Slidinėjimo apranga

Rodoma nuo 1 iki 24 iš 78 (4 puslapių)

Slidinėjimo apranga moterims

 

Slidinėjimas – naudingas ir Jūsų kūnui, ir sielai, kadangi buvimas gamtoje ir fizinis aktyvumas suteikia žmogui daugiau pozityvumo ir padeda geriau jaustis. Žinoma, kad slidinėjimas būtų kokybiškas – reikia įsigyti tinkamą aprangą, kuri puikiai tinka tiek Lietuvos kalneliams, tiek patiems didžiausiems pasaulio kalnams.

 

Kadangi slidinėjimo apranga moterims pasižymi puikia apsauga ir termoizoliacinėmis savybėmis, judėjimas su ja yra labai patogus, galiausiai, drabužiai yra stilingi – tai puikus pasirinkimas ne tik užsiimant šiuo aktyviu sportu, tačiau taip pat ir apranga tinkama kasdienai.

 

Kaip atrodo gera slidinėjimo apranga?

 

Slidinėjimo apranga moterims susideda iš geros kokybės striukės bei kelnių. Drabužiai yra gaminami iš specialaus audinio, kuris yra neperšlampamas ir neperpučiamas, tačiau turi ir kvėpavimo savybių, tad ne tik pavyks išvengti žiemos šalčio, kritulių, tačiau ir kaitros po didelio fizinio aktyvumo. Taip pat nejusite nemalonaus prakaitavimo diskomforto, kuris net gali sukelti alergiją. Drabužiai šildo, tačiau suteikia galimybę odai kvėpuoti. Slidinėjimo drabužiuose yra itin aukštos kokybės, puikias šilumines savybes turintis vidinis užpildas, kuris užtikrins komfortą ir patogumą.

 

Slidinėjimo apranga džiugina ir stiliaus gausa, tad  kiekviena moteris gali rasti tokius drabužius, kurie jai labiausiai tinka. Nuo tamsių spalvų iki ryškių arba neutralių, net margų, tad užsiimdama šiuo smagiu sportu taip pat skirkite laiko ir stiliaus niuansams.

 

Gera slidinėjimo apranga yra kelių sluoksnių. Vienas jų šildo, kitas padeda išvengti vėjo, drėgmės, galiausiai, naudojamas ir dekoratyvus sluoksnis.

 

HIATUS slidinėjimo striukės ir kiti drabužiai moterims

 

Slidinėjimo striukės bei kelnės moterims turi atitikti pačius aukščiausius standartus, kadangi tik tokiu atveju fizinis aktyvumas bus patogus, gerai jausitės bet kokiu oru, galiausiai, drabužiais Jums netrukdys judėti. Rinkitės tik pripažintų gamintojų drabužius, kurie suteikia judėjimo mobilumą, juolab, tarnauja ilgus metus ir nereikalauja jokios ypatingos priežiūros. Tai yra Columbia, Jack Wolfskin gaminiai, kurių kokybė vertinama visame pasaulyje, ne tik mėgėjų, tačiau ir profesionalių sportininkų.

 

Kartą įsigijus geros kokybės striukes galėsite džiaugti jų funkcionalumu ištisus metus. Drabužiai ne tik išlaiko savo spalvą bei savybes, tačiau džiugina ir labai paprasta priežiūra. Striukes ir kelnes galima skalbti skalbimo mašinoje, nereikia jokių specialių priemonių, tik siūlome neplauti labai aukštoje temperatūroje, kadangi taip audinys greičiau dėvisi.

 

Slidinėjimo aprangos pasirinkimas

 

Žinoma, slidinėjimo striukės bei kelnės turi būti pasirenkamos įvertinus kuo daugiau kriterijų, kadangi tokiu atveju galėsite būti rami, kad radote tokius drabužius, kurie patenkins Jūsų poreikius ir leis džiaugtis laisvu judėjimu ne tik sporto metu, tačiau ir kiekvieną dieną.

 

  • Labai svarbu rinktis savo dydžio drabužius, kadangi tik tokiu atveju judėjimas bus patogus. Kokybiški slidinėjimo drabužiai dažniausiai priglunda tarsi antra oda, visiškai nevaržo judesių.
  • Rinkitės drabužius, kurie stiliaus prasme Jums taip pat labiausiai patinka. Nuo labai ryškių iki tamsesnių arba blankesnių spalvų, kad kiekviena galėtų džiaugtis labiausiai jai tinkamais drabužiais.
  • Vienu kartu siūlome pirkti komplektus. Tokiu atveju būsite pasiruošusi įveikti net ir pačius aukščiausius kalnus.
  • Įvertinkite smulkmenas, kurios aprangai suteikia daugiau funkcionalumo. Pavyzdžiui, kišenėles, pasijonį, kapišonus, užtrauktukus ir panašiai.

 

Slidinėjimo apranga moterims skirta toms, kurios aktyviai leidžia laiką ir mėgaujasi buvimu lauke.