Jack WolfskinDanas Pankevičius - gerai žinomas lietuvių keliautojas, stebinantis savo kelionių maršrutais įvairiose pasaulio vietose. Šį keliautoją traukia itin atokios, civilizacijos nepaliestos vietos. O keliaujant į tokias vietas reikia tinkamai apgalvoti aprangą, avalynę ir kitus aksesuarus. 

Pastaroji keliautojo ekspedicija Namibijos dykumoje nėra išskirtinė, todėl keliautoją aprūpinome itin funkcionalia Jack Wolfskin apranga, avalyne ir aksesuarais. Džiaugiames, kad mūsų parinkta apranga, ir ypač avalynė, pasiteisino visapusiškai.
Citata iš straipsnio apie Dano Pankevičiaus kelionę ir įspūdžius:
"
Lietuvos Kolumbu vadinamam Danui Pankevičiui, ką tik grįžusiam iš itin pavojingos ir unikalios ekspedicijos po Afriką, buvo svarbu ir pasiimamų drabužių funkcionalumas bei spalvos. Jis vengė ryškių tonų ir įmantraus aprangos dizaino. Tačiau, anot jo, ekspedicijoje svarbiausia buvo avalynė. Danui iš jo žygio rėmėjų pavyko gauti dovanų tokius, kurie tiko bet kokiam orui ir sąlygoms. Tai, pasak keliautojo, turėtų būti nepamainoma ne tik žygeivio, bet ir kiekvieno nors truputį aktyviau laiką leisti mėgstančio žmogaus garderobo dalis". 

Galite pasižiūrėti ilgo metro pokalbį su Danu Pankevičiumi apie jo kelionę čia. 

Pasitinkame Daną Pankevičių su -15 % nuolaida nenuolaidinėms Jack Wolfskin prekinio ženklo prekėms, perkant už 100€ ir daugiau. Nuolaida aktyvuojama prekių krepšelyje, įvedus nuolaidos kodą: Jack15 
Taip pat kitų nuolaidų Jack Wolfskin prekėms galite rasti "Hiatus Go" parduotuvėje PC Europa.


Prekių palyginimas (0)


Rodoma nuo 1 iki 25 iš 462 (19 puslapių)