Merino vilnos pėdkelnės Dilling: Children's organic merino wool rib knit tights

25.00€ 17.50€
Gamintojas: Dilling
Prekės kodas: 1300_869
  • Prekių pristatymas per 2-7 d.d.
  • Nemokamas pristatymas nuo 50 eur
  • Už prekių keitimą ir grąžinimą atsakingas pirkėjas

Galimi pasirinkimai

Šios pėdkelnės pasižymi ilgaamžiška kokybe. Pėdkelnės gerai priglunda prie jūsų vaiko odos, kartu suteikia daug judėjimo laisvės. Minkštas, elastingas juosmuo užtikrina, kad jie neslystų žemyn. Jos taip pat lengvai priglunda prie sauskelnių.

Medžiaga: 84% organinė merino vilna, 14% poliamidas, 2% elastanas. 

Unikalios šio produkto savybės: Šios merino vilnos pėdkelnės pasižymi unikalia galimybe reguliuoti temperatūrą ir sugerti drėgmę. Dėl to jūsų vaiko kojos išliks šiltos ir sausos, net žiemą.

Idealiai tinka naudoti kasdien, visus metus. Šios pėdkelnės yra ypač geros šaltesniais mėnesiais, kai lauko temperatūra svyruoja ir ji gali būti drėgna. Šios pėdkelnės taip pat padeda kontroliuoti natūralią kūno temperatūrą, užtikrindamos, kad jūsų vaikas neperkaistų ir nesušaltų.

Merino vilnos priežiūros ir plovimo instrukcijos:

Jūsų DILLING vilnos gaminius galitma skalbti skalbimo mašina. Vis dėlto svarbu visus produktus iš vilnos plauti naudojant vilnos ploviklį, kad vilna nesusitrauktų.

Vilną taip pat galima skalbti rankomis, tačiau ji negali būti mirkoma.

Norėdami apsaugoti vilnonius gaminius nuo kandžių, sezono pabaigoje juos reikia nuplauti, tada gerai išdžiovinti ir laikyti tamsioje vietoje, geriausia sandariame plastikiniame maišelyje.


PAGRINDINIAI
Sudėtis
Technologijos