Filtruoti

Kaina

Gamintojas

Dydis
36
37
37,5
38
38,5
39
39,5
40
40,5
41
41,5
43

Technologija

Neperšlampantys batai moterims


Jūs esate 1 puslapyje iš 2

Mėgstate aktyvų laisvalaikį nesvarbu kokiu oru? Garantuojame, kad dažnai susiduriate su problema dėl nuo vandens peršlampančių batų. Batai peršlapti gali tiesiog vaikščiojant po mišką ar šlapią žolę, o tai kelia diskomfortą ir kitus nemalonius pojūčius. Taip pat žinoma, kad sušalusios kojos gali lemti peršalimą, jei imunitetas yra bent kiek nusilpęs. Būtent peršlapę batai gali būti tiesiausias kelias į sušalimą ir susirgimą.

Siūlome Jums išeitį - neperšlampamus batus. Tikrai neturime galvoje neišvaizdžių guminių batų, kurie nutrina kojas, bet su kuriais galite "nardyti" po balais nieko nebijodami. Mes galime Jums pasiūlyti stilingus batus, kurie tiek užtikrins Jūsų komfortą, tiek ir nepraleis vandens.

Neperšlampantys batai moterims, randami mūsų parduotuvėje, pasižymi keliais esminiais dalykais:

  • Lengvumas

Ko gi reikia moteriškai avalynei? Kad ji būtų lengva, žinoma. Nors atrodo, kad neperšlampantys batai gali būti sunkoki, mūsų parduodami batai yra pagaminti pagal specialią technologiją, kuri leidžia batus padaryti itin lengvus. Nors batai ir pasižymi lengvumu, jie puikiai atlieka savo apsauginę funkciją.

  • Kvėpavimo funkcija

Nors batai ir sulaiko vandenį ir išlaiko Jūsų kojas sausas, visgi leidžia Jūsų kojoms kvėpuoti, kas užtikrina dar didesnį komfortą.

  • Amortizacija

Dėl specialios formos pado, kuris yra itin minkštas, Jūsų kojos greitai nepavargs kelionės metu. Tai suteiks Jums stabilumo jausmą vaikščiojant ir leis nueiti daug didesnius atstumus nei įprastai.

  • Neslidus padas

Neperšlampantys batai gaminami itin atsakingai, kad būtų garantuojama aukščiausia kokybė. Natūralu, kad tokio tipo batai ne tik apsaugo nuo vandens, bet ir neleidžia ant jo paslysti. Su šiais batais drąsiai galėsite statyti kojas ant slidžių ir šlapių paviršių.

  • Stilius

Moteriški batai privalo būti ne tik lengvi ir patogūs, bet ir stilingi. Mūsų parduotuvėje galėsite rinktis iš kelių tipų neperšlampančių batų, o taip pat turėsite galimybę pasirinkti jų spalvą. Derinkite savo aprangą ir jauskitės stilingos kiekvieną savo laisvalaikio akimirką.

Visi mūsų gaminiai - aukštos kokybės, yra sertifikuoti ir pagaminti gerai žinomų pasaulyje firmų. Neabejojame, kad išsirinktus batus galėsite avėti ilgai, patikimai ir patogiai.