Striukės

Rodoma nuo 1 iki 24 iš 378 (16 puslapių)

Net ir pačios šalčiausios žiemos nebus baisios, jeigu turėsite šiltas, kokybiškas bei darganotam orui atsparias striukes, kurios leis nepriklausomai nuo oro leisti laiką lauke. O kuo daugiau laiko praleisite lauke – tuo sveikesnis ir laimingesnis būsite. HIATUS vyriškos striukės yra labai įvairios, tad kiekvienas ieškantis tobulai jam tinkamos lauko aprangos perka pas mus ir džiaugiasi kokybe, kuri leidžia ilgą laiką nesukti galvos dėl ilgaamžiškumo ir džiaugtis šiluma net ir pačiomis šalčiausiomis žiemos dienomis.

HIATUS vyriškos striukės pagamintos iš aukščiausios kokybės medžiagos, o tai garantuoja ne tik atsparumą, tačiau ir ilgaamžiškumą. Striukėms naudojamas 100 % poliesteris, kuris labai puikiai tinka pavasario, rudens ir žiemos darganoms, kadangi tai medžiaga, kuri sėkmingai apsaugo kūną nuo nemalonios drėgmės ir tuo pačiu padeda sukurti tobulą klimatą, kuris net ir fizinio aktyvumo metu padės išvengti prakaitavimo keliamo diskomforto. Poliesteris nesiglamžo, tad striukė visada atrodys puikiai ir ištraukus iš spintos galėsite iškart ją rengtis. Medžiaga yra labai tvirta ir visiškai atspari drėgmei, todėl sušlapusi labai greitai džiūsta, ypač rekomenduojama tuomet, kai laiką leidžiate prastu oru lauke. Iš poliesterio pagamintos pavasarinės striukės vyrams nereikalauja beveik jokios priežiūros, kadangi medžiaga atspari aplinkos dirgikliams, tad drabužis atrodys puikiai ilgus metus net ir tokiu atveju, jeigu jį nešiosite kiekvieną dieną.

Greta poliesterio papildomai naudojama vilna, kuri padeda dar labiau apšiltinti striukę ir ją dėvint vyras jausis dar geriau. Pūkinės striukės vyrams dažniausiai pasirenkamos žiemos sezonui, tačiau dėka kintančių oro sąlygų tai puikus pasirinkimas ir rudeniui bei pavasariui, kadangi atvėsus klimatas skatina ieškoti universalios lauko aprangos, kuri leis puikiai atrodyti ir labai gerai jaustis su ta pačia striuke net ir tokiu atveju, jeigu lauko temperatūra kinta.

Ne tik moterys, tačiau ir vyrai ieškodami jiems labiausiai tinkamos striukės vertina stilių, kadangi su tokia striuke su kokia jiems malonu – pavyks kur kas geriau jaustis ir kur kas labiau pasitikėti savimi. Vyriškos striukės internetu yra labai skirtingos. HIATUS siūlo tiek ryškias striukės, kurios traukia akį, todėl jas dažniausiai renkasi dėmesį mėgstantys vyrai ir kiek blankesnes, kurios dažniausiai susisieja minioje, tačiau tokiu atveju netrukdo jaustis gerai. Pasirinkimas labai platus, kad kiekvienas norintis atrodyti puikiai ir jaustis gerai gali rinktis tokias striukes, kurios geriausiai atitinka poreikius ir leidžia tamsiomis žiemos gatvėmis žygiuoti atrodant skoningai. Svarbiausia, kad HIATUS produkcija yra universali. Nors kiekvieną sezoną pasiūloma vis daugiau įvairiausių striukių, kurios atitinka konkrečias tendencijas, visgi, keičiantis madoms mūsų siūlomos pūkinės striukės vyrams vis tiek padės išlaikyti stilingumą ir leis pataikyti į taktą ilgus metus.

Kokybiškos HIATUS striukės yra pristatomos per porą dienų nuo užsakymo, tad nelaukite, kol orai pasidarys blogi, užsisakysite striukes jau dabar ir mėgaukitės jų nauda ištisus metu. Juk gera striukė puikiai tinka ir vėsesniais pavasario bei vasaros vakarais bei rudens ir žiemos dienomis ir naktimis. Tegul šiltasis metų laikas nebūna „liūdnasis metų laikas“. Su puikia lauko apranga pavyks išvengti bet kokio diskomforto.