Filtruoti

Kaina

Dydis
XXS
XS
S
M
L
XL

Technologija

Termo drabužiai, apranga ir rūbai vaikams


Vaikiški termo drabužiai

Šaltomis rudens ir pavasario dienomis bei visą žiemą ypač rūpinamasi vaikų šiluma, kuomet jie leidžia laiką lauke. Vaikams buvimas lauke yra tiesiog būtinas. Žaisdami jie ne tik kuria savo fantazijų pasaulius, bet ir kvėpuoja grynu oru. Anksčiau šilta apranga vaikams buvo įsivaizduojama kaip kuo šiltesnis megztinis ar storos pėdkelnės. Šie drabužiai suteikdavo šilumą, tačiau varžydavo vaiko judesių laisvę. Hiatus.lt gali pasiūlyti Jums efektyvų būdą, kuris užtikrins, kad vaikai judės laisvai ir nesušals. Termo rūbai vaikams – tai ne galimybė, o būtinybė. Suteikite mažiesiems judėjimo laisvę, tačiau taip pat užsitikrinkite, kad peršalimo ligos jiems bus neaktualios. Termo rūbai vaikams – kad šaltasis metų sezonas būtų tikras malonumas!

Termo drabužių funkcionalumas

Termo rūbai dėkingi tuo, kad garina drėgmę (prakaitą) ir paprasčiausiai ją pašalina nuo kūno. Termo rūbų dėka kūnas išlieka sausas, o prakaitas bei jo kvapas yra pašalinami. Termo apranga sukuria mikroklimatą, kuris palaiko normalią kūno temperatūrą ir neleidžia sušalti.

Vaikai būdami lauke labai daug judą. Natūralu, kad judėdami pradeda prakaituoti, o to įtakoje perpūtus vėjui susergama nemaloniomis peršalimo ligomis, kurios gali sugadinti ne tik vaiko, bet ir tėvelių planus ilgam laiko tarpui. Svarbu pasirūpinti ne tik prakaito panaikinimu, tačiau ir šilumos sulaikymu. Termo drabužiai vaikams atlieka abi funkcijas, tad jeigu norite, kad Jūsų vaikas būtų laimingas ir sveikas – tai turėtų būti Jūsų pasirinkimas.

Siūlome Hiatus.lt parduotuvėje nupirkti savo vaikui termo drabužius, kurie leis jam džiaugtis pasivaikščiojimais ir žaidimais sniege kur kas ilgiau nei įprasti drabužiai. Termo rūbai vaikams tinka laisvalaikiui ir bet kokioms aktyvioms pramogoms lauke. Hiatus.lt rasite įvairaus dizaino ir įvairių spalvų termo aprangos detalių savo vaikui.

Vaikiški termo drabužiai yra labai paprastai prižiūrimi. Kai kurie tėveliai baiminasi, kad įsigijus tokius specialius žiemai ir kitam šaltam sezonui skirtus drabužius – teks pirkti specialias valymo priemones, o gal net ir eiti į valyklą, kur drabužiais pasirūpins specialistai. Tikrai ne. Nepaisant to, kad patys drabužiai tikrai pasižymi unikaliomis charakteristikomis leidžiančiomis žiemos metu jaustis maloniai, visgi, priežiūra yra labai paprasta. Drabužiai skalbiami skalbyklėje neperkant jokių ypatingų priemonių. Kadangi vaikai labai daug juda, natūralu, kad ir greitai išsipurvina, tad skalbimas gali būti gana dažnas. Visgi, nereikia pergyventi, kadangi termo drabužiai vaikams gali būti skalbiami pagal poreikį ir nuo to jiems nieko blogo tikrai nenutiks.

Hiatus.lt termo drabužiai vaikams

Hiatus.lt gaminiai žinomi nemažai daliai tautiečių, kurie domisi kaip apsaugoti save ir savo vaikus nuo nemalonaus žiemos oro. Parduodami vaikiški termo drabužiai atitinka pačius aukščiausius standartus bei klientų poreikius. Drabužiai sertifikuoti bei įvertinti, tad galite būti tikras, kad Jūsų vaiko „nauja oda“ bus pati geriausia ir puikiai atliekanti jai paskirtas funkcijas.

Kodėl rekomenduojame pirkti termo rūbus vaikams būtent Hiatus.lt? Nes mes galime garantuoti keletą esminių dalykų.

  • Termo apranga vaikams pasižymės kokybe. Mūsų siūloma produkcija pasižymi itin aukšta kokybe. Termo drabužiai vaikams yra pagaminti tokių pasaulyje žinomų firmų kaip Thermowave. Tai lietuvių gaminiai, taigi kūrėjai puikiai žino – kokiam klimatui reikia gaminti drabužius. Įmonė yra orientuota į patogių ir stilingų laisvalaikio drabužių gaminimą. Galime Jums garantuoti, kad Hiatus.lt įsigyti termo rūbai atliks savo funkciją. Juolab, jie tarnaus labai ilgai. Įsigyta apranga padės sėkmingai išgyventi net ir šalčiausias bei drėgniausias žiemas!
  • Galimybė drabužius pasimatuoti ir nusipirkti. Mes puikiai suprantame, kad vaikui tinkančią aprangą išrinkti internetu gali būti itin sudėtinga. Dėl šios priežasties visus termo drabužius, kuriuos matote mūsų svetainėje, galite atvykti pasimatuoti į mūsų parduotuves. Stengiamės ir gyvuojame tik dėl klientų, kurių poreikius kaip įmanydami stengiamės patenkinti.
  • Jei kyla klausimų, galite susisiekti. Turintiems klausimų apie termo drabužius ir jų įsigijimą, siūlome skambinti mūsų svetainėje nurodytu telefonu. Maloniai atsakysime į visus klausimus, ir, jei prireiks, suteiksime Jums reikalingą konsultaciją. Mūsų tikslas, kad kiekvienas vaikutis dėvėtų tokią aprangą, kuri jam leistų žiemos metu nesušalti ir maloniai jaustis.
  • Siūlome kelių skirtingų spalvų to paties drabužio bei dydžio modelius. Tiek tam, kad kiekvienas vaikas galėtų pasirinkti tai, kas jam labiausiai tinka ir patinka, tiek tam, kad būtų galima įsigyti kelis skirtingų spalvų modelius ir prie kitų drabužių. Taip juos galima derinti ir pagal nuotaiką. Nepamirškite, kad niūriomis dienomis nuotaiką gali pakelti tiesiog spalvinga ir žaisminga apranga.

Leiskite vaikučiams judėti ir pajusti malonumą. Suteikite jiems galimybę išlaisvinti slypinčią energiją. Judėjimui ypač svarbi tinkama apranga, o būtent Hiatus.lt gaminiai – kiekvienam pagal poreikius.

Kodėl svarbu leisti vaikui būti kuo daugiau lauke?

Leiskite savo vaikams džiaugtis gryno oro teikiamais malonumais visais metų laikais ir visomis oro sąlygomis. Termo drabužių dėka galėsite būti ramūs, kad vaikai judės nevaržomai ir nesušals. Gydytojai tvirtina, kad šiais laikais vaikai labai mažai laiko praleidžia lauke ir todėl dažnai susiduria su rimtomis sveikatos problemomis. Tai susiję ne tik su mažu fiziniu aktyvumu, tačiau taip pat ir per menku gryno oro gavimu kiekvieną dieną. Natūralu, kad daugelis tėvelių pergyvena, kad šaltas oras gali pakenkti vaikučiams, todėl kartais vengia jiems leisti eiti į lauką spaudžiant šaltukui. Įsigijus kokybišką termo aprangą galima išvengti ne tik peršalimo ligų, tačiau taip pat suteikti vaikučiams kur kas didesnę judėjimo laisvę.

Vėsiuoju metų laiku reikia ne drausti, tačiau skatinti vaikus būti lauke. Taip gerinama jų imuninė sistema. Žinoma, kad nebūtų atvirkštinio rezultato, svarbu pasirūpinti tinkama apranga, kuri garantuoja, kad nei drėgmė, nei didelis šaltis nebus baisūs. Termo rūbai vaikams – visiems, kurie nori, kad jų vaikučiai būtų sveiki ir tuo pačiu jaustųsi puikiai. Norint užtikrinti maksimalią apsaugą – rekomenduojame įsigyti tiek apatinius, tiek viršutinius termo rūbus.