Filtruoti

Prekių grupė

Kaina

Gamintojas

Dydis
S
M
XL
80
90
100
110

Spalva

Technologija

Slidinėjimo apranga, Slidinėjimo rūbai


Jūs esate 1 puslapyje iš 2

Slidinėjimo apranga

Yra žmonių tipas, kuriems geriausias laisvalaikis yra poilsis šiltuose kraštuose, mėgaujantis karšta saule, geru oru ir šiltu vandeniu. Tačiau Lietuvoje sparčiai auga ir kita žmonių grupė, kuri labiau mėgaujasi aktyviu laisvalaikiu šaltesnėmis oro sąlygomis. Itin populiarus laisvalaikio užsiėmimas, kuris įtraukia vis daugiau žmonių, yra slidinėjimas.

Slidinėjimo pramogos galimos ne tik nukeliavus tūkstančius kilometrų nuo namų. Lietuvoje po truputį dygsta įvairiausios trasos, tad slidinėjimas tampa ne tik kartą į metus patiriama pramoga, tačiau prisnigus – kiekvienos dienos malonumas. Jeigu esate šio sporto asas – būtina pasirūpinti apranga, padedančia išvengti žiemos šalčių ir suteikiančią galimybę laisvai skristi slidėmis pirmyn.

Pradedančiajam slidinėjimo apranga gali būti ne toks ir svarbus dalykas – svarbu, kad būtų šilta ir drėgmė nepasiektų žmogaus kūno. Natūralu, kad stovėjimas ant slidžių ar snieglenčių dažnai pasibaigia griuvimais, tačiau speciali apranga neperšlampa ir puikiai saugo sniego mėgėjus. Norintys profesionalios aprangos, dažnai renkasi pirmiems slidinėjimo kartams ją išsinuomoti. Visgi, susidomint slidinėjimu vis labiau, pamažu susiperkamas visas komplektas šiai aktyviai laisvalaikio rūšiai reikalingų daiktų ir įrangos. Juolab, kaip jau minėjome, atsiranda vis daugiau vietų Lietuvoje, kur galima kokybiškai praleisti aktyvų laisvalaikį.

Hiatus.lt – visapusiškas slidinėjimo malonumas

Slidinėjimo apranga sudaro bene pusę pačios pramogos malonumo. Dažniausiai retai ant slidžių stojantys asmenys tvirtina, kad jie jaučiasi labai nesaugiai, judesius varžo apranga, galiausiai, kūnas prakaituoja, todėl jaučiamas didelis diskomfortas. Dėl šių minusų, daugelis žmonių taip niekada ir nepajaučia slidinėjimo džiaugsmo, kuris gali tapti užkrečiamas. Tai tik įrodo, kokia svarbi yra apranga šiame sporte. O ir pati slidinėjimo apranga nėra lygi aprangai, tad visada verta investuoti kiek daugiau, tačiau įsigyti tikrai kokybišką gaminį.

Slidinėjimo apranga – visapusiškam malonumui!

Hiatus.lt parduodami slidinėjimo rūbai, kurie užtikrina maksimalų komfortą slidinėjant, pasižymi tokiomis esminėmis savybėmis:

  • Atsparumas vėjui. Kiekviena slidinėjimo apranga privalo pasižymėti atsparumu vėjui. Leidžiantis nuo kalno jaučiamas stiprus ir šaltas vėjas, todėl apranga turi nuo jo apsaugoti. Daugelis žmonių skundžiasi, kad po ypač intensyvios slidinėjimo dienos – kūno oda tampa suskeldėjusi ir ilgą laiką net ir didelis kiekis kremų nepadeda jos sugrąžinti į prieš tai buvusią išvaizdą. Taip nutinka dėl netinkamos aprangos. Kad ir kaip bandytumėte su įprastais rūbais apsisaugoti nuo vėjo – nepavyks. Kokybiška apranga užtikrina, kad su tokiomis problemomis neteks susidurti. Nors slidinėjimo kelnės yra plačios, kad nevaržytų judesių, visgi, tinkama siuvimo technologija padeda apsaugoti kojas nuo vėjo patekimo po drabužiais. Pavyzdžiui, slidinėjimo kelnės priglunda ir nelieka tarpo per kurį šaltas vėjas galėtų patekti link Jūsų kojų.
  • Temperatūros palaikymas. Slidinėjimas – žiemos sportas. Dėl šios priežasties būtina, kad apranga saugotų ne tik nuo vėjo, bet ir nuo šalčio. Tik kūno temperatūrą palaikanti apranga gali užtikrinti, kad nesušalsite sustoję pailsėti. Termoreguliacinėmis savybėmis pasižyminti apranga garantuoja, kad kūnas nebus paveiktas didelių temperatūros pokyčių ir tokiu atveju po šio žiemos malonumo Jūsų nelauks peršalimo ligos.
  • Patogumas judant. Mūsų parduodama slidinėjimo apranga moterims ir vyrams užtikrina, kad Jūsų judesiai būtų laisvi ir nevaržomi. Tai vienas svarbiausių dalykų kokybiškai ir patogiai slidinėjimo aprangai. Kaip jau minėjome, labai gaila, tačiau daugelis žmonių paprasčiausiai nepajunta slidinėjimo malonumo vien todėl, kad pasirenka nekokybišką slidinėjimo aprangą  arba nusprendžia užsiimti šiuo sportu su paprasčiausiais treningais ir striuke. Judesiai bus varžomi, tad bus ne tik sunku atlikti manevrus, tačiau taip pat ir dirbti rankomis stengiantis įsibėgėti.
  • Prakaito pašalinimas. Aktyvaus sporto metu neišvengiamai yra sušylama ir prakaituojama. Daugelis gali rinktis tiesiog prasisegti slidinėjimo striukę, tačiau mes Jums siūlome rinktis tokią slidinėjimo aprangą, kuri turi prakaito pašalinimo funkciją. Sušilus ir prasisegus striukę galima susirgti peršalimo ligomis ir tokiu atveju smagią pramogą vainikuos ne toks smagus gulėjimas lovoje. Juolab, ilgai prakaituojantis kūnas gali sukelti alerginę reakciją, odą gali išberti. Hiatus.lt slidinėjimo striukės prakaitą pašalina iškart, tad su šia problema neteks susidurti.
  • Atsparumas vandeniui. Slidinėjant, tikriausiai, neišvengiamai yra krintama ant sniego, o kartais slidinėjimo sąlygos gali būti nepalankios dėl snygio. Dėl to reikalingi slidinėjimo drabužiai, kurie yra nepralaidūs vandeniui. Atspari vandeniui apranga neleis Jums peršlapti ir sušalti. Slidinėjimo striukės vyrams užtikrins visapusę apsaugą nuo nemalonių oro dirgiklių.

Žinoma, rinkdamiesi aprangą slidinėjimui, norite būti tikri, kad ji tarnautų kiek galima ilgiau ir patikimiau. Hiatus.lt pateikta produkcija yra sertifikuota ir pagaminta žinomiausių pasaulyje firmų, kurios orientuojasi į aktyvaus laisvalaikio produktus ir gyvuoja jau daugelį metų. Tai užtikrina, kad slidinėjimui skirti rūbai yra kokybiški ir ilgaamžiai, todėl juos bus galimi dėvėti daugelį sezonų. Slidinėjimo kelnės, striukės ir kiti drabužiai padės Jums pajusti tikrus žiemos malonumus ir išlaisvinti savo energiją.

Slidinėjimo aprangos pasirinkimas

Slidinėjimo striukės vyrams yra tik vienas drabužis iš viso komplekto. Galime pasiūlyti tiek slidinėjimo kelnių, tiek ir kostiumų. Išsirinkite Jums tinkamą variantą ir mėgaukitės šiuo aktyviu laisvalaikiu patogiai.

Slidinėjimo drabužius sudaro trys aprangos sluoksniai. Pirmasis glaudžiai liečiasi prie odos ir jo pagrindinė funkcija perduoti prakaitą į išorinį aprangos sluoksnį (pirmą sluoksnį sudaro apatiniai ir drabužių pamušalas, kuris liečiasi su oda. Nors audinys sintetinis – leidžia odai kvėpuoti ir tuo pačiu kovoja su bakterijomis, kurios dauginasi dėl prakaito. Apatinis sluoksnis nesukelia alergijos, tad puikiai tinka net ir jautrią odą turintiems asmenims. Drabužiai (pašiltukas/flisinis džemperis) puikiai išgarina prakaitą, taigi žmogus jausis patogiai. Antras sluoksnis yra skirtas šildymui, tad nepriklausomai nuo to, kokia lauke oro temperatūra – nejausite jokio diskomforto (šis sluoksnis dažniausiai yra pūkinis, kadangi būtent iš pūkų sudarytas sluoksnis geriausiai apsaugo nuo šalčio ir tuo pačiu visiškai nevaržo žmogaus judesių. Tiesa, jis ne tik apsaugo nuo šalčio, tačiau taip pat pasirūpina, kad prakaitas būtų išgarinamas iš drabužių). Galiausiai, egzistuoja ir trečiasis sluoksnis, kuris atlieka apsaugos funkciją. Tai – striukės. Jos apsaugo nuo vėjo, šalčio, lietaus ir kitų gamtos dirgiklių.

Natūralu, kad slidinėjimo metu niekas nėra apsaugotas nuo kritimo, tad labai dažnai kenčia keliai bei alkūnės. Kai kurie specialistai pataria pirmo bandymo metu ant kelių bei alkūnių po drabužiais užsirišti elastinį bintą. Naudinga, jeigu norite išvengti mėlynių, tačiau dažniausiai tai taip pat varžo judesius, tad geriau atsiduoti gamtos šėlsmui ir iš šios pramogos paimti maksimaliai kiek tik įmanoma. Puikiai tinka striukės turinčios daug kišenėlių, kuriose galima laikyti pačius svarbiausius ir Jums reikalingus daiktus, kaip kad leidimas, o gal net ir telefonas kuriuo galėsite įamžinti nuostabią slydimo akimirką.

Hiatus.lt nori prisidėti prie aktyvios ir smagios pramogos, kuri Jums gali priminti apie žiemos malonumus, kuriuos daugelis mūsų yra pamiršę. Vis daugiau lietuvių atranda slidinėjimo džiaugsmą. Tiesa, jis bus kur kas didesnis jeigu visapusiškai pasirūpinsite priemonėmis leidžiančiomis laisvai judėti ir tuo pačiu nesukti galvos dėl šalčio, lietaus ar prakaito.

Pajuskite gyvenimo laisvę kartu su smagia pramoga ir kokybiška apranga.