Kombinezonai

Rodoma nuo 1 iki 24 iš 49 (3 puslapių)

Kai lauke atšąla – labai svarbu pradėti ieškoti tinkamiausios aprangos, kuri padės išgyventi ne tik pačias šalčiausias ir snieguočiausias, tačiau taip pat ir pačias drėgniausias žiemas. Universaliausias drabužis, kuris puikiai tinka tiek kiekvieną dieną, tiek išvykų metu – kombinezonai, kuriuos siūlo HIATUS.

Ypač kokybiški HIATUS kombinezonai vaikams – galimybė išvengti nemalonių peršalimo ligų, kurios dažniausiai užklumpa vėsiuoju metų laiku. Nelaukite, kol pradės kristi pačios pirmos snaigės. Pasirūpinkite, kad Jūsų vaikas nesušaltų net ir tada, kai atrodo, jog už lango šviečia saulė.

Kombinezonai vaikams yra universalūs, tad puikiai prisitaiko prie kintančių Lietuvos oro sąlygų ir viena lauko apranga leis sėkmingai pergyventi bent jau 6 šaltus mėnesius metai iš metų.


  • Kokybiški kombinezonai vaikams yra iš neperšlampančios medžiagos, tad galite jaustis ramiu, kad net ir drėgnomis dienomis vaikams būdamas lauke nesušals ir vėliau nenusisirgs. Tačiau buvimas lauke net ir prastu oru yra būtinas, kadangi taip stiprinama imuninė sistema, tad su kokybiška apranga – tai tampa geriausiu vaistu nuo visų ligų.
  • Vidinis kombinezono užpilas padės vaikui puikiai jaustis net ir tokiu atveju, jeigu lauke temperatūra nukrito žemiau 20 laipsnių. Tai garantuoja, kad pramogos bus ne tik labai smagios, tačiau ir labai šiltos, kadangi net ir voliodamasis sniege vaikas nejus jokio diskomforto, kūnas bus maloniai šiltas.
  • Dar vienas didelis privalumas, kad šie kombinezonai pasižymi termoizoliacinėmis savybės, tad juos dėvint vaikas atsiduria tarsi tobulame mikroklimate, kuris leidžia išvengti šalčio, drėgmės ir tuo pačiu prakaitavimo, kuris kelia diskomfortą ir dažnai tampa vėsiojo sezono ligų priežastimi.
  • Kombinezonai yra su aukštu kaklu, su kapišonu, kuris padeda apsisaugoti papildomai nuo lietaus bei stipraus vėjo.
  • Kelnių ir rankų klešnės gali būti atlenkiamos, tad šis lauko drabužis perkamas ilgiems metams, kadangi augančiam vaikui didinamos ir kombinezono galūnės. Taigi tai – ilgalaikė investicija
  • Galiausiai – platus stilių pasirinkimas, kad kiekvienas rastų tai, kas jam leidžia puikiai jaustis ir nuostabiai atrodyti. Juk ir vaikai ieško tokios lauko aprangos su kuria jaustųsi pasitikintys savimi.


Kombinezonai vaikams – universalus lauko drabužis žiemai ir rudeniui, kuris padės puikiai jaustis bei išvengti ligų.