Filtruoti

Kaina

Dydis
XS
110
12/18
120
18/24
2T
3/6
3T
6/12
60
70
90

Technologija

Kombinezonai vaikams, vaikiški kombinezonai


Kombinezonas – universali ir patogi apranga vaikams

Kas gi yra vienas iš svarbiausių dalykų mūsų gyvenime sukūrus šeimą? Vaikai. Asmenims, turintiems vaikų, svarbi jų gerovė, sveikata ir norai. Visiems puikiai žinoma, kad vaikams reikalingas ir tiesiog būtinas grynas oras. Su vaiku būnant gamtoje vėlyvą pavasarį, ankstyvą rudenį ir visą vasarą yra rūpinamasi, kad vaikas neužsigautų, nenukristų, o žvarbesniam vakarui pasirūpinama šiltesniais drabužiais, kad vaikas nesušaltų. Taigi, kad vaikas neperšaltų, rūpinamasi net viduryje vasaros. O ką daryti žiemą?

Izoliuoti vaiką nuo gryno oro žiemos metu dėl vyraujančių šalčių – bloga mintis. Vaikai mėgsta sniegą, nori su juo žaisti ir lipdyti įvairias figūras. Jei žiemos metu apkamšote vaiką šilčiausiais drabužiais ir vis tiek nesate tikri, ar jam bus pakankamai šilta, rekomenduojame vaikui nupirkti žieminį kombinezoną.

Kombinezonai vaikams yra universalus, patogus ir stilingas drabužis, kuris suteikia galimybę judėti patogiai, nejausti jokio diskomforto. Tai suprato ir suaugę asmenys, kurie taip pat labai dažnai renkasi kombinezonus, kurie neretai įvardijami kaip pati patogiausia žieminė apranga. Jeigu norite, kad Jūsų vaikutis taip pat jaustųsi patogiai ir aktyviai užsiimtų lauke esančiomis veiklomis – kombinezonas yra geriausias ir labiausiai rekomenduotinas pasirinkimas.

Kombinezonas: dvi dalys ar viena?

Vaikiški žieminiai kombinezonai gali būti vientisi arba iš kelių dalių. Koks gi didysis skirtumas tarp jų?

Kelių dalių kombinezonai užtikrina laisvą vaiko judėjimą, t.y. nevaržo jo judesių laisvės. Jie komfortabilūs ir tuo pačiu suteikia galimybę judėti, bėgioti, laipioti. Pasistenkite nevaržyti vaiko judėjimo. Ypač žiemos metu, kuomet vėsus oras ir fizinis aktyvumas garantuoja, kad vaiko imuninė sistema bus kur kas geresnė ir jokios ligos jam nebus baisios. Dviejų dalių kombinezonai yra kuriami taip, kad žaidžiant su sniegu pastarojo nepapultų po kelnėmis arba striuke. Tam naudojama guma, kuri padeda drabužiui priglusti prie kūno. Tuo pačiu ir jį šildyti.

Vientisi kombinezonai yra skirti vaikams iki 140 cm (turimų kombinezonų ilgis siekia 130 cm). Nepriklausomai, ar mažieji ropos, ar slidinės nuo kalno – sniegas nepaklius po drabužiais. Taip pat, mažasis pats negali užsisagstyti atsisegusios striukės ir panašiai, tad vientisas kombinezonas yra patogiausias pasirinkimas, kadangi nereikia jaudintis dėl šilumos.

Tiesa, amžius nėra vienintelis kriterijus, kuris lemia, koks kombinezonas yra pasirenkamas. Tėveliai savo vaikučiams, kurie jau gana savarankiški, taip pat perka vienos dalies kombinezonus. Paprasčiausiai, su jais judėjimas yra labai laisvas, o tuo pačiu nereikia tikrinti – ar kelnės nuo intensyvaus bėgiojimo nenusmuko. Neveltui kombinezonai dažniausiai įvardijami kaip patogiausias drabužis šaltuoju metų laiku. Patogu, šilta, o galiausiai, net ir stilinga. Kombinezonai vaikams gaminami iš įvairiausių spalvų medžiagos, kad net ir niūriausią žiemą vaikas spindėtų iš toli, o tuo pačiu ir tėveliams jį būtų paprasčiau pamatyti dideliuose pusnynuose ar vaikų būryje.

Hiatus.lt kombinezonų pliusai

Vaikiški kombinezonai internetu – geriausias drabužis žiemos metu. Kuomet šaltukas pradeda belstis į Jūsų namų duris – atidarykite jas drąsiai ir leiskite vaikams pasidžiaugti sniegu bei žiemos malonumais. O mes galime Jums pasiūlyti vaikiškus žieminius kombinezonus, kurie užtikrins, kad Jūsų vaikas nesušaltų. Kodėl mes galime tai garantuoti? Kadangi mums rūpi kiekvienas klientas ir stengiamės, kad pateikiama pasiūla patenkintų net ir pačių išrankiausių asmenų poreikius.

  • Apsauga nuo vėjo. Vienas baisiausių žiemos dalykų yra žvarbus vėjas, kuris, berods, randa net menkiausią tarpelį Jūsų vaiko aprangoje ir palenda po drabužiais. Būtent nuo šio vėjo vaikus reikia itin gerai apsaugoti. Dėl šios priežasties mes parduodame kombinezonus vaikams, kurie pilnai apsaugo nuo vėjo. Nepriklausomai nuo to, ar pirksite vienos dalies ar kelių dalių kombinezonus – vėjas Jums nebus baisus.
  • Apsauga nuo peršlapimo. Specialiai sukurta kombinezono technologija  užtikrina, kad Jūsų vaikas galėtų maksimaliai džiaugtis sniegu ir krentančiomis snaigėmis. Vaiko peršalimas nebaisus, nes kombinezonai yra neperšlampami. Lietuviškos žiemos yra gana drėgnos ir kai kurie tėveliai pergyvena, kad vaikučiai labai greitai taps šlapi, o tada juos „pagaus“ baisios ligos. Pasikartosime, kad su Hiatus kombinezonais šlapių drabužių problemos neteks patirti.
  • Lengvumas. Mūsų siūlomi vaikiški kombinezonai garantuotai apsaugos vaiką nuo šalčio, tačiau tai nereiškia, kad dėl to žieminis kombinezonas turėtų būti sunkus ir nepatogus. Dėl specialios kombinezonui pasiūti naudojamos medžiagos drabužis yra lengvas ir nevaržo vaiko judesių laisvės. Vaiko komfortas – svarbiausia sąlyga ieškant galimybių kaip galima dar labiau pagerinti kombinezono būklę.
  • Šiluma. Mūsų parduodami kombinezonai ne tik apsaugo nuo vėjo ir peršlapimo, bet ir padeda palaikyti kūno temperatūrą. Ši kombinezono savybė užtikrina, kad vaikui bus šilta ir jauku šaltomis dienomis. Vėsiuoju metų laiku rekomenduojame įsigyti žieminius kombinezonus, o šiltuoju – vasarinius. Du drabužiai padės ištisus metus jaustis laisvai.

Vaikiški kombinezonai – geriausia apranga tinkanti vėsiems metų laikams.

Kombinezono pasirinkimas

Išsirinkite vaikišką kombinezoną pas mus ir garantuokite savo vaikui šiltą ir džiaugsmingą žiemą.

Kombinezonai vaikams bus pasirenkami kur kas paprasčiau, jeigu nusistatysite tam tikrus kriterijus, kurie gali bent kiek palengvinti paiešką. Svarbiausia, kad Hiatus.lt prekiauja tik kokybiškais gaminiais, tad bet kuris Jūsų pasirinkimas turėtų patenkinti vaikų poreikius.

Pirmiausia reikia nuspręsti, ar Jums reikalingas vienos, ar dviejų dalių kombinezonas. Kaip jau minėjome – reikia atsižvelgti į vaiko amžių ir tuo pačiu jo galimybes pačiam pasirūpinti, kad apranga žaidimo metu būtų tvarkinga. Taip pat, įvertinkite ir vaiko ūgį. Kadangi vaikai labai greitai auga – naudinga įsigyti kiek didesnį kombinezoną. Kombinezono galiukus ir rankogalius paprasčiausiai užlenkite, o vaikui augant jie po truputį bus atlankstyti. Juolab, mūsų turimi kombinezonai turi „augimo“ funkciją, t.y. rankovėse ir kelnėse yra siūlės, kurias išardžius Didriksons padidėja per dydį, o Columbia per 3,8 cm! Galiausiai, stilius, kurio pasirinkimą rekomenduojame palikti vaikučio rankose. Suteikite jam galimybę atrodyti taip, kaip jis labiausiai nori.

Vaikiški kombinezonai – geriausia apranga šaltuoju metų laiku. Vienas drabužis – visam sezonui.