Omni-grip

Judėti laisvai ant bet kokios dangos dar nebuvo taip lengva kaip su „Columbia“ batais, kuriuose naudojama „Omni-grip“ technologija. Dėl specialios pado sudėties ir pado dizaino yra užtikrinamas maksimalus stabilumo jausmas ant įvairių dangų.

Skiriamos keturios „Omni-grip“ rūšys:

Nelygus reljefas. Įvairiomis kryptimis išdėstyto protektoriaus rašto zonos, skirtos laipiojimui ir priekinė sukibimo zona, skirta greitam ėjimui.
Žiema/Sniegas. Kompaktiška griovelių zona, skirta susigulėjusiam sniegui arba ledui ir atvira griovelių zona, skirta minkštam sniegui arba sukibimui su biriu gruntu.
Kelionės pėsčiomis. Priekinė sukibimo zona, skirta sukibimui su puriu gruntu, ir išorinio apvado stabilumo zona, užtikrinanti tvirtą atramą sunkiose kelio atkarpose.
Vanduo. Išlietų griovelių zona (maži grioveliai, kurie padeda išstumti vandenį iš po bato), skirta puikiam sukibimui ant drėgnų paviršių, ir išorinio apvado sauso paviršiaus zona, skirta sukibimui su tvirtu gruntu.

Apie technologiją:

Sukūrėme patobulintus avalynės sukibimo su dangomis būdus, skirtus nelygiam reljefui, kelionėms pėsčiomis, žiemai ir vandeniui tam, kad būtų užtikrintas stabilumas, kai leidžiate laiką atvirame ore, nesvarbu, į kokius žygius ketinate leistis. Omni-Grip® pado protektoriai pagaminti iš poliuretano ir pusiau lipnios gumos, siekiant užtikrinti papildomą patvarumą, pagerinti sukibimą, smūgių amortizavimą panaudojant  85% mažiau naftos.