Filtruoti

Kaina

Dydis
80
90
100
110

Spalva

Slidinėjimo kelnės vyrams, Slidinėjimo kelnės moterims


Vienas iš populiariausių žiemos laisvalaikio rūšių yra slidinėjimas. Šio laisvalaikio entuziastai net vasaros atostogų metu vyksta svetur, kur gali slidinėti įspūdingo dydžio ir grožio kalnais.

Hiatus.lt yra sukurta aktyvų laisvalaikį mėgstantiems žmonėms, kurie nori juo mėgautis patogiai ir stilingai. Mes orientuoti į Jūsų poreikius, todėl galime Jums pasiūlyti visas aprangos detales, kurios reikalingos žiemos užsiėmimams.

Viena iš būtiniausių aprangos detalių slidinėjimui yra kelnės. Slidinėjimo metu neišvengiamai krentama, sėdima ir itin daug judama, todėl mūsų parduodamos slidinėjimo kelnės vyrams ir slidinėjimo kelnės moterims pasižymi tam tikromis savybėmis, kurios užtikrina, kad galėtumėte mėgautis slidinėjimu be jokių nemalonių pojūčių.

Hiatus.lt parduodamos slidinėjimo kelnės yra pagamintos iš specialios medžiagos, kurios dėka:

  • Neperšlapsite. Galėsite drąsiai sėdėti ant sniego ar ant jo parkristi, taip pat bus nebaisios snaigės, netikėtai pradėjusios kristi iš dangaus. Speciali kelnių medžiaga neleis Jums peršlapti, o to dėka nesušalsite.
  • Vėjas Jūsų neperpūs. Žinoma, kad slidinėjant galimos įvairios oro sąlygos. Dėvint mūsų parduodamas prekes galėsite būti ramūs dėl pakilusio žvarbaus vėjo - kelnės neleis jam prasmukti ir Jus sušaldyti.
  • Nesušalsite. Speciali kelnių medžiaga padės Jums reguliuoti kūno temperatūrą, todėl neatiduosite šilumos aplinkai. Šiluma - garantuota.
  • Nejausite diskomforto dėl prakaito. Dėvint nepritaikytą slidinėjimui aprangą tenka susidurti su nemalonumais dėl prakaitavimo. Mūsų parduodamos kelnės pasižymi specialia prakaito šalinimo funkcija, kurios dėka galėsite slidinėjimu mėgautis aktyviai, nejausdami nė menkiausio diskomforto dėl prakaito.
  • Jausitės patogiai ir užtikrintai judėdami. Visos mūsų parduodamos slidinėjimo kelnės užtikrina laisvą judėjimą, kas leidžia judėti lengvai ir nevaržomai.
  • Džiaugsitės savo kelnėmis ilgą laiką. Visa mūsų parduodama produkcija yra pagaminta pasaulyje žinomų firmų, kurios yra užsitarnavę savo gerą vardą dėl kokybiškų ir stilingų laisvalaikiui skirtų gaminių. Tai reiškia, kad įsigiję šių firmų kelnes galėsite jas dėvėti daugelį sezonų - jos yra ilgaamžės ir patvarios.

Galime Jums garantuoti, kad užsakytas prekes gausite kelių dienų bėgyje, o, joms netikus, galėsite jas pakeisti į reikiamą dydį arba susigrąžinti sumokėtus pinigus.

O dabar - Jūsų laikas išsirinkti labiausiai tinkančias slidinėjimo kelnes.