Striukės

Rodoma nuo 1 iki 24 iš 254 (11 puslapių)

Dažnai sakoma, kai nėra blogo oro, o yra tik bloga apranga. Tam tikra prasme šis posakis yra visiškai teisingas, kadangi susiradus kokybišką aprangą, ji padės ne tik apsisaugoti nuo šalčio ir drėgmės, tačiau labai puikiai jaustis ir judėti laisvai bei nevaržomai. Žieminės striukės vaikams HIATUS – profesionalus pasirinkimas tiems, kurie nori būti ramūs, kad net ir šalčiausios bei pačios drėgniausios žiemos nebus baisios, kadangi kokybiška apranga padės išvengti bet kokio diskomforto.

HIATUS pūkinės striukės vaikams – šilčiausias drabužis, kuris apglobs kūną tarsi mamos rankos.

  • HIATUS kokybiškos striukės žiemai yra papildomai apšiltintos, tad net ir pačiomis šalčiausiomis dienomis neteks justi žiemos sukeliamo diskomforto. Paprasčiausiai, papildomas apšiltinimas susluoksniuojamas taip, kad pavyktų maksimaliai apsaugoti vaiko organizmą.
  • Žieminės striukės vaikams taip pat padeda išvengti ir drėgmės, kadangi striukės paviršius yra atsparus vandeniui. Tai labai aktualu, kadangi daugelis lietuviškų žiemų yra ne šaltos, tačiau labai drėgnos, tad striukė, kuri apsaugos nuo lietaus – labai svarbi. Nuostabu tai, kad ta pati striukė gali būti nešiojama ištisą sezoną, kadangi labai sėkmingai padės išvengti ir šalčio, ir drėgmės.
  • Striukės siuvamos pasirenkant moderniausią technologiją, kuri gali užtikrinti, kad pasiūtas gaminys tarnaus labai ilgai. Vaikai labai judrūs ir daugelis negali įsivaizduoti savo kasdienybės be slidinėjimo nuo kalno bei besmegenių statymo. Su HIATUS striukėmis judėjimas bus labai patogus, lauko drabužis neplyš net ir labai aktyviai judant, aplinkos dirgikliai negadina kokybės, striukės tarnaus labai ilgai.
  • Gobtuvai gali būti nusegami, tad pagal kiekvieno vaiko poreikius bei konkrečią dieną lauke tvyrančio oro galima pakoreguoti striukės poziciją. Lygiai taip pat striukės rankovės gali būti užlenkiamos ir vėl atlenkiamos, tad tai puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai ieškote kokybiškos striukės iš kurios vaikas labai greitai&