Filtruoti

Technologija

Basutės moterims


Maždaug prieš 70 metų įsikūrė „Columbia“ sportinės aprangos firma. Tokia darbo patirtis reiškia, kad ši firma šį tą nusimano apie puikios aprangos sportui gaminimą. „Columbia“ teigia, kad jų misija yra kurti ir pristatyti vartotojams autentiškus, lauko laisvalaikiui skirtus, aukštos kokybės produktus aktyviu laisvalaikiu užsiimantiems ir įvairaus amžiaus asmenims.

Mums artima „Columbia“ firmos misija ir vizija. Štai kodėl norime Jums pasiūlyti galimybę įsigyti aukščiausios kokybės produktus, pagamintus būtent šios firmos.

Žinome, kad apskritai patogiausia avalynė yra Jūsų pamėgti sportbačiai. Vis dėlto, itin karštomis vasaros dienomis kojas norisi laikyti kuo vėsiau, tad mautis kojines ir avėti uždarus batus yra ne pats geriausias sprendimas. Siūlome aktyviam savo laisvalaikiui rinktis „Columbia“ basutes moterims.

Kuo pasižymi šios gerai žinomos pasaulyje firmos basutės moterims?

Stilius. Kas sakė, kad aktyviam laisvalaikiui skirtos basutės yra vyriško tipo ir gan neišvaizdžios? Tai yra visiška netiesa, kai kalbame apie mūsų siūlomus Jums produktus. „Columbia“ stengiasi suderinti Jūsų poreikius turėti ne tik patogią, bet ir gražią avalynę. Dažnai mūsų parduodama avalynė būna puošta įvairiais augalų ar gėlių raštais, kas suteikia moterims reikalingo dailumo batams.

Svoris. Faktas, kad laisvalaikio batai turi būti nesunkūs, kad užtikrintų didžiausią galimą komfortą. Mūsų parduodamos basutės yra tokios lengvos, kad jas avėdama bet kuri moteris gali jaustis tarytum basa.

Padas. Visos mūsų parduodamos basutės turi ypatingą padą, kuris užtikrina, kad nepaslysite slidžioje ar drėgnoje vietoje. Tai suteiks Jums šiek tiek stabilumo ir saugumo.

Kvėpavimas. Kai kurios mūsų parduodamos basutės turi padus, kuriose yra ventiliacijos ertmės, kas užtikrina, kad oras gaivina pėdas. Turint basutes tokiais padais, nebus baisus ir vanduo - vos patekęs į batus jis lengvai pats pasišalins kiekvieno žingsnio metu.

Komfortas. Dar viena ypatybė - tai amortizuojantis padas. Basutės tokiu padu leis Jums mėgautis savo aktyviu laisvalaikiu maksimaliai, nes Jūsų kojos pavargs daug lėčiau nei avint įprastus batus.

Taigi nedelsdamos įsigykite „Columbia“ firmos basutes hiatus.lt ir mėgaukitės sportu ar laisvalaikiu patogiai ir stilingai!