Trenkturas


HIATUS komanda džiaugiasi galėdama prisidėti prie Coastline Trek žygių ir pasiūlydama specialias nuolaidas aprangai/avalynei/inventoriui/aksesuarams, kurie jūsų žygį pavers dar malonesniu. Nuolaidos taikomos tiek el. parduotuvėje, tiek fizinėse parduotuvėse, tarpusavy nesumuojamos ir yra taikomos nuo rekomenduojamos gamintojo kainos. Jei prekei taikomi specialūs pasiūlymai, galioja didesnė nuolaida.

Columbia ir Jack Wolfskin kojinėms (žygiui tinkamiausios Jack Wolfskin: TREKKING PRO CLASSIC CUT – 50% nuolaida.

„Jack Wolfskin“, „Columbia“ ir „Didriksons“ vasaros kolekcijos aprangai – 35% nuolaida„Jack Wolfskin“ „Columbia“ ir „Sorel“ avalynei – 30% nuolaida
„Jack Wolfskin“, „Columbia“ ir „Didriksons“ žiemos kolekcijos aprangai – 25%
SIGG gertuvėms -20% nuolaida
Nuolaidų taikymas:
HIATUS ar HIATUS GO parduotuvėje – nuolaida bus pritaikyta mokant už prekes kasoje ir parodžius elektroninį ar spausdintą žygio bilietą.
Internetinėje parduotuvėje www.hiatus.lt – padarius užsakymą, laukelyje „Pastabos kurjeriui“ parašykite „Coastline Trek 2018“ ir atsiųskite žygio bilieto nuotrauką (ar „screenshot‘ą“) adresu info@hiatus.lt kartu su jūsų užsakymo numeriu. HIATUS vadybininkas nuolaidą pritaikys tvirtinant užsakymą. Senasis užsakymas bus panaikintas ir atsiųstas naujasis su perskaičiuotom kainom. Iškilus klausimams, rašykite info@hiatus.lt ar skambinkite +370 676 22008 darbo dienomis 10-19 val.

 

 

Rodoma nuo 1 iki 15 iš 47 (4 puslapių)