Filtruoti

Kaina

Gamintojas

Dydis
XS
S
XL
90
110
120
140
160

Spalva

Technologija

Vaikiškos žieminės striukės, pūkinės striukės vaikams


Žieminės striukės vaikams

Kai plėšant kalendoriaus lapukus matome, jog artėja spalis ar lapkritis – kai kuriems asmenims darosi baisu. Vėl ateis gūdi ir tamsi žiema, kuri neatsiejama nuo didelio šalčio, įvairių virusų ir peršalimo ligų. Virusams labai palankus vaikiškas organizmas, kurio imuninė sistema dar nėra labai tvirta, tad tėvelių pareiga yra pasirūpinti vaikučių apranga, kad žiemos nebūtų vainikuojamos gripu. Pūkinės striukės vaikams – šilčiausias, patogiausias ir tuo pačiu geriausiai temperatūros pokyčius reguliuoti galintis pasirinkimas, kuris gali padėti ne tik išvengti nemalonių žiemos ligų, tačiau taip pat ir laisvai judėti, džiaugtis žiemos malonumais.

Visi esame buvę vaikai ir puikiai žinome, kad sniegas yra labai didelis džiaugsmas. Deja, ne visada išeina juo pasidžiaugti, kadangi didelis drabužių kiekis, juolab jų sluoksniavimas, trukdo laisvai judėti. Kol vieni tėveliai vis dar tiki, kad 3 megztiniai vienas ant kito yra puikus būdas nesušalti, tuo tarpu kiti renkasi kokybišką striukę, po kuria galima vaikui aprengti paprasčiausius marškinukus ir jam nebus šalta. Žinoma, ne visos vaikiškos žieminės striukės tikrai tokios kokybiškos, tačiau Hiatus.lt puikiai atitinka aktyvių vaikų poreikius.

Hiatus.lt žieminės striukės vaikams

Žieminės striukės vaikams internetinėje prekybos vietoje Hiatus.lt orientuojasi ne į kiekybę, o kokybę ir siekia, kad kiekvienas vaikas žiemos metu dėvėtų tinkamą striukę, galinčią padėti apsisaugoti nuo nemalonaus žiemos šalčio. Mūsų parduotuvėje parduodamos puikiai visame pasaulyje žinomo gamintojo Columbia striukės. Šis gamintojas prisitaiko prie žmonių poreikių ir siūlo jiems funkcionalią aprangą. Prekiaujama tokiais Columbia modeliais, kaip Evo Fly (stilingos striukės gaminamos iš itin kokybiškų medžiagų, tad garantuojamas gaminio ilgaamžiškumas, striukių siuvimo technologija orientuota į aktyvius vaikus), Space Heater (išskirtinio stiliaus vaikiškų striukų pasirinkimas. Universalūs drabužiai tiks skirtingo kūno sudėjimo vaikams, kurie nori, kad judėjimas būtų nesuvaržytas), Nordic Jump  (išskirtiniai, šiek tiek vintažinio stiliaus turintys gaminiai, kurie patraukia aplinkinių dėmesį ir žavi išskirtinumu) bei Twist Tip gaminiai (taip pat orientuojamasi būtent į vaikams skirtų drabužių gamybą tiek stiliumi, tiek kokybe). Visos išvardintos striukės yra iš praeitų metų kolekcijos, todėl parduodamos su nuolaida. Vaikiškos pūkinės striukės ir striukės su sintetiniu užpildu – tobulas pasirinkimas norint užtikrinti lengvą judėjimą, suderintą su šiluma.

  • Pūkinės striukės vaikams parduodamos nuo XXS iki XL dydžio. Kadangi vaikai labai greitai auga – rekomenduojama pirkti bent jau dydžiu didesnę, kad įsigijus greitu metu nereikėtų pirkti naujos.  Tiesa, kadangi striukės labai kokybiškos ir net per kelerius metus nesusidėvi – išaugtą striukę nesunkiai galėsite parduoti kitiems.
  • Hiatus.lt prekiauja skirtingų stilių bei skirtingų spalvų striukėmis, tad suteikite galimybę vaikui pasirinkti pačiam, kokio gaminio jis nori. Kadangi su prekėmis susipažinti galite internetu – taupant laiką bei jėgas labiausiai patinkančią striukę galima atrasti elektroninėse prekybos vietose.
  • Parduodamos ir unisex tipo striukės, kurios puikiai tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms. Jeigu šeimoje auga ne vienas vaikas – unisex striukės yra labai geras pasirinkimas, kadangi išaugus arba panešiojus vienam, kitas gali perimti ir vilkėti tą pačią striukę. Tiesa, kataloge galite atrasti ir lauko drabužių, kurie skirti būtent mergaitėms arba būtent berniukams.
  • Pūkinės striukės vaikams internetu gali būti grąžinamos laikantis prekių grąžinimo ir keitimo taisyklių. Tokiu atveju už grąžintą striukę atgausite visus sumokėtus pinigus. Visgi, mes žinome, kaip sunku atrasti drabužį vaikui. Kartais net ir išmatavimai nėra pakankamai efektyvūs stengiantis atrasti gaminį. Suteikiame galimybę atvykti iki mūsų prekybos vietos ir pasimatuoti drabužį. Tokiu atveju būsite ramūs, kad pasirinkta striukė vaikui tikrai tinka ir ateinančios žiemos jam nebus baisios.

Hiatus.lt nuolatos tobulėja, stengiasi atrasti vis kokybiškesnę produkciją, ieškoti alternatyvų. Viskas tik todėl, kad klientams galėtų pasiūlyti kokybiškus gaminius už priimtiną kainą.

Kaip pirkti internetu?

Hiatus.lt yra puiki ir patogi prekybos vieta internete, kur pirkimas paprastas ir saugus. Daugelis žmonių įvertina, kad pirkdami internetu gali sutaupyti laiko ir palengvinti gyvenimą. Žieminės striukės vaikams internetu perkamos beveik tais pačiais kriterijais kaip ir užsukus į realų prekybos centrą. Ieškodami drabužio atkreipkite dėmesį į kelias smulkmenas:

  • Jeigu norėdami sužinoti, ar konkretaus dydžio striukė tinka vaikui – aprengiate jį, tokiu atveju pirkdami internetu žiūrėkite ne tik į nustatytą dydį, tačiau į detalius matmenis. Pasiimkite metrą, pamatuokite savo vaiką ir palyginkite su nurodytais matmenimis. Taip nesunkiai atrasite tikrai vaikui tinkamą striukę su kuria jis jausis patogiai, nes ji nebus nei per didelė, nei per maža.
  • Nusistatykite biudžetą, kuris yra Jūsų galimybėms. Pagal tai galima greitai atrasti striukę vaikui. Jau geriau investuoti kiek didesnę pinigų sumą už kokybišką gaminį bei ilgiau juo  džiaugtis nei dar nesibaigus sezonui ieškoti naujo rūbo. Juk vaikai labai daug juda, tad natūralu, kad lauko drabužis intensyviai dėvisi. Svarbu pirkti gaminį, kuris pagamintas ir iš kokybiškos medžiagos, ir siūtas tam tikra technologija, kuri užtikrina ilgaamžiškumą ir funkcionalumą.
  • Jeigu norite, kad Jūsų vaiko žandukai, ausys ir kaklas nesušaltų – tokiu atveju svarbu pasirinkti tokią lauko aprangą, kuri turi ir aukštą kaklą bei kapišoną. Ne visi vaikai mėgsta dėvėti kepures (nors didžioji dalis šilumos iš kūno išeina būtent per pakaušį). Jeigu mažasis kovoja su kepure – tokiu atveju būtinai pirkite striukę, kuri yra su kapišonu bei aukštu kaklu. Tai aktualu ne tik dėl šalčio, tačiau ir kritulių. Kapišonas apgaubia galvą ir šiluma lieka kūne.

Žieminės striukės vaikams padės išvengti šalčio, kuris aplanko kiekvieną žiemą. Norint, kad vaikas sirgtų kuo mažiau ar apskritai nesirgtų – reikia parūpinti kokybiška apranga, sveikai maitinti, suteikti jam galimybę fiziškai judėti. Daugelis tėvelių pergyvena, kad šaltomis dienomis leisti vaiko į lauką nereikėtų, kadangi jis gali peršalti. Priešingai. Nupirkite vaikui kokybišką aprangą ir leiskite žaisti su sniegu bei džiaugtis įvairiausiais žiemos malonumais vietoj sėdėjimo prie kompiuterio. Taip jis ne tik nesusirgs, tačiau jo sveikata bus daug stipresnė nei namuose būnančių vaikučių.