Filtruoti

Kaina

Dydis
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
1X
3X

Technologija

Vyriški marškinėliai, marškinėliai vyrams


Vyriški marškinėliai: stiliui ir patogumui

Kiekvieną dieną mes atliekame įprastus darbus ir veiksmus, apie kuriuos dažnai net nesusimąstome. Drabužių pasirinkimas ir apsivilkimas – nėra vienas iš jų. Nors šiais laikais vis dar juokaujama, kad moterys savo drabužiams skiria kur kas daugiau dėmesio nei vyrai, tačiau ir stipriosios lyties atstovai nori atrodyti gražiai ir, svarbiausia, jaustis komfortabiliai. Vyriški marškinėliai yra kasdienybės dalis, be kurios nebūtų įmanoma pradėti dienos. Kad ir koks įvairus skirtingų drabužių pasirinkimas egzistuoja – be marškinių nepavyktų susikurti išbaigto vyriško stiliaus.

Hiatus.lt prekiauja kokybiškais vyriškais marškinėliais, kurie dėl savo stiliaus bei įvairiapusės išvaizdos puikiai tinka skirtingiems vyrų tipams. Galite rinktis nuo ryškių marškinėlių, kurie patraukia aplinkinių žmonių dėmesį iki kiek tamsesnių ir labiau sportinio tipo drabužių, kurie tinka tiek laisvalaikiui, tiek užsiimant kokia nors aktyvia veikla. Hiatus.lt prekiauja skirtingiems sezonams skirtais marškinėliais: vasarai ir žiemai. Žiemos metu jie šildo kūną, o vasarą – žmogus jaučiasi gerai, kadangi drabužis garina prakaitą ir leidžia jaustis patogiai.

Vyriški marškinėliai savo gyvenimą pradėjo skaičiuoti nuo XIX amžiaus. Pirmiausia juos pradėjo dėvėti amerikiečiai, kuriems tai pasirodė komfortabilus drabužis leidžiantis patogiai judėti, o tai buvo aktualu dėl karo su ispanais. Pagrindinis drabužio tikslas buvo sugerti prakaitą, kad žmogus jaustųsi gerai. Taigi, marškinėliai buvo dėvimi kaip apatinis drabužis. Po kelių dešimčių metų marškinėliai tapo ir jūreivių pasirinkimas, kadangi dėl karšto klimato tekdavo ieškoti aprangos su kuria buvimas atviroje jūroje nekeltų diskomforto. Galima sakyti, kad šiuo metu marškinėlių paskirtis labai stipriai nepasikeitė. Žinoma, marškinėliai iš apatinio drabužio tapo viršutiniu ir labiau atlieka kūno dengimo, stiliaus funkciją, o ne prakaito sugėrimo. Visgi, šiuo metu dažniausiai perkami tokie marškinėliai vyrams, kurie taip pat nežymiai eliminuoja prakaitą, nejuntamas joks nemalonus kvapas. Kadangi šiuolaikiniai marškinėliai gaminami iš kur kas kokybiškesnės medžiagos – jie tarnauja daug ilgiau, atrodo stilingiau, o tuo pačiu yra kur kas patogesni, bei puikiai tinka net ir jautrios odos savininkams. Hiatus.lt – internetinė prekybos vieta, kuri parduoda tik kokybiškus ir ilgai tarnausiančius vyriškus marškinėlius. Jie priglunda prie kūno, nevaržo judesių ir leidžia žmogui gerai jaustis. Patogumas ir stilius suderintas kaip niekada iki šiol!

Stiliaus patarimai dėvintiems marškinėlius

Kad vyriškų marškinėlių pasirinkimas būtų paprastesnis ir surastas drabužis tikrai būtų pats geriausias – pateikiame kelis stiliaus patarimus, kurie padės kasdien atrodyti puikiai ir jaustis gerai.

  • Perkant vyriškus marškinėlius internetu, jie bus sužymėti ne tik raidiniais arba skaičių tipo dydžiais, tačiau taip pat nurodyti ir matmenys, kad kiekvienas vyras net ir nesimatavęs atrastų tokią aprangą, kuri jam tiktų. Ieškant marškinėlių reikia nepamiršti, kad gražiai atrodysite tik su ta apranga, kuri bus Jūsų dydžio. Pastebėta tendencija, kad vyrai yra linkę įsigyti per didelius drabužius (tuo tarpu moterys dažniausiai perka per mažus). Jeigu norite, kad marškinėliai ant Jūsų atrodytų gražiai – pirkite savo dydžio drabužį. Juolab, Hiatus.lt marškinėliai maloniai priglunda prie kūno tarsi antra oda, tad rinkitės savo dydžio ir formos marškinėlius.
  • Retas vyras žino, kad marškinėlių spalva yra derinama prie batų. Žinoma, viskam yra saikas ir jeigu nuspręsite įsigyti geltonus marškinėlius, tokiu atveju tiks smėlinės spalvos batai. Dažnai suderinti drabužius bandantys vyrai siekia, kad apranga nuo galvos iki kojų būtų vienoda. Tik juoda spalva nuo galvos iki kojų atrodo skoningai. Derinant net ir sporto arba laisvalaikio aprangą būtinai įvertinkite ir spalvinę gamą. Pasižiūrėkite, kokie atspalviai su kuriais dera.
  • Marškinėlių spalva turi būti šviesesnė nei pasirinktos kelnės arba švarkas (kaip jau minėjome, išskyrus tuos tuos atvejus, kai pasirinkta spalva yra juoda). Šviesesnis viršus ir tamsesnė apačia sukuria proporcijų įspūdį.
  • Nederinkite skirtingų stilių drabužių į vieną. Hiatus.lt prekiauja laisvo, sportinio tipo marškinėliais. Jeigu juos apsirengsite prie oficialių kelnių ir keliausite į rimtą darbo pokalbį – atrodysite neskoningai. Jeigu norite, kad Jūsų sportinė apranga būtų tobula – viską pirkite iš vienos prekybos vietos. Tokiu atveju būsite tikras, kad smulkmenos derės. Galiausiai, pasitarkite su Hiatus.lt profesionalais, kurie yra pasiruošę suteikti Jums konsultacijas ir padėti pasirinkti.
  • Sena taisyklė, kad jeigu norite atrodyti kiek lieknesnis – tokiu atveju įsigysite juodos spalvos marškinėlius. Jeigu siekiate, kad Jūsų vyriška krūtinė atrodytų didesnė – tuomet puikiai tiks ryškių spalvų marškinėliai.
  • Ne visada rekomenduojama marškinėlius susikišti į kelnes. Tai remiasi į daug smulkmenų. Pavyzdžiui, jeigu marškinėliai reikalingi sportui – tokiu atveju juos susikišus į kelnes paprasčiausiai jausitės kur kas patogiau. Jeigu norite sukurti laisvalaikio stilių, kuris atrodo nerūpestingas, tačiau taip pat ir stilingas – marškinėliai gali būti nesukišti. Svarbiausia atsiminti, kad labai dažnai nuo kelnių priklauso, kokia turėtų būti marškinių padėtis – laisva ar ne.
  • Hiatus.lt parduodami ypač kokybiški marškinėliai, tad galite juos skalbti tiek, kiek tik reikia. Svarbiausia, kad drabužis būtų švarus ir neturėtų jokio specifinio kvapo. Nuo prakaito apsisaugoti nepavyks. Vienintelė išeitis įsigyti kokybiškus marškinėlius, kurie padeda pašalinti nemalonų kvapą ir reguliariai juos skalbti.

Vyriški Hiatus.lt marškinėliai

Suderinti stilių ir patogumą gali pasirodyti rimtas darbas. O juk dar norisi, kad drabužis būtų kokybiškas ir patenkintų Jūsų poreikius. Hiatus.lt siekia patenkinti net ir pačių išrankiausių asmenų pageidavimus. Jeigu nežinote, koks drabužis Jums labiausiai tinka arba kokį reikėtų dėvėti konkrečioje vietoje – kreipkitės į mūsų profesionalus, kurių ilgametė patirtis suteikia galimybę patarti, rekomenduoti bei padėti pasirinkti. Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite mūsų pasiūlymus, kurie suteikia galimybę įsigyti drabužius su nuolaida. Juolab, mes reguliariai pildome savo katalogą, tad kaskart užsukus pamatysite, ką pasiūlyti galime šiuo metu. Užsisakius marškinėlius internetu jie Jūsų namus arba kitą nurodytą vietą pasieks vos per 2-4 dienas, taigi nereikės ilgai laukti. Galiausiai, jeigu gautas drabužis Jums netiks – visada suteikiama galimybė marškinėlius grąžinti ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Tačiau, kad netektų gaišti savo laiko – susisiekite su mumis ir gavę atsakymus į rūpimus klausimus pasirinkite tai, kas Jums tinka.

Hiatus.lt padės Jums atrodyti stilingai ir tuo pačiu jaustis patogiai visur ir visada.