Filtruoti

Kaina

Dydis
XS
S
M
L
XL

Technologija

Termo drabužiai moterims


Esate aktyvi moteris, kuri neįsivaizduoja savo laisvalaikio be aktyvių užsiėmimų arba sporto? Tuomet Jums be galo svarbi patogi apranga šiems užsiėmimams ištisus metus. Hiatus.lt gali Jums pasiūlyti visas reikalingas aprangos detales Jūsų laisvalaikiui.

Jei ieškote aprangos aktyviems užsiėmimams, siūlome Jums rinktis termo tipo drabužius, kurie gali būti skirti tiek žiemai, tiek ir vasarai. Termo apranga moterims ypatinga tuo, kad užtikrina, jog drėgmė neprasiskverbtų į Jūsų drabužius. Drėgni drabužiai itin traukia šaltį, todėl būtent termo drabužiai apsaugos Jus nuo sušalimo. Dėl unikalios savo sudėties termo drabužiai garantuoja, kad Jūsų kūnas liktų sausas ir pašalintų visą prakaitą.

Žiemai siūlome termo drabužius ilgomis rankovėmis bei termo kelnes. Šie drabužiai užtikrins, kad nesušaltumėte ir galėtume laisvai judėti. Žiemai skirtų termo drabužių gali būti įvairių storių, tad galite išsirinkti labiausiai Jums tinkantį variantą.   

Vasarai skirti termo rūbai yra ploni, tvirtai priglundantys prie kūno. Dažniausiai vasaros tipo termo marškinėliai būna trumpomis rankovėmis, taip pat galima įsigyti ir termo šortus. Vasarinė termo apranga pasižymi ir viena ypatinga savybe - medžiagai sudrėkus, jaučiama maloni vėsuma. Tai padeda palaikyti normalią kūno temperatūrą ir neperkaisti.

Kokius dar savo produkcijos privalomus galime išskirti?

  • Stilius. Vienas iš svarbiausių dalykų moteriai renkantis aprangą yra drabužio išvaizda. Moteris nori atrodyti stilingai visomis gyvenimo aplinkybėmis. Laisvalaikis - ne išimtis. Dauguma termo drabužių pardavėjų gali pasiūlyti tik tamsius, vieno stiliaus rūbus. Mes esame orientuoti į tai, kad laisvalaikis būtų madingas. Dėl šios priežasties mūsų tinklapyje galite rasti įvairių stilių ir modelių termo drabužių. Išsirinkusios labiausiai Jums patinkantį, turėsite galimybę pasirinkti ir jo spalvą. Suteikiame Jums galimybę jaustis madingai ir savo drabužiais parodyti savo būdą.
  • Kokybė. Kad ir koks stilingas ir brangus būtų drabužis, tai ne visada reiškia, kad jis yra patogus bei kokybiškas. Vis dėlto, dėl savo parduodamos produkcijos mes galime garantuoti - ji tarnaus ilgai ir užtikrintai bei suteiks maksimalų komfortą judant. Prekiaujame tik gerai žinomų pasaulyje firmų gaminiais, kurie yra sertifikuoti ir garantuoja aukštą kokybę.

Savo aktyviam laisvalaikiui rinkitės termo drabužius hiatus.lt - judėkite patogiai ir stilingai.