Filtruoti

Kaina

Gamintojas

Dydis
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
1X

Technologija

Vyriškos striukės


Pavasarinės striukės vyrams ne tik pavasariui

Lietuviams pavasaris yra vienas iš maloniausių metų laikų, kadangi išlenda pirmieji saulės spinduliai, kurie maloniai šildo orą ir dažniausiai stipriai pakelia nuotaiką. Visgi, kartu su maloniu pavasariu dažnai ateina ir sniego tirpimo metas. Tokiu atveju mus užklumpa besikeičiantys ir drėgni orai, susidaro balos, ir visa tai paskatina ligų bei virusų bangą. Norint tinkamai save apsaugoti, labai svarbu pasirinkti kokybiškus drabužius, kurie šildys Jūsų kūną ir suteiks galimybę maloniai bei jaukiai jaustis. Gera ir kokybiška vyriška striukė – pirmas žingsnis į gerą savijautą. Žinoma, tik pilnas drabužių komplektas garantuoja, kad jausitės jaukiai ir tuo pačiu šiltai, tačiau būtent striukė padeda apsisaugoti intensyviausiai. Siūlome įsigyti mūsų parduodamas kokybiškas vyriškas striukes, kurios visur ir visada leis jaustis patogiai bei šiltai.

Pavasarinės striukės pasirinkimas ir privalumai

Pavasarinės striukės pasirenkamos kiek kitais kriterijais nei kad žieminės. Ieškant striukės šaltajam metų laikui dažniausiai įvertinamas šilumos kriterijus. Kalbant apie pavasarines striukes, tenka atsižvelgti į tai, kad oras gali būti labai permainingas. Vienu metu, atrodo, jis geras, o kitą akimirką jau lyja arba krenta šlapdriba. Kadangi išėjus iš namų sunku pasakyti koks oras gali būti už valandos – universali striukė padės jums jaustis puikiai bet kokiu oru.

Hiatus.lt – kiekvienam, kuris nori jaustis puikiai.

1. Pavasarinės striukės, kaip ir kiti drabužiai, pirmiausia pasirenkami pagal dydį. Hiatus.lt prekiauja labai skirtingų dydžių gaminiais. Nuo S dydžio iki XXL, tad kiekvienas žmogus nepriklausomai nuo jo kūno sudėjimo gali atrasti puikiai jam tinkančią aprangą. Kadangi vien tik raidinis žymėjimas ne visada yra tikslus – pateikiame ir skaičių dydžių lentelę, kad galėtumėte pasimatuoti ir įvertinti, ar konkreti striukė Jums tiks savo matmenimis, ar ne. Norėtume priminti, kad suteikiame pinigų grąžinimo garantiją, tad jeigu gauta striukė Jums visgi netinka – visada galima ją pasikeisti arba grąžinti ir atgauti pinigus.
2. Hiatus.lt pavasarinės striukės vyrams labai giriamos dėl plataus skirtingų stilių pasirinkimo. Tai reiškia, kad kiekvienas žmogus pagal savo poreikius nesunkiai atras jam gražiausią ir labiausiai prie jo stiliaus tinkančią striukę. Galima įsigyti tiek tamsesnių spalvų labiau sportinio stiliaus striukes, tiek šviesesnes su kuriomis puikiai atrodysite kiekvieną dieną. Striukės yra universalios, tad jas dėvėti beveik visais gyvenimo atvejais. Daugelis klaidingai galvoja, kad kokybiškos nuo šalčio apsaugančios striukės yra labiau sportinio tipo ir labiausiai tinka užsiimant aktyvia veikla. Tai nėra tiesa, kadangi Hiatus.lt parduodamos striukės tinka ne tik kasdienai, tačiau ir norint pasipuošti.
3. Apsauga nuo ypač nemalonių oro sąlygų. Pavasarinės striukės vyrams gali padėti apsisaugoti nuo lietaus, nuolatos tvyrančios drėgmės ar stipraus vėjo. Membraninė striukė su kvėpavimo funkcija suteikia galimybę jaustis komfortabiliai bet kokiu oru. Ta pati vyriška pavasarinė striukė labai sėkmingai gali būti nešiojama ir ankstyvo rudens bei žiemos metu. Kadangi striukių užtrauktukai yra laminuoti – nelieka tarpo per kurį šaltis galėtų prasibrauti po Jūsų striuke. Tai užtikrina puikią izoliaciją nuo neigiamų aplinkos veiksnių ir šaltis, drėgmė bei didelis vėjas nebus problema.
4. Pavasarį, nutirpus sniegui, lauke būna labai daug purvo bei kitų nešvarumų, kurie gadina ne tik Jūsų batus, tačiau dažnai net ir tokius viršutinius drabužius, kaip striukės ir kelnės. Siekiant išvengti purvo, kuris patekęs ant drabužių gadina ne tik estetiką, tačiau ir pačio drabužio funkcionalumą – nebūtina pirkti lietpalčio ir su juo nuolatos vaikščioti. Hiatus.lt prekiauja kokybiškomis striukėmis, kurios yra atsparios purvui. Tai reiškia, kad jis bus nuvalomas labai lengvai ir dažniausiai užtenka paprasčiausio drėgno skudurėlio, kad nuo paviršiaus būtų galima pašalinti purvą. Dažniausiai užtenka striukę skalbti vos kartą per du metus ir ji vistiek atrodys estetiškai, tvarkingai ir gražiai.
5. Kaip jau minėjome – pavasario metu orai labai greitai keičiasi, kad kartais sunku suprasti – kaip rengtis, kad jaustumėtės puikiai. Per šiltai apsirengus kūnas labai greitai pradeda prakaituoti. Tai ne tik prisideda prie diskomforto, tačiau ir nemalonaus kvapo, kuris gali trikdyti ne tik Jus, tačiau ir aplinkinius žmones. Iš ypač kokybiškos medžiagos pagamintos ir pagal modernią technologiją siūtos striukės pašalina prakaitą. Taigi, kad ir koks oras už lango – su Hiatus striuke žmogus visada yra vienu žingsneliu toliau nei oras!

Kodėl verta investuoti į kokybišką striukę?

Hiatus.lt vyriškos striukės kaina puikiai atspindi parduodamo drabužio kokybę. Kol vieni žmonės yra linkę pirkti pigesnius drabužius, tuo tarpu kiti suvokia, kad investuojant daugiau pavyks gauti ir geresnį drabužį. Hiatus.lt vyriškos striukės pasižymi tuo, kad sėkmingai tarnauja ne vienerius metus ir dėl kokybiškos medžiagos beveik nekinta jos išvaizda bei funkcionalumas.
Kokybiškos striukės ne tik ilgiau tarnauja, todėl investicija į jas labai greitai atsiperka, tačiau tuo pačiu suteikia galimybę jaustis kur kas patogiau. Medžiaga ir net jos pasiuvimo technologija labai prisideda prie to, kad žmogus su drabužiais jaustųsi kur kas patogiau bei judėjimo laisvė nebūtų varžoma. Kadangi Lietuve per metus labai daug laiko praleidžiame su lauko drabužiais – investuoti į juos verta.

Jeigu nežinote, kokia striukė Jums tinka labiausiai – visada esame pasiruošę Jums patarti bei padėti pasirinkti. Turite klausimų, pageidavimų bei poreikių? Rašykite, nes mes esame Jūsų paslaugoms.

Hiatus.lt vyriškos striukės – kad gyvenimas būtų patogesnis!