Filtruoti

Kaina

Gamintojas

Dydis
S
M
XL
XXL

Spalva

Technologija

Vyriškos žieminės striukės, Pūkinės striukės vyrams internetu


Vyriškos žieminės striukės

Žiemos metu kiekvienoje parduotuvėje galima rasti didelę žieminių drabužių pasiūlą. Nors vyrams išsirinkti drabužius yra daug lengviau nei moterims, nes jie neskiria tiek dėmesio detalėms, galima pastebėti tendenciją, kad vyriškų žieminių striukių pasirinkimas yra didesnis nei moterų. Žieminės striukės vyrams parduotuvėse išsiskiria savo spalvomis ir dizainu, tačiau ar jos yra patikimos ir garantuoja šilumą žiemos oru? Atsakymas į šį klausimą – dažniausiai ne.

Dažnai kartojama, kad pūkinės striukės vyrams yra geriausias pasirinkimas, kadangi tikrai padės nesušalti žvarbią žiemą. Taip, tai visiška tiesa, tačiau ne visi žmonės žino, kad prekybos centruose galima atrasti ne tik natūralaus, tačiau ir dirbtinio pūko gaminių. Iš sintetikos gaminami striukėse esantys pūkai negeba taip gerai apšildyti kaip kad natūralaus pūko striukės. Juolab, ir apsauga nuo drėgmės būna kur kas prastesnė, tad buvimas lauke žiemos metu gali būti nelabai malonus.

Hiatus.lt striukės vyrams atitinka pačius aukščiausius reikalavimus, kuriuos gali kelti žmogus, norintis žiemos sezoną praleisti šiltai net ir tuomet, kai už lango spaudžia šaltukas, o termometras rodo -20 ℃. Tegul šaltis Jums nebūna baisus! Tuomet ir žiema nebus toks nelaukiamas metų laikas.

Jei norite užtikrinti šilumą net ir žvarbiausiais orais...

Renkantis striukę žiemai, svarbu žinoti keletą esminių dalykų.

Visų pirma, žieminę striukę reikėtų rinktis pagal jos užpildą. Galima rasti daug striukių, kurios atrodo šiltos dėl savo storio, tačiau toks manymas dažnai gali būti klaidingas. Ieškant šiltos striukės, rekomenduotina rinktis žiemines striukes su pūkų arba sintetiniu užpildu. Savo parduotuvėje siūlome platų pasirinkimą, kad kiekvienas atrastų tai, kas tenkina jo individualius poreikius. Tiek pūkai, tiek sintetinis užpildas garantuoja, kad Jūsų kūnas nepraras šilumos net ir šalčiausiomis dienomis. Tokios striukės yra pakankamai lengvos ir plonos, todėl yra nevaržomi judesiai. O tuo pačiu garantuoja, kad aktyviu žiemos laisvalaikiu galėtų būti mėgaujamasi be didesnių nepatogumų.

Šiuo metu vyrauja tendencija, kad šaltuoju sezonu parduodamos žieminės aprangos detalės yra itin brangios, bet ne visada kokybiškos. Dėl šios priežasties, renkantis žieminę striukę, itin svarbu žiūrėti ir į jos gamintoją, kuris gali užtikrinti aukštą kokybę ir ilgaamžiškumą. Hiatus.lt prekiauja tik tokių firmų gaminiais, kurios sėkmingai veikia jau daugelį metų ir yra užsitarnavusios gerą vardą visame pasaulyje. Hiatus.lt pūkinės striukės vyrams geba puikiai suderinti funkcionalumą su stilingumu. Nors vyrai į stilių kreipia kur kas mažiau dėmesio nei kad moterys, visgi, jie taip pat nori atrodyti gražiai. Hiatus.lt prekybos vietose siūlomas skirtingų modelių vyriškų striukių pasirinkimas, kad kiekvienas atrastų tai, kas jam tikrai puikiai tinka. Tuo pačiu pateikiamas ir labai platus dydžių pasirinkimas.

Vyriškos žieminės striukės, kurias Jums gali pasiūlyti Hiatus.lt, pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir patvarumu. Jos ne tik leis Jums mėgautis žiemos teikiamais malonumais šiltai ir patogiai, bet ir stilingai.

Pūkinės striukės vyrams internetu

Mes žinome, kaip sunkiai ir nenoriai vyrai eina į parduotuves. Jie linkę griebti pirmą pasitaikiusį drabužį, kuris jiems atrodo tinkantis, ir jį nusipirkti. Su Hiatus.lt pagalba galite leisti sau atsikvėpti – siūlome įsigyti žieminę striukę atliekant tikrai mėgstamą veiklą – naršant internete. Vis daugiau žmonių džiaugiasi atradę virtualaus pasaulio pirkimo galimybes. Jeigu norite sutaupyti labai daug laiko, pastangų ir be jokio vargo greitai atrasti labiausiai Jums tinkamą striukę – užsukote ten, kur ir reikia.

Mes jums garantuojame aukščiausios kokybės gaminius, todėl viskas, ką Jums liko padaryti, tai išsirinkti Jums labiausiai patinkančią striukę ir ją užsisakyti. Dėl mūsų skubaus ir operatyvaus darbo, savo nauju pirkiniu galėsite džiaugtis jau kelių dienų bėgyje, o užsakius bent už 70 eurų, prekes pristatysime nemokamai.

Leiskite sau mėgautis aktyviu žiemos laisvalaikiu patogiai, šiltai ir stilingai!

Kaip nesušalti žiemos metu?

Vyriškos striukės internetu  padės pergyventi net ir labai nemalonias bei žvarbias lietuviškas žiemas. Siekiant, kad nei šaltis, nei drėgmė netrikdytų Jūsų kasdienybės – labai svarbu tinkamai apsisaugoti nuo nemalonių dirgiklių.

Rekomenduojame pirkti kiek didesnę striukę nei įprastai nešiojate. Nors ir mūsų parduodamos pūkinės striukės yra labai šiltos, visgi, po jomis vistiek rekomenduojama apsirengti megztinį. Juk užsukus į kokią nors patalpą striukę teks nusirengti, o kartais viduje būna ne ką šilčiau nei lauke. Taigi, pirkite kiek didesnę striukę nei esate įpratęs nešioti, kad Jūsų judesiai nebūtų varžomi. Nors Hiatus.lt parduodamos striukės yra su gana aukštais kaklais ir tai padeda Jūsų ausims, žandams ir kaklui saugiai „pasislėpti“ po šiltu audiniu, visgi, rekomenduojame papildomai įsigyti kepurę ir šaliką, kuris padės nesušalti žiemą. Hiatus.lt prekiauja ir šalikais, kepurėmis bei pirštinėmis, tad pirkite visus gaminius vienu metu ir būsite tikri, kad Jus pasieks kokybiška produkcija.

Sakoma, kad norint nesušalti – labai svarbu tinkamai apsaugoti galūnes. Viršutinė kūno dalis bus apsaugota striuke, rankos – pirštinėmis, tad galiausiai liko kojos, kurias nuo žiemos šalčio apsaugos tinkami batai. Renkantis batus reikia skirti tiek pat daug dėmesio kaip ir ieškant striukės. Kadangi tai ilgametė investicija, natūralu, kad norisi surasti gaminį, kuris sėkmingai atliks savo funkciją ir kiekvienais metais žiemos lauksite su malonumu, o ne baime, kad vėl teks šalti lauke.

Galiausiai, paskutinė smulkmena, kuri gali padėti žiemą jaustis puikiai – termo apatiniai drabužiai. Jie rekomenduojami ne tik tiems, kurie užsiima žiemos sportu, tačiau visiems, kurie trokšta, kad žiemos pramogos būtų malonumas, o ne kančia!

Pūkinės striukės priežiūra

Pradėjus ieškoti striukės, susidursite su labai plačiu pasirinkimu, kuris gali kiek gluminti. Pamatysite daug naujovių, kurios gali patraukti Jūsų akį. Taip pat, atrasite labai platų striukių pasirinkimą įvairiausiais stiliaus aspektais. Visgi, praktika rodo, kad geriausia pasitikėti tuo, kas jau yra išbandyta.

Juolab, pūkinės striukės ne tik ilgai tarnauja, tačiau taip pat ir lengvai prižiūrimos.

Jeigu nusprendėte pūkinę striukę skalbti skalbimo mašinoje – tokiu atveju ją būtina išversti į kitą pusę. Taip pat, būtinai užsekite visus užtrauktukus, sagas ir kišenes. Detaliai patikrinkite, ar kišenėse neliko jokių daiktų, kurie galėtų pakenkti ne tik pačiai striukei, tačiau ir Jūsų skalbimo mašinai. Pūkinės striukės negali būti skalbiamos aukštesnėje temperatūroje nei 30 laipsnių, kadangi pats gaminys gali deformuotis. Taip pat, siūloma skalauti bent kelis kartus, kad būtumėte tikras, jog maksimaliai pašalinote visus skalbimo miltelių požymius ir ant striukės neliks baltų dėmių. Prekybos vietose galima įsigyti specialias plovimo priemones, kurios būtent ir yra skirtos pūkinėms striukėms. Rekomenduojame jas įsigyti. Tokiu atveju tikrai apsaugosite savo drabužį nuo spalvų blukimo ar kokios kitos deformacijos ar pakitimų. Nors daugelis pūkinių striukių turi būti džiovinamos natūraliai (o tam reikia net kelių dienų), tačiau Hiatus.lt gaminiai gali būti džiovinami džiovyklėse. Pūkas grįžta atgal į savo striukės vietą, gaminys išlaiko prieš tai buvusią formą. Tiesa, apskritai, pūkinių striukių skalbimas neturėtų būti labai dažnas. Geriausia – kartą per sezoną prieš ateinant žiemai, prisiminus, kad ši striukė yra Jūsų didžiausias gelbėtojas nuo šalčio.

Žiema nebus baisi įsigijus Hiatus.lt pūkines striukes vyrams. Jos jus šildys visur ir visada.