Filtruoti

Prekių grupė

Kaina

Gamintojas

Dydis
36
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
43

Spalva

Technologija

Moteriški batai


Vis daugiau asmenų stengiasi būti judresni ir daugiau užsiimti aktyviu laisvalaikiu. Mes esame tam, kad padėtume Jums įgyvendinti šį tikslą stilingai ir patogiai.

Dauguma laisvalaikio aprangos detalių pardavėjų orientuojasi tik į tai, kad rūbai ir batai tiesiog suteiktų komforto jausmą. Vis dėlto, mes žinome, kad bendras įvaizdis yra svarbus dalykas, ypač - moterims.

Dėl šios priežasties prekiaujame kokybiškais švediškais, amerikietiškais ir kanadietiškais gaminiais, kurie ne tik suteikia maksimalų komfortą, bet ir padeda atspindėti stilių.

Pas mus galite rasti įvairių formų, spalvų ir tipų laisvalaikiui skirtų batų. Moteriški batai mūsų parduotuvėje skirstomi į tokias grupes:

Neperšlampantys batai
Basutės
Vasariniai batai

Kiekvienos minėtosios grupės batai išsiskiria individualiomis savo savybėmis ir išvaizda.

Neperšlampantys batai yra skirti Jūsų laisvalaikiui gamtoje, kuomet bijote sušlapti kojas ir sušalti. Dažniausiai tokio tipo batai nebūna išvaizdūs, tačiau mes atsižvelgiame į moterų poreikius ir siūlome Jums rinktis iš tokių neperšlampamų batų, kurie savo išvaizda primins paprastus sportbačius ir leis Jums atrodyti stilingai. Moterų kojos itin jautrios šalčiui, tad saugokite jas ir atrodykite madingai tuo pačiu metu.

dažniausiai būna itin dailios ir suteikiančios moteriai grakštumo. Vis dėlto, aktyvioms moterims, kurios nori laisvalaikį leisti ne mieste, o gamtoje, kur grakštumas nereikalingas, galime pasiūlyti itin patogias ir praktiškas basutes. Jos užtikrins, kad Jūsų kojos nepavargs ir pakankamai vėdinsis.

Kodėl kaip atskirą kategoriją išskiriame vasarinius batus? Vasariniai moteriški batai yra ypatingi tuo, kad tinka laisvalaikio pramogoms ir sportui vandenyje. Dėl ypatingų savo savybių šie batai greitai sušlampa, tačiau itin greitai ir išdžiūsta. Tai reiškia, kad sušlapusi kojas galėsite nenerimauti, kad jos bus pasmerktos likusią dienos dalį būti drėgnos.

Svarbiausia yra tai, kad visi mūsų gaminiai yra sertifikuoti ir pagaminti žinomų pasaulyje firmų. Batai pasižymi tokiomis savybėmis kaip:

Amortizacija
Lengvumas
Ventiliacija (kvėpavimo funkcija)
Sutvirtintas priekis pirštų apsaugai
Neslidus padas

Individuali batų pora gali pasižymėti ir kitomis, tik jai būdingos, savybėmis, kurias galite rasti prekės aprašyme. Taigi, ar jau pasiruošėte savo aktyviam laisvalaikiui suteikti šiek tiek stiliaus?