Liemenės

Rodoma nuo 1 iki 24 iš 61 (3 puslapių)

Liemenės

 

Liemenė yra universalus drabužis, kuris gali būti nešiojimas visais metų laikais, tad kartą įsigijus – ilgiems metams turėti kokybišką rūbą. Liemenės gali būti dėvimos ant striukės, taip pat – džemperio, maikučių ilgomis arba trumpomis rankovėmis. Tai drabužis, kuris puikiai tinka šiltą pavasarį, tai pat – vėlyvą rudenį, tad dėl universalumo – ji turi būti Jūsų spintoje!

 

Liemenės – moterims, vyrams ir vaikams

 

Siūlome išbandyti ypač geros kokybės, šiltas bei tvirtas HIATUS liemenes, kurios dėl savo universalumo gali būti nešiojamos visais metų laikais. Svarbiausia tinkamai pasirinkti kitus drabužius, kurie yra dėvimi su liemenėmis. Tai gali būti ne tik storesni arba plonesni viršutiniai drabužiai, tačiau tai pat ir timpos, šortai arba suknelės, kurios aprangai suteikia lengvumo, moteriškumo.

 

Ieškodami liemenių žiūrėkite, kad jos tiktų savo dydžiu, kadangi tokiu atveju dėvėjimas bus patogesnis, o judėjimas – paprastesnis. Taip pat išbandykite liemenes, kurios atrodo ne tik sportiškai, tačiau pasižymi ir klasikiniu stiliumi, tad gali būti dėvimos ne tik sporto bei žygių metu, tačiau ir tada, kai norite atrodyti elegantiškai.

 

Liemenė yra puikus drabužis, kuris tinka ir vaikams. HIATUS atstovauja žinomiausių gamintojų gaminius: Columbia, Didriksons, Jack Wolfskin, Legowear tad įsigijus jų liemenes galite būti ramus, tad drabužis nesuplyš net kai yra dėvimas labai judraus vaiko. Mažieji dažniausiai dienas leidžia kiemuose, tad gera, tvirta apranga