Filtruoti

Kaina

Gamintojas

Dydis
XS
S
M
L
XL
XXL
XXXL
1X

Spalva

Technologija

Vyriškos striukės su pašiltinimu


Vyriškos striukės su pašiltinimu

Oras Lietuvoje labai permainingas ir itin dažnai elgiasi pagal savo taisykles visiškai neatsižvelgdamas į kalendoriuje parašytą datą. Išties, jeigu norite būti ramus, kad vėsiuoju metų laiku jaustumėtės tvirtai, šiltai, stilingai ir jaukiai – svarbu įsigyti tinkamą lauko aprangą. Hiatus.lt orientuojasi į kokybę, kuri patenkina net ir pačių išrankiausių klientų poreikius. Nors ir vyrai šiais laikais žiūri į stilių, tačiau komfortabilumas ir funkcionalumas vis dar išlieka svarbiausiais vyriškos striukės pasirinkimo kriterijais.

Vyriškos striukės Hiatus.lt prekybos vietoje padės atrodyti puikiai ištisus metus. Svarbiausia atrasti drabužį, kuris Jums puikiai tiktų tiek prie kūno, tiek prie stiliaus.

Vyriškos striukės pasirinkimas

Vyriškos striukės su pašiltinimu – drabužis, kuris gali būti sėkmingai nešiojamas ištisus metus. Vėsiais vasaros vakarais norisi apsirengti ką nors malonaus ir šildančio, vėlyvą rudenį privalu ieškoti lauko aprangos, kuri galėtų padėti išvengti nemalonios drėgmės. Galiausiai, šaltą žiemą norisi, kad ištisą dieną kūną suptų maloni šiluma (žinoma, labai svarbu, kad tuo pačiu kūnas neprakaituotų).

Platus striukių pasirinkimas gali kelti klausimą – kuri yra pati geriausia.

  • Modelis. Striukė ne tik turi derėti prie vyro išvaizdos, tačiau taip pat ir asmenybės, mentaliteto. Nors sakoma, kad vyrai kur kas mažiau dėmesio kreipia į smulkmenas, tačiau renkantis striukę rekomenduojame atsižvelgti į kišenėlių skaičių, kaip ji užsisega, kokio aukštumo yra jos kakliukas.
  • Striukės su pašiltinimu – geriausias pasirinkimas. Ieškant lauko drabužio būtinai įvertinkite iš kokios medžiagos jis yra pagamintas. Žiemos metu labiausiai rekomenduojamos pūkinės striukės, kadangi jos geba geriausiai sulaikyti šilumą. Tuo tarpu rudeniui, pavasariui, o kartais net ir vasarai – striukės su pašiltinimu atrodo kaip pats geriausias pasirinkimas.
  • Daugelis vyrų ieškodami striukės nusistato pinigų sumą, kurią gali skirti drabužiui. Bandymai sutaupyti labai dažnai atsuka nugarą. Nepamirškite posakio, kad skūpas moka du kartus ir investuokite į tikrai kokybišką ir aukštos klasės gaminį. Būtent tokiais prekiauja Hiatus.lt.
  • Striukės vyrams taip pat gali būti pasirenkamos įvertinus gamintoją. Hiatus.lt siūlo tik kokybiškus gaminius, kurie žinomi visame pasaulyje. Juk svarbiausia, kad klientai liktų patenkinti, o drabužiai tarnautų ne vieną sezoną.
  • Galiausiai, ieškodami tobulai Jums tinkamos striukės, nepamirškite įvertinti ir dydžio. Hiatus.lt prekybos vietoje yra ne tik skaičiais sužymėti rūbų dydžiai, tačiau surašyti detalūs išmatavimai, kurie padės pasirinkti Jums labiausiai tinkamą prekę.
  • Universalumas. Ieškant striukės reikia pasirinkti tokį drabužį su kuriuo būtų galima keliauti į skirtingas vietas. Pavyzdžiui, ryškiai geltona striukė darbo vietoje gali gluminti aplinkinius. Hiatus.lt striukės yra tamsesnių spalvų, kad būtų nesunkiai pritaikomos skirtingomis progomis. Vienas drabužis – visiems metų laikams.

Hiatus.lt siūlo platų kokybiškų striukių pasirinkimą. Natūralu, kad paieškos gali pareikalauti laiko, kurio paprasčiausiai neturite. Jeigu siekiate greitai atrasti Jums labiausiai tinkamą lauko drabužį – rekomenduojame kreiptis į mūsų profesionalus. Atsižvelgdami į smulkmenas ir įvertindami kiekvieno žmogaus poreikius – pasiūlysime tinkamiausius gaminius pagal Jūsų poreikius.

Hiatus.lt vyriškos striukės

Vyriškos striukės su pašiltinimu – galimybė ne tik atrodyti gražiai, tačiau tuo pačiu ir jaustis komfortabiliai kiekvieną dieną, kad ir ką veikiate, kad ir kur einate. Hiatus orientuojasi į skirtingų pirkėjų poreikius, todėl siūlo įvairiapusį pasirinkimą, kuris gali patenkinti skirtingų žmonių poreikius. Siūlomos tiek slidžios medžiagos, kiek blizgios striukės, kurios puikiai tinka laisvalaikiui, einant pasivaikščioti ar paprasčiausiai keliaujant iš taško A į tašką B. Taip pat, parduodamos ir Omni-tech tipo striukės. Jos yra neperšlampamos, neperpučiamos, tačiau suteikia galimybę žmogaus odai kvėpuoti. Omni-tech – tai speciali technologija pritaikyta prie šiuolaikinio žmogaus poreikių. Suteikiamas labai platus dydžių pasirinkimas, tad kiekvienas nesunkiai atras tai, kas suteikia galimybę jam atrodyti puikiai ir išskirtinai. Jeigu mėgstate po striuke vilktis net kelis sluoksnius drabužių – tokiu atveju rekomenduojama pirkti vienu dydžiu didesnę striukę nei esate įpratęs nešioti. Tiesa, Hiatus.lt parduodamos striukės yra labai šiltos, tad nepriklausomai nuo to, koks oras yra už lango – jausitės maloniai, šiltai ir tikrai neteks rengtis kelių megztinių.

Hiatus.lt pasitiki savo produkcija, todėl prekiauja tik tais gaminiais, kurie tikrai aukščiausius kokybės reikalavimus. Tiesa, jeigu gauta striukė Jums dėl kokių nors priežasčių netiko – suteikiama galimybė ją grąžinti ir atgauti sumokėtus pinigus arba striukę pakeisti nauja. Kaip jau minėjome, greta striukės aprašymo pateikiama ir detali dydžių bei matmenų lentelė, tad kad netektų keisti gaminio – rekomenduojame pasimatuoti, kad pasirinkimas tikrai būtų tinkamas. O jei prieš pirkdami norite ją pasimatuoti – atvykite į vieną iš mūsų parduotuvių kur fiziškai galėsite apžiūrėti ir pasimatuoti mūsų siūlomus gaminius.

Hiatus.lt prekiauja vyriškomis striukėmis, kurios dėl savo kokybės, tvirtos medžiagos bei specialios siuvimo technologijos tarnauja ilgus metus.

Vėsusis metų sezonas Jums nebus baisus, jeigu jo lauksite kartu su šiltomis bei kokybiškomis striukėmis.

Kaip prižiūrėti vyrišką striukę?

Vyriškos striukės su pašiltinimu nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Drabužio valymas priklauso nuo medžiagos ir, žinoma, dėmės, kuri atsidūrė ant Jūsų rūbo.

Striukės etiketėje yra surašyta pagrindinė informacija, susijusi su gaminio priežiūra. Būtinai ją perskaitykite, jeigu kas atrodo neaišku – išsianalizuokite, galiausiai, pasinaudokite instrukcija. Įprastai ryškesnių spalvų striukes rekomenduojama skalbti ne aukštesnėje vandens temperatūroje nei kad 40 ℃ (pavyzdžiui: Columbia – 30 ℃, o Didriksons – 40 ℃). Ypač tokiu atveju, jeigu skalbiate gana dažnai. Natūralu, kad ant šviesesnių striukių purvas matosi kur kas ryškiau, tačiau reikia nepamiršti, kad net ir menkai matomos dėmės ar dulkės privalo būti išskalbiamos. Hiatus.lt gaminiai yra impregnuoti specialiomis medžiagomis, taigi purvas labai sunkiai įsigeria į drabužį. Vien todėl striukės dažniausiai skalbiamos kartą per sezoną, o kartais ir dar rečiau! Tinkamai išskalbus striukę reikia nepamiršti ir tvarkingai ją išdžiovinti. Primename, kad Hiatus.lt striukės gali būti džiovinamos ir specialiose mašinose. Tai joms visiškai nepakenks.

Jeigu nenorite, kad kartu su vėsiu oru ateitų ir neramios peršalimo dienos – rekomenduojame įsigyti kokybišką aprangą, kuri sulaiko šilumą, išgarina prakaitą ir tuo pačiu neverčia kūno kaisti. Ir tai ne fantazija, kadangi Hiatus.lt tikrai gali pasiūlyti tokius gaminius, kuriais džiaugiasi nemaža dalis tautiečių, drąsiai pasitinkantys drėgnus bei šaltus orus.

Saugokite save ir savo sveikatą. Dėvėkite kokybiškus lauko drabužius, kurie padės gerai jaustis ir tuo pačiu suteiks galimybę atrodyti gražiai visur ir visada.

Hiatus – kai norisi daugiau!