Avalynė

Rodoma nuo 1 iki 24 iš 96 (4 puslapių)

Jeigu esate aktyvaus sporto mėgėjas, tokiu atveju turistiniai batai paprasčiausiai privalo būti Jūsų spintoje. Net ir pačius ilgiausius atstumus įveiksite labai greitai bei paprastai jeigu susirasite kokybišką avalynę, kuri pritaikyta ne tik ilgiems, tačiau tuo pačiu ir sudėtingiems žygiams. Būtent tokia yra HIATUS produkcija, kuri orientuojasi į ilgaamžiškumą, kokybę bei garantijas, kad kartą įsigijus gerus batus bent jau dešimtį metų galėsite nesukti galvos dėl jų funkcionalumo.

Pasirinkdami kokybiškus batus, kurie būtent ir pritaikyti turizmo poreikiams, galite džiaugtis, kad pirmiausia – jie visiškai atsparūs neigiamiems aplinkos veiksniams ir labai puikiai tinka skirtingiems sezonams. Ta pati avalynė gali būti naudojama ir karštuoju metų laiku, kai išbandote žygius gamtoje, ir žiemą, kai norisi mėgautis pramogomis, kurios susijusios su sportu. Turistiniai batai yra pritaikyti prie labai skirtingų galimybių, tad kiekvienas gali rasti tokius, kurie jam labiausiai tinka, kurie geriausiai dera prie kojos bei asmenybės, galiausiai, su kuriais yra patogu ir galėtumėte įveikti net ir pačius ilgiausius atstumus. Juk net ir labai ilgas žygis gali būti pailginamas. Su kokybiška avalyne kiekvienas kilometras bus įveikiamas labai patogiai, tad HIATUS batai skirti žygiams turėtų būti Jūsų spintoje.

Žygių batai sukurti taip, kad koja juose jaustųsi labai patogiai ir kiekvienas pėdos padėjimas ant žemės ir atsispyrimas būtų patogus. Pakulnė – tinkamo aukščio ir garantuojanti patogų amortizavimą. Žinoma, svarbu ir tai, kad batai turi papildomas apsaugas nuo prasto oro, tad net jeigu ir lauke lyja – žygiai gali tęstis, kadangi kojos neperšlaps. Lygiai taip pat tai yra geras pasirinkimas, kai aktyviai leidžiate laiką sniege, kadangi net ir ilgas buvimas sudėtingomis oro sąlygomis neatšaldys Jūsų kojų, leis puikiai jaustis ir išvengti nemalonių peršalimo simptomų, kurie dažniausiai pasireiškia tada, kai atšąlate kojas.

HIATUS – geriausias pagalbininkas tada, kai norisi, kad aktyvios pramogos būtų kuo dažnesnės ir neatsiejamos nuo patogumo, kuris leis saugiai jaustis net ir sudėtingomis sąlygomis.