Lietaus striukės

Rodoma nuo 1 iki 24 iš 55 (3 puslapių)

Lietpalčiai


Hiatus siūlo įsigyti geriausios kokybės lietaus striukes, kurios puikiai tinka ne tik rudens metu, tačiau ir pavasarį, vasarą, net lietuviškomis žiemomis, kuomet vis daugiau lyja ir vis mažiau sninga. Kadangi lietpalčiai yra ne tik atsparūs vandeniui, tačiau taip pat ir šalčiui turi papildomas pašiltinimo funkcijas – tai yra geras pasirinkimas tiems, kurie ieško universalaus lauko drabužio ne vienam metų laikui.

 

Galima rinktis tiek ilgesnius, tiek trumpesnius lietpalčius, tad įvertinkite savo poreikius bei su kuriais drabužiais jie bus dėvimi. Moterys dažniausiai renkasi ilgesnius, kadangi jos puikiai atrodo greta suknelės, padeda pabrėžti kūno linijas, tačiau visiškai netrukdo judėjimui.

 

Vyrams labiausiai patinka trumpesnės lietaus striukės, kurios dėvimos ne tik prie treninginių kelnių, tačiau ir paprasčiausių džinsų. Kiekvienas pagal poreikius gali rasti tokias striukes, kurios jam labiausiai patinka bei užtikrina, kad net ir prastu oru savijauta bus puiki, kadangi striukė apsaugos nuo drėgmės.



Audinio kokybė

 

Lietaus striukės yra gaminamos iš specialios membraninės konstrukcijos, kurios išorinė medžiaga atspari trinčiai, stabdo irimą. Tokiu atveju lietpalčiai puikiai pasitarnauja ir tokiu atveju, kai lauke lyja, ir tuomet, kai yra labai didelė drėgmė, pavyzdžiui, nuo rūko, kai  lyja smulkiai.

 

Lietpalčiai taip pat apsaugo ne tik nuo lietaus bei drėgmės, tačiau ir nuo didelio vėjo, kuris dažnai sukelia sąnarių ligas. Tokiu atveju geriausia rinktis ilgesnius lietpalčius, kurie pasirūpins, kad visas Jūsų kūnas jaustųsi puikiai. Žinoma, taip pat būtina labai gera avalynė, kuri užtikrina ne tik judėjimo komfortą, tačiau ir kojų apsaugą nuo darėmės, žinoma, tai pat ir geros kelnės, kurios irgi turi pasižymėti atsparumo drėgmei savybėmis.