Filtruoti

Kaina

Dydis
XXS
XS
S
M
L
XL
S/Regular
XL/R
XXL/R

Spalva

Technologija

Termo apranga


Termo drabužiai: ir sveikatai, ir patogumui!

Žiema – drėgmės, tamsos bei šalčio metas. Visgi, ne visi atėjus žiemai „sulenda“ į urvus ir laukia pavasario, kol pastarasis nustebins kaitriais saulės spinduliais. Sportininkai neatsisako savo veiklos net ir lauke esant -20 °C. Ar Jūs manote, kad žiemą sportuojantys asmenys tik išėję į lauką sušąla, o besportuodami sušyla? Nors tame ir yra dalis tiesos, vis dėlto, dažniausiai sportininkai į kovą su šaltais orais yra pasitelkę paprastą ir efektyvią priemonę – termo aprangą. Vis daugiau žmonių pasidomi – kuo ypatingos termo kelnės ar apskritai termo rūbai ir kodėl juos verta pirkti ne tik planuojant užsiimti aktyviu žiemos sportu, tačiau ir svarstant, kaip galima apsisaugoti nuo nemalonių žiemos šalčių.

Termo rūbai pasižymi unikalia savo sudėtimi, kurios dėka žmogaus kūnui sukuriamas mikroklimatas. Būtent šis mikroklimatas užkerta kelią drėgmei, dėl kurios žmogaus organizmui ir būna šalta. Siūlome Jums įsigyti termo aprangą, kuri užtikrins, kad galėtumėte savo mėgstamu aktyviu laisvalaikiu užsiimti tiek žiemos, tiek ir vasaros metu.

Termo rūbų privalumai: tegul žiemos drėgmė netrukdo gyventi!

Daugelis žmonių su liūdesiu dūsauja artėjant žiemai. Jeigu ją sutiksite su tinkama apranga – ne tik kad neteks dūsauti, tačiau galėsite mėgautis žiemos malonumais. Apie termo rūbus daugelis yra girdėjęs, tačiau tiksliai nežino – kokie pagrindiniai privalumai skatina juos įsigyti. Pabandžiusieji tikina, jog nežino, kaip pavyko užsiimti aktyviu žiemos sportu be jų. Dar vienu patenkintu klientu galite būti ir Jūs. Svarbiausia – išbandyti.

JUDESIAI. Vienas pagrindinių termo aprangos pliusų – prigludimas, kuris užtikrina, kad judesiai nebus varžomi. Šio tipo drabužiai pirmiausia buvo sukurti sportininkams, kurie savo mėgstama veikla užsiima ir žiemos metu. Taigi, judėjimo laisvė yra labai svarbi. Nepriklausomai nuo to – koks yra Jūsų kūno sudėjimas – atrasite drabužius puikiai priglundančius prie Jūsų kūno.

ATSPARUMAS ŠALČIUI. Kalbant apie termo rūbus, norėtume pabrėžti, kad jie sukuria atsparumo šalčiui pojūtį, taigi žmogui – nėra šalta. Tačiau tuo pačiu padeda užtikrinti, kad dėl judėjimo kilęs karštis netrukdytų. Taigi, sukuriamas tobulas mikroklimatas, kuris leidžia žmogui jaustis maloniai ir sėkmingai susikoncentruoti ties sportu ar kita veikla, o ne drabužiais, kurie turi likti antraeilis rūpestis.

PRAKAITAVIMO PROBLEMŲ NAIKINIMAS. Aktyviai judant daugelis žmonių susiduria su intensyvaus prakaitavimo problema. Žiemos metu jis būna net didesnis nei vasarą, tad specialūs termo drabužiai padės išvengti diskomforto. Juolab, prakaitavimas yra lydimas ne tik nemalonaus kvapo ir paprasčiausio diskomforto, tačiau ir odos problemų. Intensyviai prakaituojantis žmogus gali pradėti skųstis odos pleiskanojimu ir panašiai. Ką jau kalbėti apie tai, kad prakaitas gali varžyti judesius, o labai sušilęs žmogus greičiau susirgs peršalimo ligomis.

ESTETIKA. Termo apranga rekomenduojama ir dėl išskirtinio žiema dvelkiančio aromato, kuris padeda susikurti unikalų stilių. Termo apranga atrodo stilingai ir sėkmingai tarnauja ne vieną sezoną. Viena investicija padės įvertinti gaminio teikiamus privalumus ilgus metus.

Hiatus.lt galite rasti dviejų tipų termo rūbų: žieminių ir vasarinių drabužių. Priklausomai nuo sezono, įsigykite aprangą leisiančią Jums be jokio diskomforto užsiimti aktyvia veikla.

Žiemai skirti termo rūbai: nėra blogo oro, yra tik bloga apranga

Žieminiai termo drabužiai apsaugo nuo peršalimo žiemos metu. Apranga maloniai priglunda prie kūno, o dėl specialios medžiagos yra palaikoma normali kūno temperatūra. Šių drabužių dėka itin greitai garinamas prakaitas, o judesiai yra laisvi, leidžia jaustis nevaržomai. Vieni termo drabužiai gali būti šiltesni už kitus, tad mūsų svetainėje galėsite rasti tai, ko reikia būtent Jums.

Termo apranga žiemos metu rekomenduojama ne tik aktyviai sportu užsiimantiems asmenims, tačiau visiems, kurie myli žiemos pramogas ir nori maksimaliai išnaudoti sniego galimybes. Visgi, žiemos pramogos daugeliui neapsieina be peršalimo ligų, kurias dažniausiai sukelia drėgmė. Tinkamai neapsaugojus žmogaus kūno jame apsigyvena virusai sukeliantis infekcijas. Termo apranga sumažina tikimybę susirgti sezoninėmis ligomis.

Vasarai skirti termo rūbai: karštis – tik papildomas stimulas judėti

Jei termo drabužiai yra skirti žiemai, kokiu atveju jie gali būti nešiojami vasarai? Vasariniai termo rūbai yra ypatingi tuo, kad ne tik išgarina prakaitą, bet ir panaikina jo kvapą. Ypatinga vasarinių termo rūbų savybė yra ta, kad jie, įgavę šiek tiek drėgmės, ima kūną maloniai vėsinti. Toks vėsinimas užtikrina, kad būtų sumažinta Jūsų kūno temperatūra. Dėl išvardintų priežasčių vasarinė termo apranga tinkama dėvėti ne tik karštomis vasaros dienomis, bet ir sportuojantiems sporto salėje.

Termo rūbai vasarai dažniausiai pasirenkami sportininkų bei aktyviai judančių žmonių, kurie nori nejusti diskomforto net ir labai kaitriomis dienomis. Visgi, daugėja žmonių, kurie sutinka, kad termo apranga yra labai geras pasirinkimas ypač karštomis dienomis užsiimant įprasta veikla. Termo kelnės gali būti dėvimos lekiant iki parduotuvės, važiuojant iki pliažo ar paprasčiausiai žiūrint TV. Drabužis patogus, lengvas ir stilingas, tad kodėl gi ne?
Siūlomi termo drabužiai gali būti tiek išoriniai, tiek apatiniai. Norint išlaikyti komfortą aktyvumo metu – rekomenduojame įsigyti pilną komplektą. Termo apatiniai drabužiai priglunda prie kūno ir saugo šilumą, o viršutiniai užtikrina, kad drėgmė nepasieks Jūsų kūno. Visapusiškas rezultatas, kurį gali padėti pasiekti paprasčiausi drabužiai.

Kodėl Hiatus.lt ir kiek kainuoja kokybė?

Hiatus.lt galite rasti tokių rūbų kaip termo kelnės (turimos tik žieminės), striukės ir marškinėliai (vasariniai – trumpomis rankovėmis, žieminiai – ilgomis). Galėsite rinktis iš kelių drabužio spalvų ir stilių, o tai leis Jums formuoti savo įvaizdį ir derinti aprangos detales:

Hiatus.lt prekiauja tik žinomų ir pripažintų kompanijų gaminiais, kurie yra kokybiški ir patikimi. Viena investicija – ilgalaikis rezultatas.
Siūlomas labai platus skirtingų prekių pasirinkimas. Taip stengiamasi patenkinti skirtingų žmonių poreikius, prisitaikyti prie jų galimybių bei įvertinus pageidavimus pasiūlyti alternatyvas. Nes kiekvienas klientas – asmenybė, kuri nusipelno jaustis komfortabiliau.
Prekybos vietoje neparduodama produkcija, kuri nėra išbandyta mūsų pačių. Mūsų tikslas nėra parduoti. Mūsų tikslas – pasiūlyti kokybišką gaminį, kuris patenkintų individualių klientų norus ir poreikius. Kad ir ko Jums reikia – kreipkitės ir mes atrasime geriausią pasirinkimą!
Visi mūsų produktai ir gaminiai, įskaitant termo rūbus, yra sertifikuoti, taigi tai papildomai garantuoja, kad kokybė bus aukšto lygmens. Nuolatos tobulėjame tam, kad klientai būtų laimingi ir net labai šaltas dienas leistų lauke.

Hiatus.lt – prekybos vieta, kurios tikslas, jog lietuviai dėvėtų patogią, stilingą ir funkcionalią aprangą ištisus metus. Kartą pabandžius nustebsite – kaip galėjote iki šiol gyventi be termo drabužių. Svarbiausia – pabandyti.

Hiatus.lt – tik Tau ir dėl Tavęs.