Filtruoti

Kaina

Gamintojas

Dydis
36
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41

Technologija

Vasariniai batai moterims


Vasara - tai šiluma, vanduo ir aktyvus laisvalaikis. Mes esame orientuoti į tai, kad vasaros teikiamais malonumais galėtumėte mėgautis negalvodami apie jokius neigiamus dalykus. Norime apsaugoti Jus nuo nepatogių, prakaituoti verčiančių ir kvėpuoti Jūsų kojoms neleidžiančių batų. Mūsų siūloma apsaugos priemonė ne tik leis Jums maksimaliai mėgautis vasaros laisvalaikiu, bet ir užtikrins, kad atrodysite madingai.

Stilingi ir patogūs vasariniai batai moterims - štai ką mes Jums galime pasiūlyti kaip geriausią išeitį. Kuo gi išsiskiria mūsų parduodami vasariniai batai nuo kitų?

  • Stilius

Kiekviena moteris nori atrodyti stilingai kiekvieną gyvenimo akimirką. Savo aktyvaus laisvalaikio aprangą mes siūlome papildyti tokiais vasariniais batais, kurie išskirs Jus iš minios. Jų turime įvairių spalvų bei įvairių formų, tad galėsite rasti sau tinkamiausią variantą.

  • Komfortas

Aktyviam laisvalaikiui skirta apranga privalo būti patogi. Mūsų parduodami vasariniai batai ypatingi savo amortizuojančiu padu, kuris ne tik suteikia stabilumo, bet ir leidžia orui patekti į bato vidų. Tai reiškia, kad prakaitas bus pašalinamas, o Jūsų kojos nesukais.

  • Joks vanduo nebaisus!

Ką gi tai reiškia? Tai reiškia, kad su mūsų siūlomais laisvalaikio batais galėsite užsiimti savo mėgstamu vandens sportu. Dėl savo pagaminimo technologijos ir medžiagos vasariniai batai itin greitai sušlampa, tačiau greitai ir išdžiūsta.

  • Apsauga

Visi mūsų galimi pasiūlyti vasariniai batai pasižymi ta savybe, kad yra sutvirtintu priekiu. Tai užtikrina Jums apsaugą nuo sužeidimų.

  • Kas dar?

Visi batai yra saugūs vaikščioti ant drėgnų ir slidžių paviršių. Galėsite drąsiai statyti savo kojas ir nebijoti paslysti. Kai kurios batų poros pasižymi papildomu privalumu - kuomet bato medžiaga sureaguos su vandeniu, pajausite malonią vėsumą, nes bus sumažinama temperatūra bate.

Moterims batai yra viena svarbiausių aprangos detalių. Avėdama patinkančius sau batus, moteris gali jaustis labiau užtikrinta ir patenkinta savimi. Mūsų parduotuvėje rasite vasarinius batus moterims, kurie garantuos, kad laisvalaikis būtų ne tik stilingas, bet ir labiau malonus.

Išsirinkite sau labiausiai tinkantį variantą, užsakykite jį ir itin greitai galėsite džiaugtis naujuoju pirkiniu!