Apie mus

„Hiatus“ – tai kokybiški laisvalaikio drabužiai, tinkami aktyviam gyvenimo būdui, bet kupini miestietiškos dvasios. Siekiame, kad mūsų produkcija sutaptų su šiuolaikinio žmogaus gyvenimo ritmu. Esame išskirtinė parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“ (JAV), „Sorel“ (Kanada) ir „Didriksons“ (Švedija) gaminiais.

Pradėję  nuo 2011 m. gruodžio 8 d. kaip „Greater Outdoors“, savo veiklą toliau sėkmingai tęsiame „Hiatus“ vardu. Iš lotynų kalbos kilęs žodis hiatus – tai pertrauka. Mūsų parduotuvėje galėsite pasiruošti kokybiškai laisvalaikio pertraukai nepriklausomai nuo metų laiko ir oro sąlygų. 

Nuo 2015 m. vasario 18 d. veikia ir „Hiatus Outlet“ išparduotuvė. 

Prekiaujame vyriškais, moteriškais ir vaikiškais drabužiais bei aksesuarais, skirtais tiek paprastam laisvalaikiui, tiek sportui, kelionėms, slidinėjimui, kopimui į kalnus ir kitoms aktyvios veikloms. Ypatingą dėmesį skiriame aukštos kokybės aprangai, kuri užtikrina maksimalų komfortą bei yra ilgaamžiška. Pažangios drabužių technologijos, funkcionalumas bei puikus gamtos ir miesto derinys – tai mūsų išskirtinumas, kuriuo dalinamės su savo klientais.