Filtruoti

Kaina

Dydis
S
M
XL

Spalva

Technologija

Slidinėjimo striukės vyrams, Slidinėjimo striukės moterims


Hiatus.lt rūpinasi Jūsų aktyviu laisvalaikiu ir nori užtikrinti, kad šis laisvalaikis būtų kuo malonesnis ir labiau įsimintinas. Žinome, kad vienas iš mėgstamiausių aktyvaus laisvalaikio užsiėmimų yra slidinėjimas. Šiai laisvalaikio rūšiai mūsų svetainėje galite rasti visą reikiamą aprangą.

Mūsų parduotuvėje parduodamos slidinėjimo striukės vyrams ir slidinėjimo striukės moterims pasižymi tam tikromis esminėmis savybėmis, kurios maksimaliai užtikrina patogumą ir komfortą.

Slidinėjimo striukės yra sudarytos iš kelių sluoksnių, iš kurių kiekvienas atlieka svarbią funkciją, reikalingą slidinėjimui. Sluoksnių dėka striukės įgauna tokias savybes:

  • Atsparumas vandeniui ir vėjui. Įsigiję vieną iš mūsų siūlomų slidinėjimo striukių, galėsite būti ramūs dėl slidinėjimo įvairiomis oro sąlygomis. Jums taip pat neteks nuogąstauti dėl nukritimo ant sniego. Mūsų parduodama slidinėjimo apranga pasižymi savybe nepraleisti vandens ir vėjo, todėl slidinėdami galėsite būti ramūs, kad neperšlapsite nuo sniego ir neperšalsite nuo žvarbaus vėjo.
  • Garantuoja šiluma. Dėl specialios technologijos, kuria pagamintos mūsų parduodamos slidinėjimo striukės, galėsite būti ramūs dėl kūno šilumos. Speciali medžiaga palaikys Jūsų kūno temperatūrą, neleis šalčiui prasiskverbti ir Jus sušaldyti.
  • Prakaitas yra pašalinamas. Žinoma, slidinėjimas yra aktyvus laisvalaikis, kurio metu yra gausiai prakaituojama. Mūsų galimos pasiūlyti striukės pasižymi prakaito šalinimo funkcija. Šios funkcijos dėka Jūsų kūnas vėdinsis ir nejausite diskomforto dėl prakaito.
  • Komfortas. Hiatus.lt parduodamos striukės pasižymi lengvumu ir patogumu. Tai ypač svarbu, kai kalbama apie aktyvų laisvalaikį. Tik tokios striukės, kurios leidžia nevaržomai judėti, gali užtikrinti, kad slidinėjimas būtų malonus užsiėmimas.
  • Ilgaamžiškumas. Prekiaujame tik gerai pasaulyje žinomų firmų gaminiais, kurie yra sertifikuoti. Taigi mūsų parduodamos slidinėjimo striukės pasižymi išskirtine kokybe, kuria galėsite mėgautis itin ilgai.

Jei slidinėjimas yra Jūsų hobis, kuriuo norite ir ketinate užsiimti ilgai, siūlome šiam aktyviam laisvalaikiui "apsiginkluoti" mūsų svetainės pagalba. Norite išsirinktą striukę pasimatuoti ar apžiūrėti prieš perkant? Galite atvykti į artimiausią mūsų parduotuvę ir tai padaryti. Tokiu atveju, jei Jums prireiks pagalbos, mūsų konsultantai Jums patars ir padės priimti tinkamiausią sprendimą.