Grąžinimas

Perkant el. parduotuvėje:

Hiatus.lt el. parduotuvėje galioja 30 dienų grąžinimo garantija. Jūs turite teisę grąžinti visas įsigytas prekes per 30 kalendorinių dienų nuo jų gavimo dienos, nenurodžius konkrečios priežasties. Norint grąžinti prekes reikia užpildyti prekių grąžinimo formą, pagal kurią su Jumis susisieks mūsų vadybininkai.

Prekės grąžinimo išlaidas - pašto, kurjerio, paštomato - padengia pirkėjas.

Prekes parsivežame nemokamai per DPD paštomatą tik tuo atveju jei prekė brokuota. El. paštu atsiųsime siuntos lipduką. Svarbu: kol siunta keliauja iš kliento mums, už siuntos saugumą atsako siuntėjas, todėl prašome prekę (-es) supakuoti atitinkamai saugiai. 
El. parduotuvėje pirktas prekes taip pat galima grąžinti visuose Greater Outdoors, UAB parduotuvėse, atnešant prekę ir pirkimo dokumentą. Pinigų grąžinimo tvarka, grąžinant prekes parduotuvėse, nesikeičia - pinigus grąžiname į banko sąskaitą, iš kurios buvo apmokėtas užsakymas.

Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos, tinkamos tolimesnei prekybai ir su gamintojo etiketėmis (avalynė grąžinama su originaliomis gamintojo pakuotėmis).
Naudotos prekės gali būti grąžinamos tik tais atvejais, kai atsiranda defektai ne dėl natūralaus susidėvėjimo priežasčių.

Pinigų grąžinimas atliekamas vėliausiai per 14 kalendorinių dienų, skaičiuojant nuo tada, kai užsakymo produktai pasiekia mūsų el. parduotuvės vadybininkus. Įvertinus, kad produktai yra tinkami tolimesnei prekybai, pinigai yra grąžinami bankiniu pavedimu į sąskaitą, iš kurios buvo atliktas mokėjimas už užsakymą. Pinigai yra grąžinami tik už prekę (-es), bet ne už prekių transportavimo paslaugą (jeigu Jūsų užsakyme reikėjo apmokėta už transportavimo paslaugą, grąžinus užsakymą pinigai bus grąžinti išskaičiavus šį mokestį). 


Perkant fizinėse parduotuvėse:

Įsigijus prekes fizinėse parduotuvėse, jos gali būti grąžinamos tik fizinėse parduotuvėse. Prekės gali būti grąžinamos per 14 kalendorinių dienų, įrodant, kad buvo pirkta mūsų parduotuvėse (kasos kvitas ar kiti būdai). Priimamos tik nenaudotas, tvarkingos išvaizdos ir su gamintojo etiketėmis, prekės (avalynė grąžinama su originaliomis gamintojo dėžėmis). 

Negrąžinamos prekės, kai perkama fizinėse parduotuvėse: kūdikių / mažų dydžių rūbai (iki 24 mėn. dydžiai; Didriksons produktams iki 80 cm dydžio); Ir apatiniai rūbai (termo rūbai, kojinės, pėdkelnės, maudymosi šortai);