Filtruoti

Kaina

Dydis
41
42
42,5
43
44
44,5
45
47

Technologija

Vasariniai batai vyrams


Vasara - kelionių, įspūdžių ir laiko leidimo lauke metas. Įvairios sporto rūšys ir pramogos tiesiog klesti šiuo metų laiku. Vis dėlto, dažnai geram laiko praleidimui gali sutrukdyti visiškas mažmožis - pavyzdžiui, nepatogi ir nepritaikyta avalynė.

Būtent avalynė yra viena iš tų aprangos detalių, kuri užtikrina laisvą ir komfortišką judėjimą visose situacijose. Mes Jums siūlome vasarinius batus rinktis pas mus!

Mūsų siūlomi vasariniai batai vyrams išsiskiria ypatingu dizainu, spalvomis ir kokybe. Visi batai yra sertifikuoti, o jų gamintojai yra vienos iš geriausiai žinomų firmų pasaulyje.

Siūlome Jums rinktis iš vasarinės avalynės vyrams, kuri gali pasižymėti tokiomis savybėmis:

Lengvumas ir pralaidumas orui - kvėpavimo funkcija, kurios dėka kojoms suteikiamas gaivumo jausmas.

Neslidūs padai - batai užtikrina stabilumą, todėl galima drąsiai jaustis net ir ant slidžiausių paviršių.

Sutvirtintas batų priekis - apsaugos Jus nuo sužeidimų ir traumų.

Tinkamumas vandens sportui - dėl savo išskirtinės medžiagos ir kokybės batai greitai sušlampa ir itin greitai išdžiūsta. Tai leidžia mėgautis maksimaliu komfortu užsiimantiems įvairiomis vandens sporto šakomis.

Storas ir amortizuojantis padas - leis Jums nueiti didelius atstumus, o kojos nepavargs.

Tam tikri vasariniai batai dėl naudojamos technologijos ir specialios bato medžiagos gali sumažinti bate esančią temperatūrą, kuomet medžiaga sureaguoja su vandeniu. Dėl šios savybės Jūsų kojos atsigaivins net ir karščiausią dieną.  Mūsų parduodamus vasarinius batus vyrams galėsite avėti tiek basomis kojomis, tiek ir su kojinėmis, kas suteikia ypatingą patogumo jausmą ilgų kelionių metu.

Norintiems šiek tiek oficialumo, turime pasiūlyti ir lengvų bei patogių odinių laisvalaikio batų. Tokius batus galėsite avėti tiek laisvalaikiui, tiek ir darbo metu. Šio tipo batų paduose yra specialios ventiliacijos angos, kurios užtikrina, kad kojoms būtų vėsu ir gaivu. Kaip ir kiti mūsų galimi pasiūlyti batai, odiniai laisvalaikio batai pasižymi minkštu padu, kuris atlieka amortizavimo funkciją ir jos dėka nuovargis Jūsų kojas pasieks daug lėčiau.

Taigi mūsų galima pasiūlyti avalynė yra viskas, ko reikia idealiam Jūsų vasaros laisvalaikiui ir užsiėmimams. Išsirinkite norimą modelį, spalvą bei reikiamą dydį ir jau dabar užsisakykite Jums labiausiai patikusius batus.