Apranga

Rodoma nuo 1 iki 24 iš 564 (24 puslapių)

Drabužiai vaikams

 

Tinkami drabužiai vaikams yra būtini, kadangi jie gali padėti užsitikrinti, kad pavyks išvengti peršalimo ligų, žinoma, kad vaikas gerai jausis, kasdien bėgios bei užsiims kita jam malonia veikla. Tėvelių pareiga pasirūpinti, kad vaikai vilkėtų tik patogius, jiems tinkamus ir būtent jų dydžių drabužius, kurie suteikia mobilumo galimybę, galiausiai, mažieji turėtų galimybę pasirinkti tokio modelio rūbus, kurie jiems labiausiai patinka.

 

Vaikiški drabužiai spintoje

 

Drabužiai vaikams yra labai įvairūs, tad jeigu ieškote tokių, kurie yra būtini – remkitės mūsų žemiau išskirtu sąrašu.

 

Beveik visus metus reikalingos striukės, kurios padeda išvengti ne tik šalčio, tačiau taip pat ir darganos. Būtinai investuokite tiek, kiek reikia, kad rasti lauko vaikiški rūbai pasižymėtų termoizoliacinėmis savybėmis ir nepriklausomai nuo oro – mažasis gerai jaustųsi.

Pasikartosime, kad būtini termo rūbai. Jie dažniausiai nešiojami žiemos bei rudens metu.

Tiek namuose, tiek lauke reikalingi džemperiai. Tai drabužis, kuris suteikia judėjimo galimybę, maloniai glunda prie odos, galiausiai, vaikai gali džiaugtis plačia stilių pasiūla. Drabužiai vaikams yra labai skirtingų spavų ir modelių, tad jeigu perkate internetu – suteikite galimybę vaikui pačiam nuspręsti – kokio spalvos džemperis bus dėvimas kasdien.

HIATUS kelnės vaikams taip pat pasižymi savybe, kad jas dėvint vaikas gerai jausis nepriklausomai nuo to – koks lauke oras. Vienas lauko drabužis gali būti dėvimas beveik visais metų laikais.

Aktyviems vaikams rekomenduojami kombinezonai, kurie suteikia patogumą judėjimui.

Norintiems ne tik gerai jaustis, tačiau ir gražiai atrodyti – siūlomi marškinėliai. HIATUS prekybos vietoje galite rasti spalvotus, nuotaikingus marškinėlius su herojais tiek mergaitėms, tiek berniukams.

Galiausiai, šiltoms dienoms siūlomi šortai bei sijonai. Ne tik vėsiojo metų laiko, tačiau ir vasarų metu svarbu vaikams pasirūpinti geros kokybės drabužius, kurie suteikia galimybę odai kvėpuoti, taip pat, padeda išvengti prakaitavimo.

Neperšlampami produktai suteiks daug apsaugos permainingu oru, tad atsižvelkite į viršutinių drabužių savybes, atsparumą aplinkos veiksniams.

 

HIATUS vaikiški rūbai

 

Rinkitės patikimų gamintojų drabužius, kurie pasirūpins, kad laiko leidimas ne tik namuose, tačiau ir lauke būtų ypač malonus. Susipažinkite su pripažintais gamintojais, kurių sinonimas – kokybė: Columbia, Didriksons, Jack Wolfskin, LEGO Wear ir kt.

 

Kokybiški vaikiški rūbai gaminami iš audinių, kurie pasižymi ne tik termoizoliacinėmis savybėmis, tačiau ir suteikia galimybę odai kvėpuoti, padeda išvengti prakaitavimo. Geros kokybės medžiagos, žinoma, džiugina ir ilgaamžiškumu, kadangi drabužiai nesusidėvi, jie puikiai atrodo net ir dažnai plaunant. Juk vaikai yra judrūs, tad suprantama, kad nuolatinis drabužių valymas bus reikalingas. Kad spalvos greitai nenubluktų – renkite vaikus geros kokybės drabužiais. Jie ne tik puikiai atrodo, tačiau ir maloniai glunda prie odos. Taigi, tai yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai vaikas turi jautrią odą. Jam puikiai tiks HIATUS drabužiai. Žinoma, pirmiausia reikia detaliau pasidomėti alergijomis, tačiau jeigu tai tik jautrumas – švelnaus audinio drabužiai yra geras pasirinkimas.

 

Jeigu norite pats pirmas sužinoti apie atnaujinamus katalogus ir pasinaudoti galimybe įsigyti drabužius vaikams pigiau – būtinai užsiprenumeruokite naujienlaiškį ir pats pirmas sužinosite apie naujausius pasiūlymus kiekvienam ir kiekvienai.