Filtruoti

Kaina

Dydis
40
41
42
43
44
45
46

Technologija

Vyriškos basutės


Jei moterims svarbu batų kiekybė, vyrams svarbi jų kokybė ir ilgaamžiškumas. Taip pat vyrams svarbu, kad tuos pačius batus galėtų nešioti visur ir visada. Mes puikiai žinome, kad idealiausia ir geriausia avalynė vyrams yra patys paprasčiausi sportbačiai. Ypatingai šiltomis dienomis vyrai, tikriausiai, vietoj basučių geriau rinktųsi vaikščioti basomis kojomis, jei visuomenėje tai būtų įprasta.

 Mes Jums siūlome nealinti savęs ir savo kojų karštomis dienomis nešiojant sportbačius ir kenčiant jų keliamus nepatogumus (kojos prakaituoja, jaučiamas diskomfortas dėl bate esančios temperatūros). Pas mus rasite sau tinkamiausią vasarinių batų porą, kuri garantuos Jūsų komfortą.

Kokius vasarinius batus galime Jums pasiūlyti?

  • Vyriškas basutes
  • Vyriškus sandalus
  • Vyriškas šlepetes

Dažnam tikriausiai kyla klausimas, kuo gi gali skirtis vyriškos basutės nuo vyriškų sandalų? Sandalai išsiskiria tuo, kad turi tik kelias juosteles, kurios prilaiko padą prie pėdos. Vyriški sandalai beveik visuomet bus daug atviresni nei paprastos basutės, kas užtikrina komfortą karščiausiomis dienomis.

Mūsų parduodami vyriški sandalai ir basutės tinka kelionėms ir gali būti nešiojami kiekvieną dieną. Dėl ant sandalų ir basučių esančių suveržimo dirželių visad galėsite prisitaikyti batus pagal savo pėdą. Aprašomi batai pasižymi lengvumu ir paprastumu. Galime Jums pasiūlyti ir tokių vyriškų basučių bei sandalų, kurių paduose esančios ertmės suteiks Jūsų kojoms papildomos gaivos.

Visi mūsų parduodami vyriški vasariniai batai (basutės, sandalai ir šlepetės) užtikrina patogų dėvėjimą ir ilgaamžiškumą. Batai garantuoja stabilumą, tad galėsite per šlapius ir slidžius paviršius vaikščioti nesibaiminant paslysti. Kiekvienų batų padai yra suformuoti taip, kad užtikrintų Jums didžiausią komforto jausmą, tad jausite vaikščiojimo malonumą kiekviename savo žengtame žingsnyje.

Užtikriname, kad mūsų siūlomi vyriški vasariniai batai pasižymi aukščiausia kokybe, yra sertifikuoti, o jų gamintojai - vienos iš žinomiausių pasaulio firmų. Mūsų parduotuvėje rasite tik tokių firmų kaip „Columbia", „Didriksons“ ir „Sorel“ produkciją. Taigi galite būti tikri dėl kanadietiškos, amerikietiškos ir švediškos kokybės.

Garantuojame Jums geriausius pasiūlymus, greitus atsakymus į visus Jums rūpimus klausimus ir operatyvų prekių pristatymą.

Nevarginkite kojų karščiausiomis vasaros dienomis jas slėpdami sportbačiuose. Įsigykite Jums labiausiai patikusias vyriškas basutes ir leiskite savo odai laisvai kvėpuoti.