Columbia

„Columbia“ – laisvalaikio ir sporto aprangos kompanija, įsteigta 1938 m. JAV. Įmonės veikla prasidėjo nuo mažo šeimos verslo, pradėjus gaminti ir prekiauti kepurėmis. Ilgainiui „Columbia“ prekybinė veikla gerokai prasiplėtė. 2001 m. kompanija tapo stambiausiu slidinėjimo aprangos gamintoju Amerikoje. „Columbia“ priklauso „Columbia“, „Mountain Hardwear“, „Montrail“ ir „Prana“ prekės ženklai. Kompanijos produktai yra parduodami daugiau nei 100 šalių. 

Inovatyvūs, kokybiški ir praktiški „Columbia“ drabužiai parduotuvei užtarnavo puikią reputaciją tarptautinėje arenoje. Kompanija gamina vyriškus, moteriškus ir vaikiškus drabužius, avalynę ir aksesuarus. „Columbia“ orientuojasi į technologijas, jas pati kuria ir tobulina. Tokiu būdu „Columbia“ sukūrė „Omni-freeze“, „Omni-heat“ ir kitas technologijas (daugiau žiūrėti skiltyje „Technologijos“). 2013 m. „Columbia“ už „Omni-Freeze ZERO“ gaminį buvo apdovanota prestižiniu „National Geographic Adventure“ prizu. 2014 m. striukės „Turbodown Platinum 860“ užpildą JAV žurnalas „SKI Magazine“ pripažino metų gaminiu.

Šio gamintojo šūkis – „Bandome drabužius nuo 1938“ (angl. trying stuff since 1938). Šūkis atspindi vertybes kompanijos, kuri niekuomet nestovi vietoje, kuria naujas technologijas ir tobulina esamas, ieško geriausių dizaino ir komforto sprendimų.

Prekių palyginimas (0)


Rodoma nuo 1 iki 15 iš 423 (29 puslapių)