Filtruoti

Technologija

Moteriškos žieminės striukės, Pūkinės striukės moterims internetu


Moteriškos žieminės striukės, Pūkinės striukės moterims internetu

Žiemos metu dažnas susiduria su tinkamos aprangos problema. Moterys, nešiojančios kailinius, gali pasidžiaugti šiluma, tačiau patys kailiniai varžo judesių laisvę ir netinka aktyvesniam laisvalaikiui. Juolab, kailių mada jau seniai praėjo, tad dailiosios lyties atstovės ieško būdų – kaip neatsilikti nuo vyraujančių mados tendencijų. Kitos moterys, dėvinčios žiemines striukes, nuogąstauja, kad šios praleidžia šaltį ir žvarbų žiemos vėją. Įprastos žieminės striukės puikiai tinka, jeigu žiemos metu lauke būnate labai trumpą laiką. Visgi, jeigu esate veikli, o gal net užsiimate žiemos sportu – būtina speciali apranga.

Kaip išsirinkti moterišką žieminę striukę

Moterys dažniausiai yra daug jautresnės temperatūros pokyčiams nei vyrai, todėl jos gali greičiau sušalti žiemos metu, kuomet lauke vyrauja speigas ar pučia žvarbus vėjas. Norime Jums užtikrinti, kad mūsų parduotuvėje rasite tokią žieminę aprangą, kuri padės išsaugoti kūno šilumą ir neleis Jums patirti jokių nepatogumų.

Moteriškos pūkinės striukės pasirinkimas bus ne vargas, o malonumas. Mūsų internetinėje parduotuvėje kiekviena prekė aprašyta labai detaliai, tad negaišdama savo brangaus laiko greitai atrasite labiausiai tinkantį drabužį, kuris Jus šildys skvarbios žiemos metu.

  1. Tiek striukės internetu, tiek užsukus į įprastus prekybos centrus – pirmiausia pasirenkamos įvertinus dydį. Nepamirškite, kad žiemos metu po striuke dažniausiai vilkimi net keli megztiniai, tad rekomenduojama įsigyti šiek tiek didesnę striukę nei nešiojate pavasario arba vasaros metu. Mūsų kataloge siūlomos moteriškos striukės detaliai aprašytos, tad būtinai atsižvelkite į gaminio matmenis ieškodama aprangos.
  2. Kas dar svarbu renkantis žieminę striukę moteriai? Žinoma – striukės išvaizda. Mūsų parduodamos žieminės striukės sujungia komfortą, šilumą ir madą į vieną gaminį. Moterys, įsigijusios žieminę striukę mūsų parduotuvėje galės būti garantuotos, kad atrodys stilingai žiemos sezonu net kelis metus iš eilės.
  3. Medžiaga ir striukės vidus. Lietuviškos žiemos ne tik šaltos, tačiau taip pat ir drėgnos, tad siekiant pilnai apsisaugoti svarbu pasirinkti visapusišką striukę. Mūsų siūlomos moteriškos žieminės striukės yra užpildytos pūkais arba sintetiniais užpildais. Būtent pūkų sluoksnis užtikrina, kad būtų išlaikoma kūno temperatūra ir neleidžiama šalčiui taip lengvai prasiskverbti po Jūsų drabužiais. Tiek pūkai, tiek sintetiniai striukių užpildai pasižymi ir ta savybe, kad neišpučia striukės bei nepadaro jos itin stora ir nepatogia dėvėti. Netgi atvirkščiai – dėl pūkų ar sintetinio užpildo striukė yra ne tik lengva ir pakankamai plona, bet ir nevaržo judesių laisvės, kas užtikrina didžiausią galimą komfortą.
  4. Kitos smulkmenos taip pat turi didelę įtaką renkantis striukę. Jeigu norite, kad žiemos metu netektų justi nemalonių oro dirgiklių – rekomenduojamos žieminės striukės moterims, kurios turi didelius kaklus. Jeigu nesate didelė kepurių ar šalikų mėgėja – tokiu atveju kaklelis apsaugos nuo lietaus, sniego bei kitų kritulių. Taip pat įvertinkite, ar striukė turi kišenes, kuriose galima laikyti žiemines pirštines bei kitas smulkmenas, kurias siekiate visada turėti po ranka. Galima drąsiai sakyti, kad žieminės striukės yra neatsiejamos nuo kapišono ar didelių kišenėlių.
  5. Greta pūkinės striukės žiemos metu moterys dažnai svarsto ir apie šiltas liemenes, kurios užsidedamos ant paprastų žieminių striukių. Estetiškai – labai patrauklus variantas, tačiau svarbu įvertinti – kaip dažnai ir kiek ilgai būnate lauke ir ar rankos per tą laiką nesušals. Liemenės labiausiai rekomenduojamos tiems asmenims, kurie daug laiko praleidžia mašinoje. Per lauką pereiti tenka tik tuomet, kai einama iš transporto priemonės į konkretų pastatą ir tokiu atveju liemenė tikrai labai geras pasirinkimas.

Jei renkatės striukę aktyviam laisvalaikiui – mūsų siūlomos žieminės striukės puikiai tinka Jums. Visa mūsų parduodama produkcija yra pagaminta žinomų pasaulyje firmų, kurios gyvuoja jau daugelį metų. Tai garantuoja, kad gaminiai tarnaus ilgai ir patikimai, nes yra itin aukštos kokybės.

Hiatus: pūkinės striukės moterims internetu

Jei jau atėjo žiemos metas ir nenorite rizikuoti sušalti važiuodamos į darbą ar parduotuvę, Hiatus.lt padės išspręsti šią situaciją. Jums tereikia išsirinkti žieminės striukės modelį, kuris labiausiai patinka Jums, pažymėti reikiamą dydį bei norimą spalvą ir užsakyti prekę. Visus užsakymus įvykdome itin greitai, tad jau kelių dienų bėgyje galėsite džiaugtis savo nauju drabužiu ir drąsiai bei stilingai žengti į žiemos šalčio kupiną aplinką.

Žieminės striukės moterims Hiatus.lt prekybos vietoje – patenkina net ir pačių išrankiausių damų poreikius, kurios nori žiemos metu ne tik jaustis patogiai, tačiau taip pat ir atrodyti stilingai. Kodėl Hiatus.lt, kai aplink yra tiek daug įvairių parduotuvių? Kadangi:

  • Prekiaujamos striukės atitinka pačius aukščiausius kokybės standartus. Gaminiais džiaugiasi didelė dalis pasaulio, o Lietuva – viena iš jų. Dėl kokybiškos medžiagos bei tinkamo darbo – moteriškos striukės tarnauja ne vieną sezoną. Vienas gaminys – ilgiems metams.
  • Siūlomas platus striukių pasirinkimas kiekvienai moteriai pagal jos dydį. Siekdami užtikrinti, kad pasirinktas gaminys Jums tikrai tiks – pateikiame ir detalią išmatavimų lentelę! Visgi, jeigu gavus striukę matote, kad dydžio prasme pasirinkote kiek per didelį arba kiek per mažą drabužį – tokiu atveju visada galima pasikeisti, nes Hiatus.lt stengiasi patenkinti visus kliento norus.
  • Striukės internetu moterims Hiatus.lt prekybos vietoje skiriasi ir spalvine rūbų gama. Nuo labiausiai žiemos metu pamėgtos juodos spalvos iki šviesesnės violetinės, pilkos arba mėlynos. Žiemos metu nepamirškite ne tik gerai jaustis, tačiau taip pat ir atrodyti stilingai.
  • Hiatus.lt moteriškos striukės turi kailiuką, kuris apsaugos kaklą, ausis, žandukus nuo žvarbaus vėjo bei pūgos. Parduodamos ne tik skirtingo kakliuko striukės, tačiau ir įvairiapusiški gaminiai apskritai. Kiekviena dama pagal savo poreikius bei stiliaus jausmą gali atrasti jai labiausiai tinkamą kokybišką žieminę striukę.

Užsisakyti internetu yra labai paprasta, o vos tik nuspręsite, kuri striukė Jums labiausiai patinka – jau po poros dienų ji bus pristatyta iki pat Jūsų namų durų. Šiuo metu pirkimas internetu yra labai paprastas. Susimokėti už prekes galite mūsų parduotuvėse arba bankiniu pavedimu iškart vos tik užsisakote striukę. Dar kartą paminėsime, kad jeigu prekė Jums netiko – visada galima pasikeisti į kitą arba grąžinti, tačiau, kad tokios problemos neiškiltų – rekomenduojame pasikonsultuoti su parduotuvės vadybininkais, kurie pasistengs patarti bei atsakys į visus iškilusius klausimus prieš perkant prekes. Konsultacijos galimos telefonu arba elektroniniu paštu. Leiskite sau pasirinkti greičiau ir paprasčiau kartu su mūsų komanda, kuri nuoširdžiai nori padėti!

Daugelis lietuvių tikina, kad žiema – pats nemaloniausias metų laikas. Kodėl? Dėl šalčio ir su tuo sutinka daugelis. Visgi, kaip teigia patarlė – nėra blogo oro, yra tik blogas apsirengimas. Žiemos šalčiai Jums nebus baisūs jeigu įsigysite kokybišką aprangą, kuri bus ne tik funkcionali ir apsauganti nuo šalčio, tačiau taip pat ir stilinga.