomenduojame tiksliai susipažinti su šio drabužio etiketu ir konkrečių kelnių nedėvėti ten, kur, pasak etiketo, jos neturėtų būti dėvimos.
Kelnės – kasdien nešiojamas drabužis. Užsitikrinkite, kad drabužis ne tik kad nevaržys Jūsų judesių, tačiau priešingai – suteiks galimybę jaustis patogiai kad ir ką veikiate. Tiek vasaros, tiek žiemos metu tos pačios kelnės prisitaikys prie oro sąlygų. Rasti kokybiškesnio drabužio būtų paprasčiausiai neįmanoma!