Termo apranga

Rodoma nuo 1 iki 24 iš 102 (5 puslapių)

Netinkamai drabužiai labai dažnai iššaukia įvairiausias ligas, kurios kankina ne tik drėgnuoju metų laiku, tačiau ištisus metus. Ypač daug dėmesio reikia skirti vaikų aprangai, kadangi jų organizmas nėra toks atsparus kaip suaugusių asmenų, tad tik gera apranga garantuos komfortą, šilumą, virusų išvengimą ir patogų judėjimą. HIATUS siūlo kokybiškus termo rūbus vaikams: kelnės, džemperiai, kombinezonai, šortai, striukės ir kiti drabužiai, kurie garantuoja, kad vaikas ištisus metus jausis puikiai ir bus apsaugotas nuo prastų oro sąlygų.

Platus HIATUS drabužių pasirinkimas

Termo rūbai vaikams pritaikyti prie labai skirtingų vaikų poreikių taip užsitikrinant, kad mažasis bus apsaugotas ir net pačios vėsiausios dienos jiems nebus baisios. Siūlome ne tik labai daug skirtingų drabužių, tačiau ir ypač daug to paties drabužio variacijų, kad kiekvienas vaikas galėtų susirasti tokią lauko aprangą, kuri bus ne tik patogi, tačiau ir stilinga, padės geriausiai tenkinantį jo asmenybę bei gyvenimo tempą. Juk vienu atveju termo rūbai puikiai tinka leidžiant laiką lauke žiemą, o kitu atveju pasirenkami slidinėjimui arba vaikščiojimui per rudens lietus. Pasirinkimas labai platus, tad tėveliai pasitarę su savo vaikais gali pirkdami internetu labai patogiai palyginti kuo daugiau skirtingų drabužių ir rasti tą, kuris jiems labiausiai patinka ir atitinka nešiojimo pobūdį.

Kodėl termo rūbai?

Termo apranga atėjusi į Lietuvą pakeitė kardinaliai požiūrį į kasdien nešiojamus drabužius. Vis daugiau lietuvių termo aprangą renkasi ne tik tada, kai lauka užsiima ekstremaliu sportu, tačiau ir kiekvieną dieną. Taip išvengiama nemalonių lietaus bei sniego arba vėjo sukeliamų pojūčių, pavyksta išvengti ligų ir tuo pačiu jaustis puikiai.

Termo apranga yra pralaidūs, tad tai suteikia galimybę odai kvėpuoti, kūnas neprakaituoja net ir tokiu atveju, jeigu vaikas yra labai aktyvus. Mažieji labai judrūs, daug laksto ir natūralu, kad sušyla. Nustojus aktyviai judėti kūnas po truputį atšąlą ir todėl suvėsęs prakaitas labai dažnai sukelia ne tik diskomfortą, tačiau taip pat ir skatintina ligų atsiradimą. Tokiu atveju iš specialios medžiagos pagamintos termo kelnės ir striukės padės to išvengti, kadangi net ir intensyvus fizinis aktyvumas padės išvengti didelio prakaitavimo. Su specialios aktyviems žmonėms kurtais drabužiais jausitės labai patogiai, kadangi jie visiškai nevaržo judesiu ir padeda puikiai jaustis. Tai aktualu ne tik suaugusiems, tačiau ir vaikams, kurie dienas dažnai leidžia aktyviai judėdami. Žinoma, verta paminėti ir termo rūbų kokybę, kuri pranoksta net ir išrankiausių poreikius. Aktyviai dėvėdami tą pačią striukę ištisus metus galėsite ją džiaugtis visą dekadą, kadangi ypač tvirtas, labai sandarus ir neigiamiems aplinkos poveikiams atsparus drabužis tarnaus ilgai ir net po daugelio metu nepakeis savo išvaizdos.

Termo rūbai vaikams – tiek kiekvienai dienai, tiek specialių išvykų metu. Kai norisi, kad vaikas niekada nesirgtų, drabužiai nevaržytų jo laisvės, galiausiai, vaikas galėtų pasirinkti tokius drabužius su kuriais jausis stilingas – HIATUS visada šalia, tad rinkitės kokybę, kuri pripažinta kaip geriausia!