Filtruoti

Moteriškos striukės


Striukės moterims – stilius, mada ir kasdienybė

Pavasaris, pasibaigus šaltai žiemai, daugeliui moterų atrodo tikra atgaiva. Ne tik dėl išlindusios saulės, kuri vis labiau mus džiugina, tačiau labiausiai dėl paltų, kuriuos galime mesti į šoną ir apsirengti skoningas striukes. Moteriai jaustis gražiai ir savimi pasitikinčiai labai padeda drabužiai. Kiekviena skirtingai suvokia, kas yra gražu ir kaip turi atrodyti graži moteris, tačiau puiku, kai dabartinis drabužių pasirinkimas yra toks platus, jog kiekviena gali atrasti tai, kas jai labiausiai tinka. Pavasarinės striukės moterims yra ne tik kokybiškos ir padedančios išvengti nemalonaus oro, tačiau tuo pačiu ir stilingos bei suteikiančios galimybę kiekvieną dieną gatve žygiuoti tarsi podiumu.

Hiatus.lt moteriškų striukių pasirinkimas

1. Moteriškos striukės tiek pavasariui, tiek žiemai, tiek vasarai skiriasi savo ilgiu. Priklausomai nuo to, kokiu metų laiku drabužis bus dėvimas – reikia ir atitinkamo ilgio striukės. Žiemos metu rekomenduojama dėvėti kuo ilgesnes. Ypač moterims, kurios privalo saugotis nuo didelio šalčio. Labiausiai rekomenduojamos striukės iki pusės šlaunų arba kelių. Tokiu atveju moteris apsaugos savo kūną nuo šalčio. Štai kiek šiltesniu metų laiku puikiai tinka ir trumpesnės striukės. Kadangi Hiatus.lt prekiauja ypač kokybiškomis striukėmis – rudens metu jos gali būti daug trumpesnės nei skirtos žiemai, kadangi vistiek gebės sušildyti kūną.
2. Hiatus.lt siūlo skirtingų modelių striukes moterims. Galima atrasti striukes, kurios labiau primena sportinį stilių ir puikiai tinka užsiimant aktyvia veikla. Jos skirtos toms moterims, kurios per dieną daug juda lauke ir turi daug reikalų. Tuo pačiu galima įsigyti tokias pačias kokybiškas striukes, kurios labiau primena klasikinius drabužius. Pasirinkimas platus, tad kiekviena dama atras tokį modelį, kuris geriausiai atitinka jos turimą aprangos stilių. Žinoma, siūlome ir tarpinių variantų su kuriais kiekvieną dieną jausitės puikiai.
3. Spalvinės variacijos Hiatus.lt prekybos vietoje taip pat yra gana plačios. Nuo tamsesnių striukų iki šviesių ir net ryškių, kurias dažniausiai mėgsta aktyvios asmenybės. Pavasario metu norisi nusimesti ilgai nešiotus tamsius rūbus ir atgimstančią gamtą pasitikti su ryškiais drabužiais, kurie žavi ne tik Jus pačius, tačiau ir aplinkinius. Striukės moterims gali padėti atskleisti asmenybę. Kadangi Lietuvoje didžiąją metų dalį tenka dėvėti viršutinius drabužius – skirkite jų pasirinkimui kuo daugiau dėmesio. Tokiu atveju pavyks atrasti tikrai gražius ir skoningus variantus.
4. Renkantis striukę reikia įvertinti ir kitas smulkmenas, kurios prisideda prie Jūsų lauko drabužio pasirinkimo. Kai kurios striukės gali turėti kapišoną, kuris Jus puikiai apsaugos nuo netikėto lietaus. Tuo pačiu galima atrasti ir striukes, kurios puošia didelis kiekis įvairiausių kišenėlių. Nuo pačių mažiausių, kuriose galima laikyti raktus, iki kiek didesnių, kurios pasitarnauja siekiant su savimi visada turėti pačius svarbiausius daiktus, tačiau nesinori kartu nešiotis rankinuko. Kokybiškose Hiatus striukėse viduje įmontuotos kišenėlės, kurios suteikia galimybę saugiai laikyti daiktus.

Geros striukės yra tos, kurios puikiai geba suderinti funkcionalumą bei stilių. Hiatus.lt pavasarinės striukės moterims iš žiemos glūdumos suteiks galimybę vėl pasijausti tikromis stiliaus ikonomis. Net ir tokiu atveju, jeigu oro sąlygos dažniausiai leidžia parodyti tik turimus lauko drabužius.

Hiatus.lt pavasarinės striukės moterims – didelis žingsnis link laimingesnio gyvenimo!

Moteriškos striukės pavasariui iš Hiatus.lt – didelis žingsnis į suvokimą, kad nėra blogo oro, tačiau yra tik bloga apranga. Vis daugiau žmonių įsigiję kokybišką aprangą su tuo sutinka. Dar viena laimingesne ir kokybišką striukę įsigijusia kliente galite būti ir Jūs.

  • Hiatus.lt siūlo ilgas moteriškas pūkines striukes, kurios padės jums jaustis šiltai net ir drėgniausiu oru. Columbia vardas puikiai žinomas visame pasaulyje įskaitant ir Lietuvą, kur vis daugiau žmonių investuoja į kokybiškus gaminius.
  • Parduodamos ir striukės, kurių vidų sudaro pūkas bei sintetinis pluoštas. Kartu sąveikaudami jie užpildo visas striukės ertmes ir net skalbimo metu striukės „turinys“ lieka savo vietoje.
  • Įvairios striukės, tiek ilgos, tiek trumpos, padeda apsaugoti moters kūną nuo drėgmės ir vėjo, kuris dažnai tampa nemalonaus peršalimo priežastimi.
  • Kokybiška ir inovatyvi technologija padeda sukurti ypač funkcionalias striukes. Pavyzdžiui, moteriškų striukių užtrauktukai būna laminuoti, taigi nelieka jokio tarpo pro kurį galėjo pakliūti po striuke vėjas. Tai užtikrina papildomą šilumą ir puikią savijautą kad ir koks oras būtų lauke.
  • Striukė yra atspari purvui. Tai reiškia, kad jeigu purvas „palies“ striukę – ji nebus sugadinta, o pašalinti dėmę bus paprasta. Dažniausiai tai sėkmingai pavyksta padaryti su paprasčiausiu šlapiu skudurėliu. Kadangi purvas taip lengvai pasišalina nuo drabužio paviršiaus – nieko keisto, kad ir pačio drabužio skalbimas turi būti gana retas. Nepaisant to, kad net ir skalbdami skalbyklėje nesugadinsite striukės, tačiau paprasčiausiai dažnai skalbti nėra poreikio. Įprastai užtenka pavasarines striukes skalbti kartą per metus arba net ir rečiau.
  • Kad ir kokią striukę pasirinktumėte, svarbiausia, kad ji būtų patogi. Joks stilius negali atstoti patogumo. Hiatus.lt prekiauja siūlo kokybišką, stilingą ir patogią aprangą. Judesiai nebus varžomi, tad su moteriškomis striukėmis galima užsiimti aktyvia veikla. Net ir sportuojant, striukė Jums nebus problema.

Kokybiški Hiatus.lt gaminiai leis Jums jaustis patogiai, kad ir koks oras šiuo metu už lango. Svarbiausia, kad striukės patogios, gražios ir funkcionalios, bei tinka visiems metų laikams. Jeigu sunku išsirinkti – kreipkitės į mūsų specialistus. Padėsime Jums atrasti tinkamiausią lauko drabužį pagal galimybes bei poreikius.

Hiatus.lt – moterims, kurios nori būti stilingos ir laimingos ištisus metus.