Liemenės

Rodoma nuo 1 iki 16 iš 16 (1 puslapių)

Liemenės moterims

 

Kartais sunku rasti tinkamą drabužį, kuris padėtų gerai jausis darganotomis lietuviškomis žiemomis. Ką daryti tokiu atveju? Išbandyti patikimą  HIATUS drabužių pasiūlą, kuri tinka ir aktyviau gyvenančioms moterims, kurioms labai svarbu, kad kasdien dėvimi drabužiai ne tik apsaugotų nuo drėgmės bei šalčio, tačiau ir nevaržytų judesių, ir toms, kurios ieško patikimos aprangos kasdienai iki darbo nuvykti.

 

Liemenės moterims, kurias galima rasti HIATUS prekybos vietoje – labai įvairios, tad kiekviena rastai, kas jai labiausiai tinka ne tik dydžio prasme, tačiau ir dizaino galimybėmis. Išbandykite patikimų gamintojų drabužius, kurie daugelio klientų pripažįstamas kaip geriausias drabužis vėsiu oru: Jack Wolfskin ir Columbia.

 

HIATUS liemenės moterims

 

Ypač geros kokybės liemenės moterims puikiai tinka ant golfų, marškinukų, megztukų, nei striukių, tad jų universalumas dažniausiai ir paskatina įsigyti liemenes, kurios džiugina ne tik savo stiliumi, tačiau ir patvarumu. Pagamintos iš geriausios kokybės medžiagos, yra labai tvirtos, joms nėra žalingi aplinkos dirgikliai, tad lauko drabužis Jums ilgai tarnaus.

 

Šios liemenės pasižymi patvarumu, tad mažai dėvisi, nereikalauja beveik jokios priežiūros ir visada puikiai atrodo, džiugina ryškiomis spalvomis net ir po dažno skalbimo skalbyklėje. Svarbiausia pasirinkti Jums labiausiai patinkančio modelio ir reikalingo dydžio liemenę, kad būtų galima džiaugtis universaliu drabužiu, kuris ne tik puikiai atrodo, tačiau ir sukuria tobulą mikroklimatą Jūsų kūnui. Jokio skirtumo, lauke jau darosi vėsu, ar drėgna, šiuo metu yra darganas rudens vakaras, ar vasaros naktis – gera liemenė yra puikiai tinkamas drabužis. Išbandykite kokybę, kuri pripažįstama ne tik Lietuvoje, tačiau ir kitose pasaulio šalyje.

 

Tinkama liemenės priežiūra

 

Nors HIATUS liemenių moterims yra kokybė labai gera ir įsigijus aprangą galėsite ilgus metus džiaugtis funkcionalumu, visgi, net ir geriausios kokybės drabužiais kartais reikalauja dėmesio, tad siūlome jo skirti ir liemenei. Ypač toms, kurios nešiojamos dažnai ir tuomet, kai užsiimate aktyviu laisvalaikiu.

 

Ant kiekvienos liemenėje esančios etiketės tiksliai nurodoma – koks skalbimo, valymo būdas jai labiausiai tinka. Jeigu nėra – tokiu atveju geriausia skalbti rankomis. Taip pat, bet kokio skalbimo atveju siūlome vengti labai didelės temperatūromis, labai kaitraus vandens. Geriausia džiovinti natūraliai, nenaudoti džiovyklių. Pakabinkite liemenę ant pakabos kambario temperatūroje arba lauke ir ji išdžius lygiai, neteks lyginti. Galiausiai, specifinių dėmių valymui būtinai naudokite specialius valiklius, kadangi naminės valymo priemonės dažniausiai padeda pasiekti tik trumpalaikį efektą arba dar blogiau – padaro dėmes dar didesnes.

 

Investicija, kuri atsiperka

 

Liemenės moterims – tai ne tik patogus, tačiau ir geros kokybės lauko drabužis, kuris gali būti nešiojamas ir namuose. Kartą įsigijus patikimų gamintojų liemenes moterys gali džiaugtis, kad jos tarnaus ilgus metus, tad investicija gana greitai atsiperka. Juolab, ilgus metus nešiojamas drabužis beveik nepraras savo spalvų, tad jį bus malonu dėvėti. Galiausiai, įsigydami aukštos kokybės drabužius saugote gamtą, kadangi visada labiau verta kelerius metus dėvėti vieną drabužį, o ne kas kelis mėnesius jį keisti nauju. Tad jeigu perkate liemenes, kad galėtumėte daugiau laiko praleisti lauke – būtinai pirkite tokias, kurios yra draugiškos aplinkai.