Filtruoti

Kaina

Dydis
S
M
L
XL
S/Regular
XL/R
XXL/R

Technologija

Termo apranga vyrams


Aktyvus laisvalaikio leidimo būdas tampa vis populiaresnis vyrų tarpe. Aktyvus laisvalaikis - nebūtinai intensyvus sportas. Tai gali būti tiesiog pasivažinėjimas dviračiu, plaukimas baidarėmis, slidinėjimas, medžioklė, žvejyba ir panašiai. Taigi aktyvus laisvalaikis yra tai, kas teikia malonumą ir sukelia geras emocijas. Aprašytam laisvalaikiui tiesiog būtina tinkama apranga, kuri suteikia galimybę užsiimti mėgstama veikla be jokio diskomforto.

Hiatus.lt siūlo Jums raktą į laisvalaikį be jokių nepatogumų - tai termo apranga vyrams.

Termo apranga pasižymi ypatingomis savo savybėmis dėl savo medžiagos sudėties.

  • Temperatūros palaikymas. Termo drabužiai užtikrina, kad nesušaltumėte ir neperkaistume. Tokia apranga sulaiko drėgmę, dėl ko drabužis netraukia šalčio.
  • Prakaito šalinimo funkcija. Dar viena termo aprangos ypatybė yra ta, kad ji išlaiko kūną sausą. Dėl unikalios medžiagos sudėties prakaitas yra išgarinamas kartu su jo kvapu.
  • Laisvi judesiai. Termo apranga maloniai priglunda prie kūno ir duoda laisvę judesiams. Tai leidžia savo laisvalaikiu mėgautis nevaržomai.

Hiatus.lt galite rasti dviejų tipų vyriškų termo drabužių, kurie skirstomi į vasarinius ir žieminius.

Vasariniai termo drabužiai ypatingi tuo, kad, medžiagai sudrėkus, ji ima gaivinti kūną ir taip padeda palaikyti kūno temperatūrą. Siūlome Jums rinktis iš tokių vasarinės termo aprangos detalių kaip šortai ir marškinėliai (tiek trumpomis, tiek ilgomis rankovėmis).

Žieminė termo apranga yra skirta šilumos ir komforto užtikrinimui. Priklausomai nuo to, kokio lygio apsaugos nuo šalčio norite, galite pasirinkti skirtingo storio termo drabužius. Hiatus.lt galite rasti tokių žieminių termo rūbų kaip kelnės ir įvairaus tipo marškinėliai.

Žinome, kad juoda spalva yra madingiausia renkantis termo rūbus. Vis dėlto, norintiems šiek tiek išskirtinumo, galime pasiūlyti pasirinkti iš kelių termo drabužių spalvų. Viskas, ką Jums reikia padaryti, tai prieš užsakymą pasirinkti tiek drabužio dydį, tiek ir jo spalvą.

Abejojate dėl termo drabužio kokybės? Nederėtų. Mes prekiaujame tik pasaulyje pripažintų firmų gaminiais, kurie yra sertifikuoti ir atitinka aukštą kokybę. Įsigiję termo drabužį mūsų svetainėje galėsite būti garantuoti, kad jis atliks savo funkcijas, tarnaus ilgai ir patikimai.