Filtruoti

Prekių grupė

Kaina

Gamintojas

Dydis
12.5
23
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39

Spalva

Technologija

Avalynė vaikams


Tinkama avalynė vaikams – sveikatos link

Kiekvieno tėvelio pareiga – suteikti kokybiškas ir visapusiškas sąlygas vaikui augti. Mažieji – mūsų ateitis ir mūsų džiaugsmas. Tiesa, norint, kad jie užaugtų sveikos, gražios ir vertybių kupinos asmenybės – reikia ir juos atitinkamai ugdyti. Ši priežiūra apima labai daug skirtingų aspektų. Nuo vertybių įskiepijimo bei patarimų, kurie leidžia pradėti sėkmingai gyventi iki priemonių, kurios užtikrina vaiko sveikatą. Pastaroji yra neatsiejama nuo fizinės veiklos, sveikos mitybos ir net drabužių, kurie gali padėti apsisaugoti nuo piktų peršalimo ligų.

Batai vaikams užtikrina ne tik patogumą ir stilių, tačiau taip pat ir apsaugo nuo šalčio ar blogų oro sąlygų. Gydytojai dažnai kartoja, kad šiluma iš kūno greičiausiai pasišalina per galūnes: kojas, rankas, galvą. Jas apsaugojus tuo pačiu apsaugosite ir visą organizmą. Drėgnuoju metų laiku batams reikia skirti daug dėmesio, kadangi dėl lietaus, šlapdribos arba sniego batai labai greitai peršlampa. Tuomet kojos atšąla ir tai gali įtakoti peršalimo ligas.

Investuokite į kokybiškus žieminius batus
Hiatus.lt parduodami kokybiški žieminiai batai vaikams atitinka pačius aukščiausius standartus. Prekiaujama tik žinomų gamintojų gaminiais, kurie atpažįstami visame pasaulyje ir kuriais pasitiki mūsų šalies gyventojai. Kokybiškus batus sudaro tinkamai pasirinktos medžiagos, kurios yra atsparios drėgmei ir tuo pačiu tvirtos. Taip pat ir speciali siuvimo technologija, kuri buvo išpuoselėta dėl nuolatinės ir intensyvios praktikos. Natūralu, kad kokybiškai ir ilgai tarnausiantys batai kainuoja kiek daugiau, tačiau reikia įžvelgti, kad viena investicija bus naudojama kelerius metus, o kartais net ir daug daugiau. Vaikai labai daug juda, intensyviai žaidžia, tad norint, kad batai greitai nesuplyštų – reikia ieškoti aukštos kokybės gaminio. Būtent tokius siūlo Hiatus.lt. Norite, kad Jūsų vaikas galėtų žaisti lauke net ir labai niūriu oru? Nupirkite jam kojas apsaugančius batus.

Hiatus žieminiai batai vaikams – aukščiausias komforto lygis suderintas su ilgaamžiškumu.

Hiatus.lt prekiauja tik tų gamintojų produkcija, kuri jau pelnė vartotojų pripažinimą.
Tie patys batai yra kelių skirtingų dydžių, kad avalynė tiktų pagal kiekvieno vaiko poreikius. Hiatus.lt pateikia ir detalius konkretaus dydžio matmenis, tad pirkdamas asmuo gali būti tikras, jog batai tiks.
Jeigu visgi gauta avalynė netiko (dažniausiai dėl dydžio) – suteikiama galimybė batus pasikeisti arba grąžinti atgal ir atgauti visus sumokėtus pinigus. Tiesa, kad pavyktų to išvengti – rekomenduojame kreiptis į mūsų konsultantus ir jie Jus detaliai informuos apie batus, kurie domina.
Prekiaujama skirtingo aukštumo batais, kurių pakulnė gali būti didesnė arba mažesnė. Ortopedai vaikams rekomenduoja nešioti batus su kuo aukštesne pakulne. Tuomet taisyklingai vystysis jų padas. Dažnai dėl blogos avalynės vaikams ne tik išsivysto plokštapadystė, tačiau taip pat ir susiduria su stuburo problemomis.
Hiatus.lt prekiauja įvairiais žieminiais batais. Ir tokiais, kurių auliukas yra kiek žemesnis, ir tokiais, kurie yra gana aukšti, taigi puikiai apsaugo nuo sniego, kuris dažnai įkrenta į batus ir sušaldo kojas.
Batai vaikams skiriasi savo stiliumi. Jeigu kitus aspektus kaip dydis, medžiaga ir panašiai turėtų įvertinti suaugęs asmuo – tai pačių batų stilių rekomenduojame leisti pasirinkti vaikams. Juk jie turės tuos batus dėvėti ir jeigu mažiesiems mėlyna yra arčiau širdies nei juoda – kodėl gi ne, jeigu kitos charakteristikos visiškai sutampa?

Avalynė vaikams lemia labai daug. Tiek patogumą, tiek stilių ir svarbiausia, sveikatą. O tai yra svarbiausia, ką kiekvienas iš mūsų turi ir kuo tėveliai privalo pasirūpinti.

Vasariniai batai – paprastesni?

Renkantis žieminius batus daugelis tėvelių sutelkia kur kas daugiau dėmesio nei kad ieškant vasarinių batų. Avalynė vaikams turi būti pasirenkama nepriklausomai nuo to, koks lauke oras. Žinoma, tai svarbus kriterijus, tačiau šiuo atveju norėtume akcentuoti, kad šiltojo sezono batai taip pat turėtų būti ieškomi įvertinus kuo daugiau kriterijų.

Basutės vaikams turi būti pasirenkamos labai panašiai, kaip ir žieminiai batai. Labai svarbu pasirinkti nelygiapadžius batus, kadangi nuo to vaiko stuburas labai krypsta ir ateityje galima turėti labai rimtų sveikatos problemų. Batai taip pat turi būti patogūs ir svarbiausia – tinkamo dydžio. Kai kurios mamos perka kiek didesnius batus nei vaikui reikia, kadangi teigia, jog vaikas greitai juos išaugs. Pirkdami per didelius batus Jūs taip pat rizikuojate vaiko sveikata. Kadangi Hiatus.lt prekiauja kokybiškais batais, kurie sėkmingai nešiojami net kelis sezonus – vaikui išaugus galite juos paprasčiausiai parduoti kitiems. Taip sutaupysite ir pamaloninsite kitą vaikutį, kuris taip pat nori laisvalaikį leisti su patogia avalyne.

Nepriklausomai nuo to, ar jums reikalingos basutės vaikams, ar žieminiai batai vaikams – užsukote kur reikia. Platus pasirinkimas ir profesionalios konsultacijos padės Jums surasti labiausiai vaikučiui tinkančius batus.

Kriterijai padėsiantis atrasti kokybišką avalynę

Hiatus.lt vaikiška avalynė atitinka nustatytas gydytojų rekomendacijas, kuriomis remiantis galima atrasti pačius tinkamiausius batus. Orientuojamasi į ilgametę patirtį, paieškas ir galimybę klientams pasiūlyti tai, kas turėtų juos pradžiuginti bei patenkinti individualius poreikius.

Ieškodami avalynės savo vaikui – įvertinkite kelias paprastas taisykles.

Kelis kartus minėjome ir dar kartą pakartosime, kad lygaus pado batai gali būti kenksmingi žmogaus stuburui. Ypač vaiko, kuomet jis dar tik formuojasi.
Rekomenduojame pasirinkti tokius batus, kuriuos vaikas pats galės apsimauti. Pavyzdžiui, jeigu jis nemoka užsirišti batų – geriausia pirkti avalynę su lipdukais, kadangi ne visada greta atsiras asmuo, kuris gali padėti susitvarkyti batus.
Žiemos metu geriausiai tinka avalynė, kurios aulas yra aukštas. Taip bus išvengta sniego patekimo į batus. Tuo tarpu vasaros metu labai svarbu įsigyti tokius batus, kurie leidžia kojoms kvėpuoti. Kojos gali prakaituoti tiek vasaros, tiek žiemos metu, tad renkantis avalynę būtinai reikia įvertinti ir šią funkciją. Hiatus parduodami batai pasižymi orui pralaidžia funkcija, kuri leidžia kojai jaustis tvirtai ir sveikai.

Nupirkdami vaikui kokybiškus batukus galite užsitikrinti, kad jis bus apsaugotas nuo šaltojo sezono negandų, taip pat, kad taisyklingai vystysis jo stuburas. Avalynė vaiko augimui turi labai daug įtakos. Tinkamų batų pasirinkimas užtikrina aktyvų ir komfortabilų laisvalaikį bei poilsį. Su Hiatus.lt Jūsų vaiko kojytėmis bus pasirūpinta. Tegul kiekviena vaiko diena būna kupina nuotykių, kurių neįtakotų prastai parinkta avalynė.