Apie įmonę

„Hiatus“ – tai kokybiški laisvalaikio drabužiai aktyviam gyvenimo būdui, bet kupini miestietiškos dvasios bei puikiai tinkantys šiuolaikinio žmogaus gyvenimo ritmui. Nuotykiai ir nenuobodus laisvalaikis – mūsų DNR dalis!


„Hiatus“ – pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyseprekiaujanti tik pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Sorel“ , „Didriksons“ , Jack Wolfskin" ir „Napapijri" drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių, kanadiečių, švedų, italų ir vokiečių prekių ženklai yra vertinami aktyvaus laisvalaikio gerbėjų už savo kokybę ir ilgaamžiškumą.


Prekiaujame vyriškais, moteriškais ir vaikiškais drabužiais, avalyne bei aksesuarais, skirtais tiek paprastam laisvalaikiui, tiek sportui, kelionėms, bėgimui, slidinėjimui, kopimui į kalnus ir kitoms aktyvios veikloms. 


Ypatingą dėmesį skiriame aukštos kokybės gaminiams, kurie užtikrina maksimalų komfortą bei yra ilgaamžiški. Pažangios drabužių bei avalynės technologijos, funkcionalumas bei puikus gamtos ir miesto derinys – tai „Hiatus“ išskirtinumas, kuriuo dalinamės su savo klientais.


Beje, ne veltui žodis „hiatus“ iš lotynų kalbos verčiamas kaip „pertrauka“. Mūsų parduotuvėje rasite visko, ko reikia kokybiškam laisvalaikiui ar atostogoms, kurios kartu reiškia ir pertrauką nuo darbų bei rūpesčių. Užsukite lyg pas draugus, o mes – pažadame pasidalinti sezono naujienomis bei patarimais.