Filtruoti

Kaina

Gamintojas

Dydis
S
M
XL
80
90
100
110

Spalva

Technologija

Slidinėjimo kostiumai vyrams, Slidinėjimo kostiumai moterims


Vienas žymiausių ir labiausiai šiuo metu populiarėjančių žiemos sporto rūšių yra slidinėjimas. Vis daugiau žmonių užsiima šia veikla tiek Lietuvoje žiemos metu, tiek ir važiuodami slidinėti į užsienyje esančius kalnus.

Slidinėjimui reikalinga ne tik slidės, bet ir speciali apranga. Hiatus.lt svetainėje galite rasti aprangos detalių bene visiems aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdams, tarp jų, žinoma, ir slidinėjimui.

Siūlome Jums rinktis iš slidinėjimo kelnių ir striukių. Nenorintiems atskirtai pirkti kiekvienos detalės pilnai slidinėjimo aprangai sukomplektuoti, galime pasiūlyti įvairaus dizaino, spalvų ir dydžių slidinėjimo kostiumus.

Slidinėjimo kostiumai vyrams ir slidinėjimo kostiumai moterims, kurie gali būti randame mūsų parduotuvėje, pasižymi itin aukšta kokybe ir yra sertifikuoti. Visi kostiumai pagaminti pasaulyje gerai žinomų firmų, kurios jau daug metų gyvuoja savo kokybiškų ir akiai patrauklių gaminių dėka. Taigi mūsų svetainėje galite įsigyti ne tik kokybiškus, bet ir stilingus gaminius, kurie Jums padės sukurti norimą įvaizdį.

Visi mūsų parduodami kostiumai pasižymi šiomis pagrindinėmis savybėmis:

  • Prakaito pašalinimo funkcija - mūsų parduodami kostiumai pagaminti taip, kad Jūs nepatirtumėte jokio diskomforto dėl slidinėjimo metu patiriamo prakaitavimo.
  • Atsparumas vandeniui ir vėjui - slidinėjant galimos įvairios oro sąlygos bei sąlytis su sniegu. Dėl šios priežasties itin svarbu, kad slidinėjimo rūbai nepraleistų nei vėjo, nei vandens. Būtent šiomis savybėmis pasižymi mūsų Jums galimi pasiūlyti slidinėjimo kostiumai, kurie neleis nė menkiausiam vėjeliui pasiekti kūno ir neperšlaps.
  • Kūno šilumos palaikymas - dėl specialios medžiagos, iš kurios pagaminti slidinėjimo kostiumai, yra palaikoma žmogaus kūno temperatūra. Taip užtikrinama, kad kūnas neatiduotų šilumos į aplinką.
  • Lengvumas ir patogumas judant - visi mūsų parduodami slidinėjimo kostiumai nevaržys Jūsų judesių ir leis Jums judėti lengvai ir užtikrintai.
  • Stilius - mums svarbu suderinti laisvalaikį su mada, todėl visi mūsų gaminiai yra išskirtinio dizaino. Išsirinkę patinkantį kostiumo variantą galėsite pasirinkti ne tik jo dydį, bet ir spalvą.

Mes puikiai suprantame Jūsų poreikius ir žinome, kad slidinėjimo kostiumą išsirinkti internetu gali būti sudėtinga. Dėl šios priežasties galite atvykti į artimiausią mūsų parduotuvę ir norimą slidinėjimo kostiumą pasimatuoti ir apžiūrėti gyvai. Neturintys laiko to padaryti, gali būti ramūs ir užsisakyti kostiumą internetu - jei slidinėjimo kostiumas Jums netiks ar nepatiks, be ilgų procedūrų galėsite pakeisti jo dydį arba susigrąžinti sumokėtus pinigus.