Grąžinimas

Perkant el. parduotuvėje:

Hiatus.lt el. parduotuvėje galioja 30 dienų nemokamo grąžinimo garantija. Jūs turit teisę grąžinti visas įsigytas prekes per 30 kalendorinių dienų nuo jų gavimo dienos, nenurodžius konkrečios priežasties. Norint grąžinti prekes turit užpildyti prekių grąžinimo formą, pagal kurią su Jumis susisieks mūsų vadybininkai.

Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, tinkamos tolimesnei prekybai ir su gamintojo etiketėmis (avalynė grąžinama su originaliomis gamintojo pakuotėmis).
Naudotos prekės gali būti grąžinamos tik tais atvejais, kai atsiranda defektai ne dėl natūralaus susidėvėjimo priežasčių. Plačiau apie tai skaitykit „Produktų garantija“ skiltį.

Pinigų grąžinimas atliekamas vėliausiai per 14 kalendorinių dienų (dažniausiai per 1-2 d.d.), skaičiuojant nuo tada, kai užsakymo produktai pasiekia mūsų el. parduotuvės vadybininkus. Įvertinus, kad produktai yra tinkami tolimesnei prekybai, pinigai yra grąžinami bankiniu pavedimu į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas už užsakymą.

Prekes parsivežam su DPD kurjeriu nemokamai, iškviečiant jį nurodytu adresu grąžinimo formoje. Siuntos lipduką su siuntėjo / gavėjo informacija paruošia kurjeris siuntos paėmimo metu, Jums tereikia pasirūpinti saugiu produkto transportavimu.
Klientas turi teisę grąžinti prekes ir kitais Jam patogesniais būdais, kai grąžinimo išlaidas padengia pats, iš anksto informuojant mus el. paštu arba telefonu.
El. parduotuvėje pirktas prekes taip pat galima grąžinti visuose Greater Outdoors, UAB parduotuvėse, atnešant prekę ir pirkimo sąskaitą. Pinigų grąžinimo tvarka, grąžinant prekes parduotuvėse, nesikeičia.

 

Perkant fizinėse parduotuvėse:

Įsigijus prekes fizinėse parduotuvėse, jos gali būti grąžinamos tik fizinėse parduotuvėse. Prekės gali būti grąžinamos per 14 kalendorinių dienų, įrodant, kad buvo pirkta mūsų parduotuvėse (kasos kvitas ar kiti būdai). Priimamos tik nenaudotas, tvarkingos išvaizdos ir su gamintojo etiketėmis, prekės (avalynė grąžinama su originaliomis gamintojo dėžėmis).

Negrąžinamos prekės, kai perkama fizinėse parduotuvėse: kūdikių / mažų dydžių rūbai (iki 24 mėn. dydžiai; Didriksons produktams iki 80 cm dydžio); Ir apatiniai rūbai (termo rūbai, kojinės, pėdkelnės, maudymosi šortai);