Filtruoti

Kaina

Gamintojas

Dydis
41
41,5
41.5
42
42,5
42.5
43
43,5
44
44,5
45
45,5
46
47

Technologija

Turistiniai, neperšlampantys, vandens batai vyrams


Dažnas mėgsta būti lauke ir gryname ore. Vis dėlto, dažnai pasidžiaugti gamta gali sutrukdyti netinkamos oro sąlygos. Esant blogam orui, daugelis vengia išeiti į lauką ir pasirenka grožėtis gražiu vaizdu pro langą. Visgi, lietuviškas klimatas labai permainingas ir vos tris mėnesius per metus būti lauke – tai ne malonus, o liūdnas gyvenimas. Labai svarbu išmokti gyventi su tokiu oru bei tokiame klimate, koks egzistuoja. Kitu atveju nesinorės eiti į lauką kai lyja, kai sninga, kai didelis vėjas... Oras nėra blogai. Blogai, kad Jūs neturite tinkamos avalynės, kuri suteiktų galimybę jaustis puikiai bet kokiu oru.

Mes tikime, kad nėra blogo oro – gali būti tik bloga apranga. Hiatus.lt siekia, kad gyvenimas net ir pačiu neramiausiu oru būtų tikras malonumas! O malonumas dažniausiai prasideda, kai lietingu oru Jūsų kojos išlieka sausos.

Kiekvienas žino tą nemalonų jausmą, kai batams peršlapus, kojos nuo drėgmės šąla. Bloga nuotaika – garantuota. Be viso to, sušalus kojas rizikuojate susirgti peršalimo ligomis. Ir tikrai ne tik vėsiuoju metų laiku, kadangi ir vasarą bei pavasarį galima susirgti labai rimtomis peršalimo ligomis. Kam investuoti į vaistus, kai galima nusipirkti tinkamus batus, kurie padės išvengti sušalusių kojų.

Savo siūloma avalyne galime padėti apsaugoti Jūsų kojas nuo sušlapimo ir taip užtikrinti, kad nesušalsite ir nejausite diskomforto. Išeitis tam – neperšlampantys batai vyrams. Galime pasiūlyti įvairių dydžių neperšlampančių batų tiek vyrams, tiek ir moterims. Neperšlampantys batai – tai ne stebuklas, o paprasčiausia avalynė, kuri kuriama naudojant specialias medžiagas ir patobulintą technologiją. Suderintos smulkmenos padės džiaugtis kokybiškais turistiniais batais, kurie tarnaus Jums ne vieną sezoną.

Hiatus.lt vandens batai pasižymi unikaliomis savybėmis, suteikiančiomis Jums galimybę kiekvieną dieną džiaugtis kokybišku buvimu lauke bet kokiu oru.

  • Neperšlampantys batai vyrams pasižymi tam tikromis savybėmis, kurios užtikrina komfortą įvairiomis oro sąlygomis. Nesvarbu, ar lauke sninga, ar lyja – jauskitės patogiai, kad ir kur būtumėte, kad ir ką veiktumėte.
  • Dėl savo gamybos technologijos, batai vyrams ne tik apsaugo kojas nuo vandens, bet ir užtikrina prakaito pašalinimą. Neperšlampantys batai padės jaustis komfortabiliai ištisus metus užsiimant bet kokia veikla. Daug fiziškai judant kojos prakaituoja ir tai sukelia didelį diskomfortą, kadangi nusimovus batus jaučiamas labai nemalonus kvapas. Iš specialios medžiagos sukurti batai pašalina prakaitą.
  • Nors batai atrodo gana dideli ir sunkūs, visgi, jie yra lengvi ir patogūs. Dėl unikalios technologijos jų dėvėjimas bus komfortabilus, o tuo pačiu ir padės išvengti prasto oro pasekmių.
  • Iš kokybiškos medžiagos sukurtas puspadis sumažina padams tenkančią apkrovą ir leidžia judėti patogiai bei nepervarginti kojų. Neperšlampantys batai vyrams tinkami ir ilgoms kelionėms bei vaikščiojimams. Visi turistiniai batai turi specialų kulną, kuris leidžia keliauti be jokių problemų ir papildomo nuovargio. Suteikite sau galimybę jaustis patogiai kiekvieną dieną, net jei jūsų kelionė trunka vos keletą minučių. Taigi, kaip ir bene visi mūsų parduodami batai, neperšlampantys batai pasižymi amortizuojančiu padu, kuris užtikrina stabilumą ir patogumą, o kojos taip greitai nepavargsta.
  • Puiku ir tai, kad batai siūti iš medžiagos, kuri kvėpuoja ir yra pralaidi orui. Tai reiškia, kad prakaitas ne tik bus pašalintas, tačiau tuo pačiu ir nesilaikys nemalonus kvapas, kuris gali atsirasti dėl intensyvaus vaikščiojimo ir avalynės naudojimo.
  • Skirtingi batų stiliai patenkins kiekvieno žmogaus poreikius. Nuo tamsių batų iki šviesių, kurie padeda susikurti išskirtinį įvaizdį. Net ir pasirinkus turistinius batus galite atrodyti stilingai ir kiekvieną dieną aplinkinius žavėti savo nuotaika.

Neperšlampantys batai skirti ne tik keliaujant į didelius žygius, tačiau siekiant kiekvieną dieną patogiai judėti, užsiimti norima veikla ir nejausti diskomforto. Net ir pačiu blogiausiu ir drėgniausiu oru galima jaustis patogiai!

Galime pasiūlyti kelių rūšių neperšlampančių batų vyrams, kurie skiriasi tam tikromis charakteristikomis:

1. Sportinei veiklai skirti neperšlampantys batai yra lengvesni, jų padas nėra slidus, nuo pažeidimų sutvirtintas batų priekis. Šie batai vyrams gali būti dėvimi ir žiemos metu, kuomet visi keliai pasidengia sniegu. Drąsiai vaikščiosite ir koja neslys, tad jausitės tvirtai net ir ant slidžios dangos.
2. Pasivaikščiojimams mieste skirti vyriški turistiniai batai išsiskiria savo dizainu. Jie sukurti taip, kad atrodytų kaip klasikiniai laisvalaikio batai, tačiau atlieka neperšlampančių batų funkciją visu 100 procentų. Tokio tipo batus galėsite dėvėti tiek miesto gatvėse, tiek ir už miesto ribų įvairiose kelionėse bei gamtoje. Įprasti vandens batai gali skirtis savo dydžiu, tačiau Hiatus.lt orientuojasi ne tik į funkcionalumą, tačiau taip pat ir į stilių.
3. Neperšlampantys laisvalaikio batai tinkami įvairiems ilgiems pasivaikščiojimams ir kelionėms. Dėvėdami šiuos batus galėsite drąsiai vaikščioti po šlapią žolę ar miške ir Jums negrės joks batų peršlapimas.
4. Neperšlampantys batai – tai viskas, ko reikia idealiam Jūsų laisvalaikiui galbūt ir ne tokiomis puikiomis oro sąlygomis. Išsirinkite Jums labiausiai tinkantį modelį ir džiaukitės mėgstamu laisvalaikiu, nesibaimindami patirti nepatogumų dėl šlapios ar netinkamos avalynės.

Tik aukščiausios kokybės ir tik geriausi pasiūlymai randami pas mus – Hiatus.lt. Gaukite savo norimą avalynę greitai ir lengvai. Batai vyrams – tvirtesnio ir stabilesnio gyvenimo link!