Slidinėjimo apranga

Rodoma nuo 1 iki 24 iš 51 (3 puslapių)

Slidinėjimo kelnės, slidinėjimo striukės vyrams

 

Nors Lietuvoje slidinėjimo pramogos nėra labai plačiai išpuoselėtos, visgi, pasiekti net ir pačius tolimiausius pasaulio kampelius ir ten išbandyti slidinėjimo malonumus – gali kiekvienas. Juolab, slidinėjimo apranga (slidinėjimo kelnės, slidinėjimo striukės vyrams) puikiai tinka ir lietuviškų žiemų metu, kai oras gana vėsus, tačiau norisi aktyviai judėti ir nejusti jokio diskomforto.

 

Išbandykite žinomiausių gamintojų drabužius skirtus slidininkams: Jack Wolfskin ir Columbia.

 

HIATUS apranga

 

HIATUS prekybos vietoje galite rasti žinomų gamintojų slidinėjimo kelnes bei striukes vyrams, kurie nori pajusti greičio malonumą ir tuo pačiu aktyvaus laisvalaikio metu jaustis labai gerai, išvengti bet kokio šalčio sukeliamo diskomforto. Tiek kelnės, tiek striukės yra gaminamos iš pačios geriausios kokybės audinio, jos yra labai tvirtos, juolab, atsparios neigiamam aplinkos poveikiui, neperšlampamos, kvėpuojančios, tad judėjimas yra komfortabilus kaip niekada.

 

Slidinėjimo kelnės bei slidinėjimo striukės vyrams ne tik netrikdo judesių, puikiai tinka net ir vėsiomis dienomis, tačiau taip pat ir aktyvaus judėjimo metu padeda išvengti diskomforto, kurį sukelia prakaitavimas. Taip pat nejusite ir niežulio, neatsiras bėrimai, kurie dažnai „puošia“ odą po ilgo laiko kaitros.

 

Svarbiausia pasirinkti Jums tinkamo dydžio striukes bei kelnes, kadangi tik tokiu atveju judėjimas bus patogus. Galiausiai, visada verta investuoti į kokybę, kuri Jums tarnaus ilgai bei nereikalaus jokios ypatingos priežiūros.

 

Slidinėjimo aprangos priežiūra

 

Slidinėjimui skirtos striukės bei kelnės yra gaminamos iš specialios medžiagos, kuri pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis, o vidinis striukių užpildas yra lengvas, šiltas, tačiau nevaržo kvėpavimo. Tai reiškia, kad drabužiai šaltomis dienomis padeda išvengti šalčio, tačiau taip pat suteikia galimybę odai kvėpuoti, tad net ir labai aktyviai leidžiant laiką – jausitės gerai.

 

Specifinė medžiaga, visgi, nereiškia, kad teks skirti labai daug laiko rūbų priežiūrai. Etiketėse tiksliai nurodoma – koks skalbimas galimas. Dažniausiai tai yra plovimas skalbyklėje, žemoje  temperatūroje. Specifinėms dėmėms šalinti puikiai tinka ūkiškas muilas, kuris neturi būti per daug intensyviai trinamas į drabužius.

 

Slidinėjimo komplektų nauda

 

Slidinėjimo kelnės bei slidinėjimo striukės vyrams suteikia galimybę puikiai praleisti laiką net ir labai vėsiomis dienomis, būnant fiziškai aktyviems. Šio tipo drabužiai puikiai tinka ne tik planuojantiems slidinėjimo malonumus, tačiau ir tiems, kurie daug laiko praleidžia lauke, nori gerai jaustis net ir labai vėsiomis dienomis.

 

Hiatus siūlo labai platų, įvairių stilių pasirinkimą kiekvienam, kuris nori atrodyti puikiai. Būtent dėl universalumo drabužiai tinkami ir kasdieniniam nešiojimui. Greta slidinėjimui skirtų lauko drabužių – taip pat siūlome rinktis ir drabužius po jais, kurie taip pat pasižymi termoizoliacinėmis savybėmis, tad slidinėjimas bus malonus kaip niekada. Geros kokybės džemperis, apatinės kelnės bei kiti drabužiai suteiks judėjimo malonumą ir leis Jums puikiai jaustis ne tik kiekvieną dieną, tačiau ir atostogų metu.

 

Išbandykite drabužius, kurie suteikia judėjimo malonumą ir leidžia išvengti peršalimo ligų, kurias sukelia prastas oras. Su tinkama apranga to išvengti pavyks paprastai, tad bendradarbiaukite su HIATUS ir ne slidinėkite, tačiau ir eikite pasivaikščioti žiemomis su kokybiška, stilinga ir judesių visiškai nevaržančia apranga.