Filtruoti

Prekių grupė

Kaina

Gamintojas

Dydis
40
40,5
41
41,5
41.5
42
42,5
42.5
43
43,5
44
44,5
45
46
47

Technologija

Vyriški batai


Visiems puikiai žinoma, kad vienas didžiausių vyrų siaubų yra apsipirkinėjimas, todėl vyrams itin svarbu, kad įsigyta aprangos detalė tarnautų kuo ilgiau ir patikimiau. Kalbant apie vyriškus batus, vyrai dažniausiai mėgsta avalynę, kuri ne tik tarnauja ilgai, bet ir yra patogi bei praktiška.

Hiatus.lt galite rasti platų pasirinkimą vyriškų batų, kurie pasižymi išskirtine kokybe. Visi mūsų parduodami vyriški batai yra sertifikuoti,o jų gamintojai - vieni žinomiausių pasaulyje.

Mes Jums siūlome rinktis iš tokių tipų vyriškos avalynės:

  • Vasariniai batai vyrams

Vasariniai batai vyrams pasižymi tuo, kad leidžia kojai kvėpuoti. Didžioji dauguma mūsų siūlomų batų ypatingi tuo, kad gali būti naudojami vandens sportui - batai greitai peršlampa, tačiau taip pat greitai ir išdžiūsta.

  • Neperšlampantys batai vyrams

Puikiai tinkantys tiek pasivaikščiojimui miesto gatvėmis, tiek ir turistavimui. Batai nepraleidžia vandens, todėl Jūsų koja nesušlaps ir dėl to nesušals. Šie batai ypatingi ir tuo, kad turi prakaito pašalinimo funkciją, todėl batus galima naudoti ir aktyviam laisvalaikiui.

  • Vyriškos basutės

Viena iš avalynės rūšių, kurios batus tikrai gali būti sunku išsirinkti, yra vyriškos basutės. Surasti patogias ir gerai atrodančias basutes gali būti be galo sudėtinga. Hiatus.lt siūlo Jums rinktis tokius batus, kurie užtikrins didžiausią galimą komfortą. Mūsų siūlomos vyriškos basutės ne tik atrodo gražiai ant vyriškos kojos, bet ir pasižymi tokiomis savybėmis kaip lengvumas ir amortizuojantys bei neslidūs padai.

 

Mūsų Jums siūlomi gaminiai yra pripažinti ir vertinami visame pasaulyje. Garantuojame, kad jie užtikrins Jums komfortą įvairiomis sąlygomis, tarnaus ilgai ir patikimai.

Atminkite ir tai, kad prekiaujame tik tų firmų gaminiais, kurios yra orientuotos į Jus ir Jūsų poreikius. Mūsų parduodamos laisvalaikio aprangos detalės ne tik patogios, bet ir stilingos. Rūpinamės, kad mūsų produkcija būtų šiuolaikiška ir visi turėtų galimybę pasirinkti produktus, kurie labiausiai atitiktų kiekvieno asmenybę. Siekiame, kad avalynė Jums tarnautų kuo ilgiau ir patikimiau.

Dabar - Jūsų metas peržiūrėti mūsų siūlomą produkciją ir išsirinkti batus, kurie būtų tinkami Jūsų aktyvaus laisvalaikio tipui ir dėrėtų prie Jūsų įvaizdžio.